Yabancı Dil Kursları

Reklam & Dijital Pazarlama Departmanı Kreatif Direktörü Eren ATARHemen Bilgi Al!
ÖN BİLGİ Formu!Eğitim Detayı İçin Ön Bilgi Alın!


Reklam & Dijital Pazarlama Departmanı Kreatif Direktörü Eren ATAR
Hemen 'YABANCI DİL' Seviyeni Öğren!

İstanbul Plato Meslek Yüksekokulu - Basım Ve Yayın Teknolojileri Mezunu Olup, 2012 Yılından Bu Yana Reklam Ve Medya Alanında Faaliyet Göstermektedir. Kariyerine Dış Mekan Fotoğrafçılığı İle Başlayan Tasarımcı, Çeşitli Marka Ve Kurumların Kreatif Direktör'lüğünü Yapmaktadır.Eren Atar - Reklam & Dijital Pazarlama Departmanı Kreatif Direktörü

Medya Alanına İlk Adımlarını 2012 Yılında Kurmuş Olduğu www.erenatar.com Üzerinden 'Dış Mekan Düğün Fotoğrafçılığı' ile Atan Tasarımcının Bunların Yanı Sıra Moda ve Doğum Fotoğrafçılığı'nda da Adından Söz Ettirmeyi Başarmıştır.(2012-Günümüz)

2013 Yılının Ortalarında ise Radyo ve Televizyon Sektörüne Atılımını Gerçekleştirmiştir. İstanbul'da Karasal Yayını Olmak Üzere Tüm Türkiye'ye Hizmet Veren Dolunay Radyo Reklamcılık ve Televizyonculuk A.Ş Bünyesine Katılıp Bir Çok Ünlü İsimlerle Çalışmalarını Sürdürmüştür.(2013-2015)

Üniversite Hayatına, Yönetmen Sinan Çetin'in Kurucularından Olan Plato Meslek Yüksekokulu'na Burslu Olarak Başlayan Eren Atar, Buradan Basım ve Yayın Teknolojileri Bölümü'nden Onur Belgesi İle Bitirmeye Hak Kazanır.(2013-2015)

Şubat 2016'da Imfexim Elektronik Bünyesine Kreatif Direktör & Grafik Tasarımcı Unvanıyla Başlar. Ayrıca Amerikan Estetik, Beverly Walking Ginger, Wiky Watch, Wiky Pet, Shop The Bards ve La Fontaine Design Studio Firmalarına Hizmet Vermektedir. (2016- Günümüz)

Şuan ki Eğitim Hayatına Eskişehir Anadolu Üniversitesi - İktisat Fakültesi 'Uluslararası İlişkiler' Bölümünden Devam Etmektedir.

TAVSİYE Formu!Hediye İçin Hemen Tavsiye Edin!