İzmit/Kocaeli Şubesi Kroki Bilgisi


İzmit/Kocaeli Şubesi Panorama Bilgisi


Just English Dil Okulları İzmit/Kocaeli Şubesinde Dil Öğrenmek Bir Keyif...


İstanbul-Kadıköy merkezli yabancı dil eğitimi veren kurumumuz Just English, İngilizcede en yüksek bilgiye ve pratiğe ihtiyaç duyulan akademik İngilizce sınav eğitimlerine büyük bir başarı ile devam etmektedir.
Just English İzmit-Kocaeli İngilizce kursları İstanbul, İzmir-Alsancak, İzmir-Karşıyaka, Ankara-Kızılay ve İzmit-Kocaeli'nde de her seviyede İngilizce için 160 saate kadar kurs vermektedir. Just English İzmit-Kocaeli için her seviye İngilizce kursunu 160 saatlik eğitim dilimlerinde sunmak belki çok kârlı bir karar değildir, fakat İngilizce eğitiminizin gerçek hayatta aktif bir şekilde kullanılabilmesi ancak bu derece bol saatler sayesinde mümkündür.
Just English İzmit-Kocaeli İngilizce kurslarının veya bir başka deyişle Just English dil okullarının akademik ihtiyaçları çözmek için yola çıkması bugün Just English'i aranan bir marka haline getirmiştir. Bu alanda vermiş olduğu yüksek eğitim kalitesi neredeyse her yıl bir ulusal veya uluslararası kurum tarafından ödüllendirilmiştir. Asıl büyük ödül ise, binlerce öğrencinin başarılı sonuçlar elde ederek akademik veya profesyonel hayatlarına başarılı bir şekilde devam etmeleri ve Just English'e her zaman canlı referanslar olmalıdır.
Dil eğitimlerindeki açığı fark ederek, bu açığı kapatmayı kendine şiar edinen Just English Dil Okulları, İngilizce eğitiminde sizleri dile getirmeyi garantiliyor!
Türk ve yabancı, akademik eğitmen kadrosuyla, ders içi ve ders dışı etkinlikleriyle, etüt, birebir imkânlarıyla sizleri En iyiye ulaştırmayı istiyoruz.
İngilizce eğitimi denince, akla ilk gelen kurum olan Just English’in, tüm farklılıkları ve avantajlarından yararlanmak isterseniz, sizleri İzmit-Kocaeli şubemize bekliyoruz!
Kurumsallaşmayı tek merkezden sağlamış olan Just English, verdiği kaliteli, standartların oldukça üzerinde olan ve fark yaratan eğitimi ile başarısını, üst üste aldığı başarı ödüllerinin yanı sıra şubeleşerek ortaya koymuştur.
Kampanya ve fırsatlardan yararlanmak için sizleri İzmit/Kocaeli İngilizce kursumuza bekliyoruz.