Sınava Katılmak İster misin?

İsim ve Soyisim Yazınız.
E-Mail Adresi Yazınız.
Telefon(GSM) Yazınız.
Yaşadığınız Bölgeyi Yazınız.

Instagram'da #JustEnglishReklam & Dijital Pazarlama Departmanı
Ön Bilgi Almak İstiyorum Facebook Mesajı Gönder

Muhakkak ki her işin bir görünen bir de görünmeyen yüzü vardır ve genellikle başarının temelini atan da o görünmeyen yüzdür. Türkiye’nin eğitim alanında lider dil okulu olan Just English Center’ın başarısının temeli, kurumumuzu sizlerle buluşturan gizli kahramanlarımız Reklam & Dijital Pazarlama Departmanımız...


Aylık 500 bin ziyaretçiyi bir web sitesinde ağırlamak, web sitemizden oldukça önemli sayıda geniş dönüşü sağlamak, her gün yeni fırsatlar keşfedip, web sitemizden en iyi geri dönüşü sağlaması için durmadan yeni fikirler geliştirerek öncü web ve mobil reklam uygulamaları peşinde koşmak, üstüne üstlük "En İyi ve En Güvenilir Web Sitesi" ödülünü almak Türkiye’nin "Lider Dil Okulu" Just English’in "Lider" Reklam & Dijital Pazarlama Departmanı dışındakilerin yapabileceği iş değildir.


Yazılım & Dijital Pazarlama Ekibi

Dijital Stratejinin Oluşturulması, Hayata Geçirilmesi, Web/Mobil Satışların Arttırılması Kapsamında; Dijital Kanalların Geliştirilmesi/Yönetilmesi, Performans Pazarlaması Çalışmaları...

Reklam & Dijital Pazarlama Müdürü Kerem ATAR

Kerem ATAR

Reklam & Dijital Pazarlama Müdürü


Kerem ATAR - Reklam & Dijital Pazarlama Müdürü


Reklam & Dijital Pazarlama Müdürü Kerem ATAR İstanbul Aydın Üniversitesi - Bilgisayar Teknolojileri ve Programlama (İngilizce) Bölümü Mezuniyeti Sonrası, Kariyerine 2009 Yılında Reklam Sektöründe Etkileşim/İletişim Tasarımcılığı İle Başladı. 2010 Yılında Kendi Kurduğu Dijital Tasarım Ajansı 'LaFontaine DesignStudio' İle Çeşitli Marka ve Kurumların Dijital Marka Danışmanlığı Rolünü Üstlendi.

Aynı Yılda 'Just English Center' Dil Okulları Reklam & Dijital Pazarlama Müdürü Olarak, Dijital Stratejinin Oluşturulması, Hayata Geçirilmesi, Web/Mobil Satışların Arttırılması Kapsamında; Dijital Kanalların Geliştirilmesi/Yönetilmesi, Performans Pazarlaması Çalışmaları, Sosyal Medya Yönetimi ve Dijital İletişim Faaliyetlerinden Sorumludur.

2015 Yılında 'Just English Center' Dil Okulları İle Birlikte, Elektronik Alanında 'Beverly Walking Ginger', 'Wikcy Watch', 'Wiky Pet', Tekstil/Giyim Alanında 'The Bards' ve Sağlık Alanında İse 'Amerikan Estetik' Markalarının Reklam & Dijital Pazarlama Müdürü Olarak Görev Yapmaktadır.

Bu Marka Dağılımları İle Çalışmalarını Sürdürürken, Kurucu Ortak Rolünü Üstlendiği Evora Mobilya Dekorasyon Mağazasıyla da E-Ticaret Sektöründe Hakettiği Yeri Almıştır.

Bu Geçen Süre Zarfı İçerisinde Pek Çok Sosyal Sorumluluk Kampanyalarına Destek Sağlayarak, Topluma Olan Sorumluluğumuzu Eğitim Alanındaki Projeler İle Yerine Getirmektedir. 'Umudum Ol, Sen de Destek Ol' Sosyal Sorumluluk/Kardeş Okul Kampanya Serileri İle de Adından Söz Ettirmiştir.

Abbas Güçlü (EgitimAjansi.com), Aysha Dergi, Peker Müzik, Başarı Akademi, English Council ve Dilko English Gibi Bir Çok Kuruma 'Marka/İletişim Danışmanlığı' Konusunda Destek Sağlamıştır.
Reklam & Dijital Pazarlama Müdür Yardımcısı Pervin ARSLAN

Pervin ARSLAN

Reklam & Dijital Pazarlama Müd.Yrd.


