Ön Bilgi Formu
ÜCRETSİZ EĞİTİM!Konuşma Garantili EĞİTİM Eğitimi!

Bilgi Formunu Doldurarak, Yasal Uyarı/Kullanım Şartlarını Kabul Ediyorum.

Amerika Sertifika Programı
Hemen 'YABANCI DİL' Seviyeni Öğren!

Mesleki Eğitim Merkezi, Kampusta Dersliklerde Sunduğu Programların Yanı Sıra Amerika’da Sertifika Veya Diploma Eğitimi Almaya Zaman Ve Bütçe Bulamayan Yetişkinlere Ayrıca Internet Üzerinden Online Mesleki Kurs Hizmeti De Sunar.UCLA EXTENSION

University Of California, UCLA Extension Sertifika/Diploma programları uzun yıllardan beri sertifika ve diploma programları sunmaktadır. UCLA mesleki ve teknik eğitim merkezi her yıl yaklaşık 4500 kursta 60000’den fazla öğrenciye kariyer, akademik eğitimler ve kişisel gelişim konularında mesleki hayatlarında ömür boyu değerli olacak programlar sunar. UCLA Mesleki Eğitim Merkezi, kampusta dersliklerde sunduğu programların yanı sıra Amerika’da sertifika veya diploma eğitimi almaya zaman ve bütçe bulamayan yetişkinlere ayrıca internet üzerinden online mesleki kurs hizmeti de sunar.

UCLA extension uluslararası öğrenciler için onlarca sertifika/diploma programı ve staj imkânları sunar. UCLA mesleki eğitim merkezi ayrıca American Language Center olarak kaliteli ve etkin İngilizce eğitim programları da sunar. UCLA sertifika programlarında her yıl 50 farklı ülkeden 3000’den fazla uluslararası öğrenci eğitim alır.

UCLA sertifika program eğitiminiz süresince hem dünya genelinde kalitesi bilinen ve onaylı bir eğitime katılacak hem de University of California at Los Angeles Üniversitesinin ve kampusunun sağladığı sayısız kültürel, sosyal, sportif ve eğlenceli kampus imkânlarından yararlanabileceksiniz.


Yıllardır Ödüle Doymuyoruz!
Eğitim ve Hizmet Kalitesi Tescillenmiş İlk Dil OkuluUCLA sertifika/diploma programlarının içeriği hem öğretim görevlileri hem de ilgili sektördeki lider yöneticiler tarafından oluşmuş olup, bu süreçte devamlı geliştirilip yenilenir.

UCLA Extension sertifika program mezunları, sektörlerinde "değerli eleman" olarak adlandırılır. Lisans veya yüksek lisans programlarında yeterince aktarılamayan, ancak iş yaşantısında oldukça fazla kullanılan benzersiz eğitimler sertifika programları tarafından sunulur.

UCLA Extension'daki değişik milletlerden olan öğrenciler, American Language Center'da ALC (Amerikan Dil Merkezi) tam zamanlı yoğun İngilizce dili programlarına veya çeşitli alanlarda tam zamanlı sertifika programlarına kayıt olabilmektedirler. Bütün kurs ve programlar Westwood Village'ta bulunan ve adeta bir parkı andıran UCLA kampusunda veya yakınında bulunan bir eğitim tesisinde gerçekleştirilir.

Sertifika programlarından, kendi alanlarında ilerlemek ya da kariyer değişikliği yapmak isteyen profesyonellerin yanı sıra profesyonel hayata henüz yeni adım atan yetişkinlerde yararlanmaktadır. Sektörün uzmanları tarafından verilen kurslarda pratik deneyim ve işle ilgili uygulamalar ön plana çıkarılır.

UCLA sertifika programları 3'er aylık periyotlardan oluşmakta ve aynı zamanda öğrencinin isteğine göre uzatılabilmektedir. Konuyla ilgili daha detaylı bilgi almak için lütfen bizimle irtibata geçiniz.


UC BERKELEY EXTENSION

Amerika'nın en prestijli üniversitelerinden biri University of California Berkeley, California eyaletinin en güzel şehirlerinden biri olan San Francisco şehrinde bulunmaktadır. uluslararası öğrenciler için birçok alanda belirli alanlarda sunulan sertifika ve diploma programları, dünyanın her yerinde kabul gören ve öğrencilerin mesleki bilgi ve tecrübelerini yüksek standartlara taşıma amaçlı olan geliştirilmiş programlardır. Bu sebeple ABD'ye giden öğrencilerin baş tercihleri arasında yer almaktadır.

UC Berkeley'de uluslararası öğrenciler için 4, 8 ve 12 ay süreli 3 değişik sertifika/diploma programı bulunmaktadır. Programlar UCI Extension'ın merkezinde sunulup, UC Berkeley ana kampusuna yakın mesafededir. UC Berkeley’de sunulan IDP diploma programları, işletme, finans, uluslararası işletme, pazarlama proje yönetimi alanlarında akademik ve pratik deneyim konusunda kaliteli bir eğitim sunmaktadır. Teorik bilgi 4 ay gibi kısa bir zamanda yoğun bir program halinde sunulur ve sonuçta her başarılı öğrenci, o branşta nerdeyse yüksek lisans derecesinde sunulan bilgi aktarımını almış olur.


UC IRVINE EXTENSION

University of California-Irvine (UCI),California eyaletinin Los Angeles şehrine yaklaşık 40 dakikalık mesafede bulunan ünlü bir üniversitedir. Yeşillikler içinde bulunan yerleşkesi, modern olanakları, oldukça gelişmiş şehir hayatı ve Amerikalı öğrenci nüfusunun, uluslararası öğrenciye nazaran daha fazla olduğu bu okulda eğitim almak hayatınızda verdiğiniz en isabetli kararlardan biri olacağı konusunda herhangi bir şüphemiz bulunmamaktadır.

UCI profesyonel sertifika programları, üniversiteyi bitirip, kariyer anlamında değişiklik yapıp kendini geliştirmek isteyenler ve de yüksek lisansa alternatif program düşünenler için ideal bir programdır. UCI profesyonel sertifika programlarına katılmak için iyi derecede İngilizce bilmeniz gerekmektedir. Bu programlarda verilen dersler, akademik seviyede verildiğinden dolayı İngilizce anlamak ve ders takibi yapabilmek çok önemlidir. Eğer İngilizceniz yeterli değilse, profesyonel sertifika programı öncesi yoğunlaştırılmış İngilizce programlarına katılabilirsiniz.


Just English'i Seviyorum! Çünkü...
Yurtdışı Eğitim Programları Öğrenci Referansları


ÖN BİLGİ FORMUKonuşma Garantili EĞİTİM Eğitimi!

Bilgi Formunu Doldurarak, Yasal Uyarı/Kullanım Şartlarını Kabul Ediyorum.

YENİ FİYATLARDAN ÖNCE HEMEN KAYDOL!

SON GÜN 31 OCAK

Enflasyon ve Döviz Kurundaki Artışlardan Kaynaklı, Fiyatlarımızda Güncellemeye Gitmek Zorunlu Hale Gelmiştir. Bu Nedenle Yeni Yılda Fiyatlarımızda %25'e Varan Bir Artış Olacaktır.

Bu Yıl Sonuna Kadar Geçerli Eski Liste Fiyatlarımız İle Just English'e Kaydol, Yeni Yılda Sen de Geleceğinle Tanış.

Fiyat Artışından Etkilenmemek İçin Son Gün 31 OCAK 2022.

Detaylı Bilgi İçin Hemen Bize Ulaşın.

Whatsapp Ön Bilgi Hattı