Ataköy/Şirinevler Şubesi Kroki Bilgisi


Ataköy/Şirinevler Şubesi Panorama Bilgisi


Just English Dil Okulları Ataköy/Şirinevler Şubesinde Dil Öğrenmek Bir Keyif...


İstanbul-Kadıköy merkezli yabancı dil eğitimi veren kurumumuz Just English, İngilizcede en yüksek bilgiye ve pratiğe ihtiyaç duyulan akademik İngilizce sınav eğitimlerine büyük bir başarı ile devam etmektedir.
Just English Ataköy-Şirinevler İngilizce kursları İstanbul, İzmir-Alsancak, İzmir-Karşıyaka, Ankara-Kızılay ve İzmit-Kocaeli'nde de her seviyede İngilizce için 160 saate kadar kurs vermektedir. Just English Ataköy-Şirinevler için her seviye İngilizce kursunu 160 saatlik eğitim dilimlerinde sunmak belki çok kârlı bir karar değildir, fakat İngilizce eğitiminizin gerçek hayatta aktif bir şekilde kullanılabilmesi ancak bu derece bol saatler sayesinde mümkündür.
Just English Ataköy-Şirinevler İngilizce kurslarının veya bir başka deyişle Just English dil okullarının akademik ihtiyaçları çözmek için yola çıkması bugün Just English'i aranan bir marka haline getirmiştir. Bu alanda vermiş olduğu yüksek eğitim kalitesi neredeyse her yıl bir ulusal veya uluslararası kurum tarafından ödüllendirilmiştir. Asıl büyük ödül ise, binlerce öğrencinin başarılı sonuçlar elde ederek akademik veya profesyonel hayatlarına başarılı bir şekilde devam etmeleri ve Just English'e her zaman canlı referanslar olmalıdır.
Just English, yılların verdiği tecrübesi, uzman ve formasyon sahibi Türk ve yabancı eğitmenleriyle İngilizce derdinize son veriyor!
5 kurdan oluşan genel İngilizce programımızla, almış olduğunuz eğitim sonucunda, kendinizi bir İngiliz ile konuşurken, İngilizce bir kaynağı okurken ve hatta İngilizce bir makale yazarken bulduğunuzda eğitime başlamadan önceki durumuza hayret edeceksiniz!
Bu hayrete tanıklık etmek, Just English’le dile gelmek için sizleri İstanbul’un merkezi noktalarından birinde bulunan Ataköy-Şirinevler şubemize bekliyoruz.
Kurumsallaşmayı tek merkezden sağlamış olan Just English, verdiği kaliteli, standartların oldukça üzerinde olan ve fark yaratan eğitimi ile başarısını, üst üste aldığı başarı ödüllerinin yanı sıra şubeleşerek ortaya koymuştur.
Kampanya ve fırsatlardan yararlanmak için sizleri Ataköy/Şirinevler İngilizce kursumuza bekliyoruz.