Sınava Katılmak İster misin?

İsim ve Soyisim Yazınız.
E-Mail Adresi Yazınız.
Telefon(GSM) Yazınız.
Yaşadığınız Bölgeyi Yazınız.

Instagram'da #JustEnglishJust English Dil Okulları Beylikdüzü Şubesi
Ön Bilgi Almak İstiyorum Facebook Mesajı Gönder

Adres Bilgisi

  • Adres: Beylikdüzü Birlik Sanayi Sitesi 3.Caddesi Keleşoğlu İş Merkezi No:3 Kat:2 Daire:53 Beylikdüzü/İstanbul
  • Adres Tarifi: Beylikdüzü Metrobüs Durağı Çıkışından Devam Edip, Kahve Diyarı'nın Sol Tarafından İlerleyip Bizleri Görebilirsiniz.
  • Telefon: (0212) 876 36 66
  • E-Mail: beylikduzu@justenglishtr.com

Kroki BilgisiŞube ve Ofis Fotoğrafları


Haftalık Aktivite Ders Programı

Beylikdüzü Şubesi Haftalık Ders Programı İçin Lütfen Tıklayınız.


Just English Dil Okulları Beylikdüzü Şubesinde Dil Öğrenmek Bir Keyif...

Beylikdüzü İngilizce Kursu
İstanbul-Kadıköy merkezli yabancı dil eğitimi veren kurumumuz Just English, İngilizcede en yüksek bilgiye ve pratiğe ihtiyaç duyulan akademik İngilizce sınav eğitimlerine büyük bir başarı ile devam etmektedir.

Just English Beylikdüzü İngilizce kursları İstanbul, İzmir-Alsancak, İzmir-Karşıyaka, Ankara-Kızılay ve İzmit-Kocaeli'nde de her seviyede İngilizce için 160 saate kadar kurs vermektedir. Just English Beylikdüzü için her seviye İngilizce kursunu 160 saatlik eğitim dilimlerinde sunmak belki çok kârlı bir karar değildir, fakat İngilizce eğitiminizin gerçek hayatta aktif bir şekilde kullanılabilmesi ancak bu derece bol saatler sayesinde mümkündür.


Just English Beylikdüzü İngilizce kurslarının veya bir başka deyişle Just English dil okullarının akademik ihtiyaçları çözmek için yola çıkması bugün Just English'i aranan bir marka haline getirmiştir. Bu alanda vermiş olduğu yüksek eğitim kalitesi neredeyse her yıl bir ulusal veya uluslararası kurum tarafından ödüllendirilmiştir. Asıl büyük ödül ise, binlerce öğrencinin başarılı sonuçlar elde ederek akademik veya profesyonel hayatlarına başarılı bir şekilde devam etmeleri ve Just English'e her zaman canlı referanslar olmalıdır.

En iyi ve en başarılı yabancı dil okulu ünvanına sahip ve Türkiye’nin belli il ve ilçelerinde şubeleri bulunan Just English, Beylikdüzü şubesinde de hizmet vermektedir.

Amacımız, başka hiçbir kurumun vermediği, en yüksek ders saatiyle (160 saat), online dersleri, ders içi ve ders dışı aktiviteleriyle İngilizceyi sosyal yaşamın her alanında görsel, işitsel ve teknik anlamda öğrenmenizi sağlayarak, öğrendiklerinizi kalıcı hale getirmektir.

Just English Beylikdüzü şubesi Türk ve yabancı uzman kadrosuyla, İngilizce öğrenmek veya İngilizcesini geliştirmek isteyenlerin hizmetindedir.

Kurumsallaşmayı tek merkezden sağlamış olan Just English, verdiği kaliteli, standartların oldukça üzerinde olan ve fark yaratan eğitimi ile başarısını, üst üste aldığı başarı ödüllerinin yanı sıra şubeleşerek ortaya koymuştur.

Merkezi Kadıköy’de bulunan Just English, artan talepler doğrultusunda, kısa zaman içinde İstanbul’un, Pendik, Mecidiyeköy, Beşiktaş, Bakırköy, Şirinevler-Ataköy, Beylikdüzü ilçelerine, İzmit’in Kocaeli, İzmir’in Alsancak ve Karşıyaka, Ankara’nın Kızılay ve Bursa’nın Heykel ve Nilüfer ilçelerine açtığı şubeleri ile kaliteli, başarı odaklı eğitim anlayışını sizlere sunmaktadır.

Kampanya ve fırsatlardan yararlanmak için sizleri Beylikdüzü İngilizce kursumuza bekliyoruz.

Online Ön Bilgi Formu

Kampanya & Fırsatlar Hakkında Sms, Telefon ve E-Mail Bilgisi Almak İstiyorum.