Yabancı Dil Kursları

Reklam & Dijital Pazarlama Departmanı Sosyal Medya Hesap Yöneticisi Ayşenur BİLGİLİÖn Bilgi Formu
ÜCRETSİZ İNGİLİZCE!İNGİLİZCE İçin Hemen Ön Bilgi Alın!

Reklam & Dijital Pazarlama Departmanı Sosyal Medya Hesap Yöneticisi Ayşenur BİLGİLİ
Hemen 'YABANCI DİL' Seviyeni Öğren!

Ekim 1994 Doğumlu Olup 2013 Yılı Sakarya Üniversitesi-Bilgisayar Teknolojisi Ve Programlama Bölümü Mezunudur. 2014 Yılının Son Dönemlerinde Reklam & Dijital Pazarlama Sektörüne Giriş Yapmıştır.Ayşenur BİLGİLİ - Reklam & Dijital Pazarlama Departmanı Sosyal Medya Yöneticisi

Sosyal Medya Yöneticisi Olarak Devamlı Sektörün Gündemini Takip Etmiş, Sosyal Medya Kanallarının Yönetimi, Markaların Uygun Sosyal Medya Stratejisine Göre İzlenecek Yolun Belirlenmesi ve En Doğru Hedef Kitlesine Ulaşarak, Marka Tanıtımı ve Pazarlamaya Yardımcı Sosyal Medya Kampanyaları Geliştirmektedir.

Daima Özgünlüğünü Korumuş ve Deneyimlerini Bir Çok Kurumsal Şirketin Sosyal Medya Projelerinde Paylaşmaktadır.

Kariyerinde İlk Olarak Just English Center Dil Okulları, Lafontaine Design Studio, Abbas Güçlü ve Genç Bakış (EgitimAjansi.com) Markalarının Sosyal Medya Yöneticisi Olarak Rol Üstlenmiştir.

2015 Yılı İtibariyle Elektronik Alanında Beverly Walking Ginger, Wiky Watch, Wiky Pet Tekstil/Aksesuar Alanında ShopTheBards ve Sağlık Alanında Amerikan Estetik – Saç Ekimi ve Medikal Estetik Merkezi Markalarının Sosyal Medya Yöneticisi Olarak Görev Yapmaktadır.

YENİ FİYATLARDAN ÖNCESON GÜN 30 HAZİRAN!
ERKEN KAYIT FIRSATLARININ BİTMESİNE;

00Gün00Saat00'Dk
00'sn kaldı!