Pendik Şubesi Kroki Bilgisi


Pendik Şubesi Panorama Bilgisi


Just English Dil Okulları Pendik Şubesinde Dil Öğrenmek Bir Keyif...


İstanbul-Kadıköy merkezli yabancı dil eğitimi veren kurumumuz Just English, İngilizcede en yüksek bilgiye ve pratiğe ihtiyaç duyulan akademik İngilizce sınav eğitimlerine büyük bir başarı ile devam etmektedir.
Just English Pendik İngilizce kursları İstanbul, İzmir-Alsancak, İzmir-Karşıyaka, Ankara-Kızılay ve İzmit-Kocaeli'nde de her seviyede İngilizce için 160 saate kadar kurs vermektedir. Just English Pendik için her seviye İngilizce kursunu 160 saatlik eğitim dilimlerinde sunmak belki çok kârlı bir karar değildir, fakat İngilizce eğitiminizin gerçek hayatta aktif bir şekilde kullanılabilmesi ancak bu derece bol saatler sayesinde mümkündür.
Just English Pendik İngilizce kurslarının veya bir başka deyişle Just English dil okullarının akademik ihtiyaçları çözmek için yola çıkması bugün Just English'i aranan bir marka haline getirmiştir. Bu alanda vermiş olduğu yüksek eğitim kalitesi neredeyse her yıl bir ulusal veya uluslararası kurum tarafından ödüllendirilmiştir. Asıl büyük ödül ise, binlerce öğrencinin başarılı sonuçlar elde ederek akademik veya profesyonel hayatlarına başarılı bir şekilde devam etmeleri ve Just English'e her zaman canlı referanslar olmalarıdır.
Günümüzde ortak dil sayılan İngilizcenin bilinmesi artık zorunluluk haline gelmiştir. Bu zorunluluk da, ne yazık ki İngilizce eğitimini bir ticaret sektörü haline getirmiştir.
Just English, eğitimin bir ticaret sektörü haline gelişinden duyulan memnuniyetsizlik, Türkiye’deki yabancı dil eğitim açığının fark edilmesiyle kurulan ve eğitimi ticaretten sıyırmayı, eğitim açığını kapatmayı hedefleyen ve büyük ölçüde bunu başaran bir kurumdur. Bu başarısını her yıl aldığı başarı ödülleriyle de kanıtlamıştır.
Pendik'te İngilizce öğrenmek ya da İngilizcenizi geliştirmek amacındaysanız ve bunu bir ticarethanede değil, tecrübeli eğitmenleriyle, en çok ders saatini veren, öğrencilerine çeşitli imkânlar sunan bir dil okulunda gerçekleştirmek istiyorsanız, hemen Pendik kursu şubemize gelin.
Kampanya ve fırsatlardan yararlanmak için sizleri Pendik İngilizce kursumuza bekliyoruz.