1. Just English Dil Okulları
    Hey! Just English Dil Okulları Mobil Web Sayfasına Hoşgeldin! Online Ön Bilgi Formunu Doldurarak, Eğitimlerimiz Hakkında Bilgi Alabilirsin.
    Son Görülme 12:4


  2. ONLINE ÖN BİLGİ FORMUHemen Formu Doldur!Formu Doldurarak Ön Bilgi Alabilirsiniz.


Just English Dil Okulları
İzmir/Karşıyaka Şubesi


Donanmacı Mahallesi Kemalpaşa Caddesi No:146/5 Karşıyaka/İzmir
izmir@justenglishtr.com

Seçiminiz Karşıyaka Şubesidir.
Şube Değiştir
1

Just English Dil Okulları

Şimdi Bizimle İNGİLİZCE Öğren!
(0232) 364 44 45/ Kurumsal / Just English Dil Okulları Karşıyaka Şubesi

Just English Dil Okulları İzmir/Karşıyaka Şubesi

Adres Bilgisi

Adres: Donanmacı Mahallesi Kemalpaşa Caddesi No:146/5 Karşıyaka/İzmir

Adres Tarifi: Karsıyaka Çarşıda Bulunan Karşıyaka Polis Noktası/Karakolu Karşısında Bizleri Görebilirsiniz.


Şube ve Ofis Fotoğrafları

Şube ve Ofis Fotoğrafları
Şube ve Ofis Fotoğrafları
Şube ve Ofis Fotoğrafları
Şube ve Ofis Fotoğrafları


Just English Dil Okulları İzmir-Karşıyaka Şubesinde Dil Öğrenmek Bir Keyif...

İngilizce eğitimine getirdiği farkla pek çok ulusal ve uluslararası ödül kazanan yabancı dil kursumuz Just English, şubeleşmede İstanbul dışına çıkarak İzmir, Bursa, Ankara ve Kocaeli’nde de şubeler açmıştır. İzmir-Karşıyaka’da yer alan Just English Karşıyaka şubemiz, genel İngilizce kurslarının yanı sıra İngilizcede en yüksek bilgiye ve pratiğe ihtiyaç duyulan İngilizce akademik sınavlara yönelik eğitimlerine de büyük bir başarı ile devam etmektedir.

Just English İzmir-Karşıyaka İngilizce Kursu, İzmir’deki 2 şubemizden biri olarak eğitim faaliyetlerini sürdürmektedir. Merkez şubesi İstanbul-Kadıköy’de bulunan Just English, artan talepler doğrultusunda İstanbul ili sınırları ile yetinmeyip farklı şehirlerde de şubeleşmeyi tercih etmiştir. İstanbul’da; Beşiktaş, Mecidiyeköy, Pendik, Bakırköy, Beylikdüzü, Kadıköy-Altıyol ve Ataköy-Şirinevler şubelerini açan Just English, İzmir’de; Karşıyaka ve Alsancak, Bursa’da; Heykel, Nilüfer ve FSM Bulvarı, Kocaeli’nde; İzmit ve Ankara’da; Kızılay şubelerini açarak kaliteli ve başarı odaklı eğitim anlayışını kursiyerlerine sunmaya devam etmiştir.

İzmir-Karşıyaka, Mavişehir, Bostanlı, Nergiz, Bayraklı, Cemal Gürsel Caddesi, Hasan Ali Yücel Bulvarı, Girne Bulvarı, Bahriye Üçok Bulvarı, Atatürk Bulvarı, Körfezkent veya Karşıyaka’ya kolay ulaşım sağlayabileceğiniz herhangi bir yerde ikamet ediyorsanız ya da çalışıyorsanız ve Karşıyaka’da İngilizce dil eğitimi almak veya Karşıyaka’da TOEFL, YDS, IELTS ve PTE gibi akademik sınavlara yönelik bir eğitim düşünüyorsanız tam size göre bir kursumuz var. İzmir-Karşıyaka’da İngilizce öğrenmek için Just English’i tercih sebebiniz yapacak yalnızca birkaç neden söyleyelim: En çok ders saati imkânı sunan kurum, alanında uzman ve formasyon sahibi akademik eğitmen kadrosu, ders içi ve ders dışı aktiviteler, kulüpler, bire bir ders imkânları…

Kurumsallaşmayı tek merkezden sağlamış olan Just English; verdiği kaliteli eğitim ile fark yaratan, standartların oldukça üzerinde bir eğitim sunan, üst üste aldığı başarı ödülleri ile dikkatleri üzerine çeken ve plânlı ve hızlı bir şekilde şubeleşen bir yabancı dil kursu olarak İngilizcede bir numara olmayı başarmıştır.

Kampanya ve fırsatlardan yararlanmak için sizleri İzmir-Karşıyaka’da bulunan İngilizce kursumuza bekliyoruz.Hemen TIKLA-ARA!
(0232) 364 44 45 Karşıyaka Şubesi (0232) 364 44 45 Karşıyaka Şubesi (0232) 364 44 45 Karşıyaka Şubesi
Hemen TIKLA-YAZ!
Whatsapp Hattı
ONLINE Ön Bilgi Formu

Şimdi Bizimle İNGİLİZCE Öğren!
(0232) 364 44 45