İzmir/Alsancak Şubesi Adres Detayı Bilgisi


  • Adres: 1479 Sokak No:10 Alsancak/İzmir
  • Adres Tarifi: Kıbrıs Şehitleri Caddesindeki Han Tiyatrosunun Yanında, Romanya Konsolosluğunun Karşısında Bizleri Görebilirsiniz.

  • Telefon: (0232) 422 04 15
  • E-Mail: alsancak@justenglishtr.com

  • İzmir/Alsancak Şubesi Resmi Facebook Sayfası

İzmir/Alsancak Şubesi Kroki Bilgisi


İzmir/Alsancak Şubesi Panorama Bilgisi


Just English Dil Okulları İzmir/Alsancak Şubesinde Dil Öğrenmek Bir Keyif...


İstanbul-Kadıköy merkezli yabancı dil eğitimi veren kurumumuz Just English, İngilizcede en yüksek bilgiye ve pratiğe ihtiyaç duyulan akademik İngilizce sınav eğitimlerine büyük bir başarı ile devam etmektedir.
Just English İzmir-Alsancak İngilizce kursları İstanbul, İzmir-Alsancak, İzmir-Karşıyaka, Ankara-Kızılay ve İzmit-Kocaeli'nde de her seviyede İngilizce için 160 saate kadar kurs vermektedir. Just English İzmir-Alsancak için her seviye İngilizce kursunu 160 saatlik eğitim dilimlerinde sunmak belki çok kârlı bir karar değildir, fakat İngilizce eğitiminizin gerçek hayatta aktif bir şekilde kullanılabilmesi ancak bu derece bol saatler sayesinde mümkündür.
Just English İzmir-Alsancak İngilizce kurslarının veya bir başka deyişle Just English dil okullarının akademik ihtiyaçları çözmek için yola çıkması bugün Just English'i aranan bir marka haline getirmiştir. Bu alanda vermiş olduğu yüksek eğitim kalitesi neredeyse her yıl bir ulusal veya uluslararası kurum tarafından ödüllendirilmiştir. Asıl büyük ödül ise, binlerce öğrencinin başarılı sonuçlar elde ederek akademik veya profesyonel hayatlarına başarılı bir şekilde devam etmeleri ve Just English'e her zaman canlı referanslar olmalıdır.
Kurumsallaşmayı tek bir merkezden sağlamış Ve En İyi, En Başarılı ünvanına sahip tek kurum olan Just English Dil Okulları, İzmir’in iki yakasına da, siz değer İzmirlilerin en iyiye ulaşması için başarıyı yerleştirmiştir.
Alsancak şubemizden alacağınız genel İngilizce eğitimi sonucunda işinizde, eğitiminizde, sosyal yaşantınızda en iyi, en başarılı olacağınızı biliyoruz. Gelin bunu size de kanıtlayalım.
Kurumsallaşmayı tek merkezden sağlamış olan Just English, verdiği kaliteli, standartların oldukça üzerinde olan ve fark yaratan eğitimi ile başarısını, üst üste aldığı başarı ödüllerinin yanı sıra şubeleşerek ortaya koymuştur.
Kampanya ve fırsatlardan yararlanmak için sizleri İzmir/Alsancak İngilizce kursumuza bekliyoruz.