Beşiktaş Şubesi Kroki Bilgisi


Beşiktaş Şubesi Panorama Bilgisi


Just English Dil Okulları Beşiktaş Şubesinde Dil Öğrenmek Bir Keyif...


İstanbul-Kadıköy merkezli yabancı dil eğitimi veren kurumumuz Just English, İngilizcede en yüksek bilgiye ve pratiğe ihtiyaç duyulan akademik İngilizce sınav eğitimlerine büyük bir başarı ile devam etmektedir.
Just English Beşiktaş İngilizce kursları İstanbul, İzmir-Alsancak, İzmir-Karşıyaka, Ankara-Kızılay ve İzmit-Kocaeli'nde de her seviyede İngilizce için 160 saate kadar kurs vermektedir. Just English Beşiktaş için her seviye İngilizce kursunu 160 saatlik eğitim dilimlerinde sunmak belki çok kârlı bir karar değildir, fakat İngilizce eğitiminizin gerçek hayatta aktif bir şekilde kullanılabilmesi ancak bu derece bol saatler sayesinde mümkündür.
Just English Beşiktaş İngilizce kurslarının veya bir başka deyişle Just English dil okullarının akademik ihtiyaçları çözmek için yola çıkması bugün Just English'i aranan bir marka haline getirmiştir. Bu alanda vermiş olduğu yüksek eğitim kalitesi neredeyse her yıl bir ulusal veya uluslararası kurum tarafından ödüllendirilmiştir. Asıl büyük ödül ise, binlerce öğrencinin başarılı sonuçlar elde ederek akademik veya profesyonel hayatlarına başarılı bir şekilde devam etmeleri ve Just English'e her zaman canlı referanslar olmalarıdır.
Just English Beşiktaş şubesinde alacağınız İngilizce eğitimi ile hep bir adım önde olacaksınız. Kurumumuzda alacağınız İngilizce eğitimi sonunda, bir İngiliz gibi konuşacağınızın bir İngiliz’in dil yetisine sahip olacağınızı temin ediyoruz.
En çok ders saatini veren, birebir ders imkânları, online dersler, ders içi ve ders dışı aktiviteleri ile diğer kurumlar arasından kolayca sıyrılan ve En İyi Dil Okulu ünvanına sahip olan Just English’te yer alarak, en iyiye ulaşmak istiyorsanız, sizleri Beşiktaş şubemize davet ediyoruz.
Kurumsallaşmayı tek merkezden sağlamış olan Just English, verdiği kaliteli, standartların oldukça üzerinde olan ve fark yaratan eğitimi ile başarısını, üst üste aldığı başarı ödüllerinin yanı sıra şubeleşerek ortaya koymuştur.
Kampanya ve fırsatlardan yararlanmak için sizleri Beşiktaş İngilizce kursumuza bekliyoruz.