Şimdi Bizimle İNGİLİZCE Öğren!

Just English Kurumlarında Ilköğretim Ingilizcesi Öğretimi Çocukların Yaş Ve Ingilizce Seviyelerine Uygun Olarak Uygulanır.Öğrencin Anlamayı Arttırıcı Ve Gündelik Hayata Uyan Aktiviteler Ile Yabancı Dil Ile Bağlantı Kurması Sağlanır. Müfredatlarımız Uluslararası Kabul Gören Eğitim Modelleri Ve MEB Ile Uyumludur.


İngilizce Yaz Okulu ve Yaz Kampı

120 saatlik yaz dönemi genel ingilizce eğitim programımız başlıyor!

Derslerimiz okuma, yazma, dinleme ve konuşma olarak 4 bölümden oluşur. Alanında uzman Türk ve yabancı eğitmenlerimiz ile İngilizce'yi sizlere hızlı ve kolayca öğretmeyi hedefliyoruz. Yaz dönemi İngilizce programımızı ilköğretim seviyesindeki öğrencilere ve yetişkinlere yönelik olmakla birlikte 2 grup halinde başlatıyoruz. İlköğretim öğrencilerimize yönelik programımızda okuldaki İngilizce programlarına göre çalışmalar yapıyoruz. Yetişkin öğrencilerimize ise İngilizceyi hem günlük hayatlarında hem de profesyonel hayatlarında kullandırmayı hedefliyoruz.

Just English'in Yaz Okulu Avantajları Nelerdir?

120 saatlik eğitim programımızdan kazanacağınız temel İngilizceyi, günlük hayatınızda ve iş hayatınızda kullanmayı öğretiyoruz. Buna ek olarak ücretsiz gramer ve konuşma aktivitelerimize katılabilir, öğrendiklerinizi pratiğe dökebilirsiniz.

Just English Yaz Okulu Size Ne Kazandırır?

Daha önce İngilizce eğitimi almamışlar için,yaz aylarınızı hem faydalı hem keyifli geçirmek için temel İngilizce seviyesinden başlayarak kolaylıkla İngilizce öğrenebilirsiniz.


Just English'i Seviyorum! Çünkü...
İngilizce Kursu Öğrenci Referansları
Blog Sayfamızı Ziyaret Ettiniz mi?