Bakırköy Şubesi Adres Detayı Bilgisi


  • Adres: Bakırköy Meydanı İncirli Caddesi No:20 Kat:5 Bakırköy/İstanbul
  • Adres Tarifi: Bakırköy İncirli Caddesinde Yer Alan Town Center Avm ve Yeni Kemerburgaz Üniversitesinin Karşısında Bizleri Görebilirsiniz.

  • Telefon: (0212) 660 51 23
  • Telefon(Gsm): (0533) 469 13 30
  • E-Mail: bakirkoy@justenglishtr.com

  • Bakırköy Şubesi Resmi Facebook Sayfası

Bakırköy Şubesi Kroki Bilgisi


Bakırköy Şubesi Panorama Bilgisi


Just English Dil Okulları Bakırköy Şubesinde Dil Öğrenmek Bir Keyif...


İstanbul-Kadıköy merkezli yabancı dil eğitimi veren kurumumuz Just English, İngilizcede en yüksek bilgiye ve pratiğe ihtiyaç duyulan akademik İngilizce sınav eğitimlerine büyük bir başarı ile devam etmektedir.
Just English Bakırköy-İncirli İngilizce kursları İstanbul, İzmir-Alsancak, İzmir-Karşıyaka, Ankara-Kızılay ve İzmit-Kocaeli'nde de her seviyede İngilizce için 160 saate kadar kurs vermektedir. Just English Bakırköy-İncirli için her seviye İngilizce kursunu 160 saatlik eğitim dilimlerinde sunmak belki çok kârlı bir karar değildir, fakat İngilizce eğitiminizin gerçek hayatta aktif bir şekilde kullanılabilmesi ancak bu derece bol saatler sayesinde mümkündür.
Just English Bakırköy-İncirli İngilizce kurslarının veya bir başka deyişle Just English dil okullarının akademik ihtiyaçları çözmek için yola çıkması bugün Just English'i aranan bir marka haline getirmiştir. Bu alanda vermiş olduğu yüksek eğitim kalitesi neredeyse her yıl bir ulusal veya uluslararası kurum tarafından ödüllendirilmiştir. Asıl büyük ödül ise, binlerce öğrencinin başarılı sonuçlar elde ederek akademik veya profesyonel hayatlarına başarılı bir şekilde devam etmeleri ve Just English'e her zaman canlı referanslar olmalıdır.
Dünyanın ortak dili olan İngilizcenin, Türkiye’deki en güçlü eğitim merkezi olan Just English Bakırköy şubesi, size, oldukça donanımlı eğitmenleriyle, İngilizceyi yurt dışında öğrenir gibi öğretmeyi vaat ediyor!
Başlangıç seviyesinden itibaren bol pratik yapma imkânı veren eğitim sistemimiz sayesinde öğrendikleriniz sadece kâğıt üzerinde kalmayarak, gündelik hayatta öğrendiklerinizi uygulama fırsatı yakalayabilirsiniz.
Kurumsallaşmayı tek merkezden sağlamış olan Just English, verdiği kaliteli, standartların oldukça üzerinde olan ve fark yaratan eğitimi ile başarısını, üst üste aldığı başarı ödüllerinin yanı sıra şubeleşerek ortaya koymuştur.
Kampanya ve fırsatlardan yararlanmak için sizleri Bakırköy İngilizce kursumuza bekliyoruz.