1. Just English Dil Okulları
    Hey! Just English Dil Okulları Mobil Web Sayfasına Hoşgeldin! Online Ön Bilgi Formunu Doldurarak, Eğitimlerimiz Hakkında Bilgi Alabilirsin.
    Son Görülme 12:1


  2. ONLINE ÖN BİLGİ FORMUHemen Formu Doldur!Formu Doldurarak Ön Bilgi Alabilirsiniz.


Just English Dil Okulları
Bursa/Nilüfer Şubesi


Barış Mahallesi İzmir Yolu Aktaş Plaza No:178 Kat:2 Nilüfer/Bursa
nilufer@justenglishtr.com

Seçiminiz Nilüfer Şubesidir.
Şube Değiştir
1

Just English Dil Okulları

Şimdi Bizimle İNGİLİZCE Öğren!
(0224) 450 00 63/ Kurumsal / Just English Dil Okulları Nilüfer Şubesi

Just English Dil Okulları Bursa/Nilüfer Şubesi

Adres Bilgisi

Adres: Barış Mahallesi İzmir Yolu Aktaş Plaza No:178 Kat:2 Nilüfer/Bursa

Adres Tarifi: Beşevler Metro İstasyonu Yanında, İzmir Yolu Üzerinde Şehir Merkezinden Üniversiteye Doğru Yolun Sağ Tarafında Bizleri Görebilirsiniz.


Şube ve Ofis Fotoğrafları

Şube ve Ofis Fotoğrafları

Şube ve Ofis Videoları


Just English Dil Okulları Bursa-Nilüfer Şubesinde Dil Öğrenmek Bir Keyif...

İngilizce eğitimine getirdiği farkla pek çok ulusal ve uluslararası ödül kazanan yabancı dil kursumuz Just English, şubeleşmede İstanbul dışına çıkarak Bursa, Ankara, İzmir ve Kocaeli’nde de şubeler açmıştır. Bursa merkezde yer alan Just English Nilüfer şubemiz, genel İngilizce kurslarının yanı sıra İngilizcede en yüksek bilgiye ve pratiğe ihtiyaç duyulan İngilizce akademik sınavlara yönelik eğitimlerine de büyük bir başarı ile devam etmektedir.

Just English Bursa-Nilüfer İngilizce Kursu, Bursa’daki 3 şubemizden biri olarak eğitim faaliyetlerini sürdürmektedir. Merkez şubesi İstanbul-Kadıköy’de bulunan Just English, artan talepler doğrultusunda İstanbul ili sınırları ile yetinmeyip farklı şehirlerde de şubeleşmeyi tercih etmiştir. İstanbul’da; Beşiktaş, Mecidiyeköy, Pendik, Bakırköy, Beylikdüzü, Kadıköy-Altıyol ve Ataköy-Şirinevler şubelerini açan Just English, Bursa’da; Nilüfer, Heykel ve FSM Bulvarı, Kocaeli’nde; İzmit, İzmir’de; Alsancak ve Karşıyaka ve Ankara’da; Kızılay şubelerini açarak kaliteli ve başarı odaklı eğitim anlayışını kursiyerlerine sunmaya devam etmiştir.

Bursa-Nilüfer, İhsaniye, Esentepe, Görükle, Özlüce, Ataevler, Küçük Sanayi, Acemler, Odunluk, İzmir Caddesi, Nilüfer Hatun Caddesi, Yıldırım Caddesi, Tuna Caddesi, Beşevler Caddesi, Bilginler Caddesi, Nilüfer Caddesi veya Nilüfer’e kolay ulaşım sağlayabileceğiniz herhangi bir yerde ikamet ediyorsanız ya da çalışıyorsanız ve Nilüfer’de İngilizce dil eğitimi almak veya Nilüfer’de TOEFL, YDS, IELTS ve PTE gibi akademik sınavlara yönelik bir eğitim düşünüyorsanız tam size göre bir kursumuz var. Bursa-Nilüfer’de İngilizce öğrenmek için Just English’i tercih sebebiniz yapacak yalnızca birkaç neden söyleyelim: En çok ders saati imkânı sunan kurum, alanında uzman ve formasyon sahibi akademik eğitmen kadrosu, ders içi ve ders dışı aktiviteler, kulüpler, bire bir ders imkânları…

Kurumsallaşmayı tek merkezden sağlamış olan Just English; verdiği kaliteli eğitim ile fark yaratan, standartların oldukça üzerinde bir eğitim sunan, üst üste aldığı başarı ödülleri ile dikkatleri üzerine çeken ve plânlı ve hızlı bir şekilde şubeleşen bir yabancı dil kursu olarak İngilizcede bir numara olmayı başarmıştır.

Kampanya ve fırsatlardan yararlanmak için sizleri Bursa-Nilüfer’de bulunan İngilizce kursumuza bekliyoruz.ONLINE Ön Bilgi Formu

Şimdi Bizimle İNGİLİZCE Öğren!
(0224) 450 00 63