Just English Dil Okulları - Geleceğinle Tanışmaya Hazır mısın?
Telefon
Bilgisi
Adres
Bilgisi
Öğrenci
Yorumları
Seviyeni
Belirle
ARA
YAZ
Muratpaşa Şubesinde
Geleceğinle Tanışmaya Hazır mısın?

Kampanyalı Fiyatları Kaçırmayın!

İsim ve Soyisim* Zorunlu Alan
Gsm Numarası* Zorunlu Alan

Bilgi Formunu Doldurarak, Yasal Uyarı/Kullanım Şartlarını Kabul Ediyorum.

Antalya/Muratpaşa
İngilizce Kursu

(0242)248 14 16

Muratpaşa ŞubesiTıkla/Ara


Antalya’da İngilizce kursu mu arıyorsunuz? Bunun için en doğru yerdesiniz.

Neden mi?
Just English Antalya İngilizce Kursu, İngilizce eğitiminde 15 yıllık bir tecrübeye sahip olan Just English Dil Okullarının bir şubesi olarak eğitim hizmeti sunmaktadır. İngilizce eğitiminize deneyimli bir kadro ile ve küçük sınıflarda ve de ekonomik fiyatlarla başlamak istemez misiniz? Siz de 15 seneyi aşan İngilizce öğretme ve İngilizce konuşturma deneyimimizden mutlaka yararlanın.

Yıllar içinde binlerce öğrenciye ev sahipliği yapmış olan Just English İngilizce Kursumuz yine binlerce öğrencimizin kariyer gelişimlerinde büyük rol oynamıştır. Birçok öğrencimiz; iş, kariyer ve öğrencilik fırsatlarını Just English ile gerçekleştirmiştir (bkz. öğrenci yorum ve memnuniyet videoları-yazıları). Just English Antalya şubesi olarak bu başarılara her geçen gün bir yenisini daha eklemenin umudunu ve heyecanını yaşamaktayız.

Just English Antalya İngilizce Kursları size hayallerinizi gerçekleştirme fırsatı sunuyor. Kursumuzda alacağınız İngilizce eğitiminin dışında ABD’deki dil okullarımızda da (ABD’de dil okullarına sahip tek Türk İngilizce Kursu Just English’tir) İngilizce eğitim alma hakkına kavuşursunuz. Böylece Türkiye’de heyecanla başladığınız dil öğrenme serüveninizi dilerseniz hiçbir ek eğitim ücreti ödemeden ABD’de geliştirme fırsatına sahip olabilirsiniz.

Just English Antalya İngilizce Kursuna hemen başlayın ve seviyenize uygun sınıflarda yerli ve yabancı profesyonel öğretmenlerle en kısa sürede İngilizce öğrenin.

Başladığınız İngilizce kur seviyesine ve haftalık alacağınız ders saatine bağlı olarak 3-18 ay arasında siz de İngilizce konuşmaya başlayabilirsiniz.

Just English Antalya İngilizce Kurslarına başlayan her öğrencimiz Amerika’da bulunan Los Angeles, New Jersey veya New York şubelerimizden herhangi birinde 2-12 hafta arasında ücretsiz İngilizce kursuna katılma hakkına sahip olur. Bu hakka sahip olmanız için herhangi bir çekilişe veya kuraya katılmanız gerekmez. Tüm öğrencilerimizin ABD’de eğitim hakları Just English Antalya’dan alacakları eğitim paketine göre tamamen ücretsizdir.

Bu muhteşem fırsatı siz de mutlaka değerlendirin. Just English Antalya İngilizce Kursuna hemen kayıt olun ve geleceğinizle tanışın.
Adres ve Yol Tarifi

Hızlıca Bize Ulaşın.

Üçgen Mahallesi Abdi İpekçi Caddesi No:13/7 Muratpaşa/Antalya Kapalı Cadde Şarampol Durağının Karşısında Bizleri Görebilirsiniz.

Öğrenme Garantili
Muratpaşa Diğer Dil Kursları

Seviyenize Uygun Diğer Dil Programları İle
Yeni Bir Başlangıç Yapın!

Ayrıca ABD - New Jersey ve Los Angeles Şubelerimizde ÜCRETSİZ Eğitim İmkanı Sizi Bekliyor.

Şube ve Sınıf Fotoğrafları

Daha Yakından Takip Edin.

Muratpaşa İngilizce Kursu

KONUŞARAK İNGİLİZCE ÖĞREN!

"Konuşma Garantili İngilizce" Kurslarımıza Hemen Başlayın! Muratpaşa Just English'te İngilizce Kursuna Başlayın, Dilerseniz Hiç Bir Ek Eğitim Bedeli Ödemeden Amerika Şubelerimizde Devam Edin.

Hem Öğren Hem Eğlen!

Muratpaşa şubesinde sadece i̇ngi̇li̇zce eğitimi almakla kalmayıp aynı zamanda sosyal aktivitelerimiz ile eğlenin!

Öğrencilerimiz Neler Söyledi?

Muratpaşa şubesi/i̇ngi̇li̇zce eğitimi için
ortalama puan verilmiştir.Tüm Öğrenci Yorumları

En Çok Okunanlar

Kampanyalı Fiyatları Kaçırmayın!

0
'gün
0
'saat
0
'dk
0
'sn kaldı!
İsim ve Soyisim* Zorunlu Alan
Gsm Numarası* Zorunlu Alan

Bilgi Formunu Doldurarak, Yasal Uyarı/Kullanım Şartlarını Kabul Ediyorum.


YENİ FİYATLARDAN ÖNCE HEMEN KAYDOL!

SON GÜN 31 ARALIK

Enflasyon ve Döviz Kurundaki Artışlardan Kaynaklı, Fiyatlarımızda Güncellemeye Gitmek Zorunlu Hale Gelmiştir. Bu Nedenle Yeni Yılda Fiyatlarımızda %25'e Varan Bir Artış Olacaktır.

Bu Yıl Sonuna Kadar Geçerli Eski Liste Fiyatlarımız İle Just English'e Kaydol, Yeni Yılda Sen de Geleceğinle Tanış.

Fiyat Artışından Etkilenmemek İçin Son Gün 31 Aralık 2021.

Detaylı Bilgi İçin Hemen Bize Ulaşın.

Whatsapp Ön Bilgi Hattı
Online Eğitim Paketleri
Hemen Satın Al!