Ankara/Kızılay Şubesi Adres Detayı Bilgisi


  • Adres: Meşrutiyet Caddesi Koray Han No:1 Kat:6 Kızılay/Ankara
  • Adres Tarifi: Faruk Ekin Mağazasının Üstü, Güvenpark'ın Karşısında ve Meşrutiyet ve Atatürk Bulvarının Kesiştiği Köprü Yanında Bizleri Görebilirsiniz.

  • Telefon: (0312) 418 52 50
  • E-Mail: ankara@justenglishtr.com

  • Ankara/Kızılay Şubesi Resmi Facebook Sayfası

Ankara/Kızılay Şubesi Kroki Bilgisi


Ankara/Kızılay Şubesi Panorama Bilgisi


Just English Dil Okulları Ankara/Kızılay Şubesinde Dil Öğrenmek Bir Keyif...


İstanbul-Kadıköy merkezli yabancı dil eğitimi veren kurumumuz Just English, İngilizcede en yüksek bilgiye ve pratiğe ihtiyaç duyulan akademik İngilizce sınav eğitimlerine büyük bir başarı ile devam etmektedir.
Just English Ankara-Kızılay İngilizce kursları İstanbul, İzmir-Alsancak, İzmir-Karşıyaka, Ankara-Kızılay ve İzmit-Kocaeli'nde de her seviyede İngilizce için 160 saate kadar kurs vermektedir. Just English Ankara-Kızılay için her seviye İngilizce kursunu 160 saatlik eğitim dilimlerinde sunmak belki çok kârlı bir karar değildir, fakat İngilizce eğitiminizin gerçek hayatta aktif bir şekilde kullanılabilmesi ancak bu derece bol saatler sayesinde mümkündür.
Just English Ankara-Kızılay İngilizce kurslarının veya bir başka deyişle Just English dil okullarının akademik ihtiyaçları çözmek için yola çıkması bugün Just English'i aranan bir marka haline getirmiştir. Bu alanda vermiş olduğu yüksek eğitim kalitesi neredeyse her yıl bir ulusal veya uluslararası kurum tarafından ödüllendirilmiştir. Asıl büyük ödül ise, binlerce öğrencinin başarılı sonuçlar elde ederek akademik veya profesyonel hayatlarına başarılı bir şekilde devam etmeleri ve Just English'e her zaman canlı referanslar olmalıdır.
Başarısı ve kalitesi ile aranan bir marka haline alan Just English, Ankara’nın kalbi Kızılay’da, İngilizceyi dile getiriyor!
Kurumsallaşmayı tek merkezden sağlamış olan Just English, verdiği kaliteli, standartların oldukça üzerinde olan ve fark yaratan eğitimi ile başarısını, üst üste aldığı başarı ödüllerinin yanı sıra şubeleşerek ortaya koymuştur.
Kampanya ve fırsatlardan yararlanmak için sizleri Ankara/Kızılay İngilizce kursumuza bekliyoruz.