Kadıköy/Altıyol Şubesi Adres Detayı Bilgisi (Yurtdışı Eğitim Ofisi)


  • Adres: Osmanağa Mahallesi Söğütlüçeşme Caddesi Mürverçiçeği Sokak No:18/5 Kadıköy/İstanbul
  • Adres Tarifi: Kadıköy Merkezde Bulunan Boğa Heykeli Karşısında, Kaymak Döviz Yanındaki Karatekin İş Merkezinde Bizleri Görebilirsiniz.

  • Telefon: (0216) 348 13 48
  • E-Mail: altiyol@justenglishtr.com

  • Kadıköy/Altıyol Şubesi Resmi Facebook Sayfası

Kadıköy/Altıyol Şubesi Kroki Bilgisi


Kadıköy/Altıyol Şubesi Panorama Bilgisi


Just English Dil Okulları Kadıköy/Altıyol Şubesinde Dil Öğrenmek Bir Keyif...


İstanbul-Kadıköy merkezli yabancı dil eğitimi veren kurumumuz Just English, İngilizcede en yüksek bilgiye ve pratiğe ihtiyaç duyulan akademik İngilizce sınav eğitimlerine büyük bir başarı ile devam etmektedir.
Just English Kadıköy İngilizce kursları İstanbul, İzmir-Alsancak, İzmir-Karşıyaka, Ankara-Kızılay ve İzmit-Kocaeli'nde de her seviyede İngilizce için 160 saate kadar kurs vermektedir. Just English Kadıköy için her seviye İngilizce kursunu 160 saatlik eğitim dilimlerinde sunmak belki çok kârlı bir karar değildir, fakat İngilizce eğitiminizin gerçek hayatta aktif bir şekilde kullanılabilmesi ancak bu derece bol saatler sayesinde mümkündür.
Just English Kadıköy İngilizce kurslarının veya bir başka deyişle Just English dil okullarının akademik ihtiyaçları çözmek için yola çıkması bugün Just English'i aranan bir marka haline getirmiştir. Bu alanda vermiş olduğu yüksek eğitim kalitesi neredeyse her yıl bir ulusal veya uluslararası kurum tarafından ödüllendirilmiştir. Asıl büyük ödül ise, binlerce öğrencinin başarılı sonuçlar elde ederek akademik veya profesyonel hayatlarına başarılı bir şekilde devam etmeleri ve Just English'e her zaman canlı referanslar olmalarıdır.
İstanbul Kadıköy'de İngilizce öğrenmek istiyorsunuz, ancak önünüzdeki yüzlerce seçenek kafanızı mı karıştırıyor? Öyleyse Kadıköy'de genel İngilizce öğrenmeniz ve Just English’i tercih etmeniz için size yalnızca birkaç neden söyleyelim: En çok ders saati imkânı sunan kurum, alanında uzman, formasyon sahibi akademik eğitmen kadrosu, ders içi ve ders dışı aktiviteler, kulüpler, birebir ders imkânları.
Kurumsallaşmayı tek merkezden sağlamış olan Just English, verdiği kaliteli, standartların oldukça üzerinde olan ve fark yaratan eğitimi ile başarısını, üst üste aldığı başarı ödüllerinin yanı sıra şubeleşerek ortaya koymuştur.
Merkezi Kadıköy’de bulunan Just English, artan talepler doğrultusunda, kısa zaman içinde İstanbul’un, Pendik, Mecidiyeköy, Beşiktaş, Bakırköy, Şirinevler-Ataköy, Beylikdüzü ilçelerine, İzmit’in Kocaeli, İzmir’in Alsancak ve Karşıyaka, Ankara’nın Kızılay ve Bursa’nın Heykel ve Nilüfer ilçelerine açtığı şubeleri ile kaliteli, başarı odaklı eğitim anlayışını sizlere sunmaktadır.
Kampanya ve fırsatlardan yararlanmak için sizleri Kadıköy/Altıyol İngilizce kursumuza bekliyoruz.