Pervin ARSLAN - Reklam & Dijital Pazarlama Müd.Yrd.


Reklam & Dijital Pazarlama Müdür Yardımcısı Pervin ARSLAN Sakarya Üniversitesi/ Bilgisayar Programcılığı Okumuş Olup 2009'dan Bu Yana Dijital Sektörün İçerisinde Yer Almaktadır.

Genç Yetenek; Yenilikçi, Özgün Fikirleri İle Kreatif İş Hayatına Üniversite Yılları İle Birlikte Başlayıp Alanında Kendini Geliştirmek Adına Çeşitli Seminerlerde Bulunarak ve Eğitimlerini Tamamlayarak Dijital Online Mecralara Adımlarını Atmıştır.

Eğitim Sektörüyle Başlayıp Tekstil/Giyim, Teknoloji, Elektronik ve Sağlık Sektöründe de Çalışmalarına Söz Sahibi Firmaların Dijital Medyadaki Marka Temsilleri İçin Rotalar Belirlemiş Olup Tasarım, Pazarlama, Proje Yöneticisi Vizyonuna Sahip Olmuştur.

Markaların Tüketiciyle Buluşma Sürecinde Başından Sonuna Kadar Rehberlik Ederek, Hedeflerin Belirlenmesine Yardımcı Olur ve Bu Hedefler İçin Gerekli Analiz, Araştırma ve Planlamayı Sağlamaktadır.

Reklam & Dijital Pazarlama Müdürü ile Beraber Şirketin Hizmet ve/veya Ürün Portföyü İçin Pazarlama Plan ve Stratejilerinin Hazırlanmasını Sağlamakla Birlikte Şirketin Diğer Birimleri İle Faaliyetlerini Koordine Etmek ve Yeni Marka, Projelerin Yönetimini Üstlenmektedir.

Abbas Güçlü, Genç Bakış, Butik Belgina, Bewerly Walking Ginger, Wiky Watch, Wiky Pet, Shop The Bards, Lafontaine Design Studio, English Council, Dilko English ve Amerikan Estetik Gibi Bir Çok Kişi ve Kurumlarca Dijital İletişim Danışmanlığı Vermeye Devam Etmektedir.

Günlük Yaşamında İse Teknolojiyi Yakından Takip Ederek İncelemeler Yapmaktan, Hobi Olarak Binicilik Yapıp, Tenis Oynamaktan Büyük Zevk Duymaktadır.

Tasarım & Sosyal Medya Ekibi

Yeni Bir Proje ve Kampanyanın Görsel Olarak Tanıtım ve Beğendirme Çalışmalarını Yürütme, Marka Yönetimi Uygulamaları...

Kreatif Direktör Eren ATAR

Eren ATAR

Kreatif Direktör


Eren ATAR - Kreatif Direktör


Kreatif Direktör Eren ATAR Ağustos 1994 Doğumlu Olup, 2012 Yılından Bu yana Medya ve Reklamcılık Alanında Faaliyet Göstermektedir.

Medya Alanına İlk Adımlarını 2012 Yılında Kurmuş Olduğu www.erenatar.com Üzerinden 'Dış Mekan Düğün Fotoğrafçılığı' ile Atan Tasarımcının Bunların Yanı Sıra Moda ve Doğum Fotoğrafçılığı'nda da Adından Söz Ettirmeyi Başarmıştır.(2012-Günümüz)

2013 Yılının Ortalarında ise Radyo ve Televizyon Sektörüne Atılımını Gerçekleştirmiştir. İstanbul'da Karasal Yayını Olmak Üzere Tüm Türkiye'ye Hizmet Veren Dolunay Radyo Reklamcılık ve Televizyonculuk A.Ş Bünyesine Katılıp Bir Çok Ünlü İsimlerle Çalışmalarını Sürdürmüştür.(2013-2015)

Üniversite Hayatına, Yönetmen Sinan Çetin'in Kurucularından Olan Plato Meslek Yüksekokulu'na Burslu Olarak Başlayan Eren Atar, Buradan Basım ve Yayın Teknolojileri Bölümü'nden Onur Belgesi İle Bitirmeye Hak Kazanır.(2013-2015)

Şubat 2016'da Imfexim Elektronik Bünyesine Kreatif Direktör & Grafik Tasarımcı Unvanıyla Başlar. Ayrıca Amerikan Estetik, Beverly Walking Ginger, Wiky Watch, Wiky Pet, Shop The Bards ve La Fontaine Design Studio Firmalarına Hizmet Vermektedir. (2016- Günümüz)

Şuan ki Eğitim Hayatına Eskişehir Anadolu Üniversitesi - İktisat Fakültesi 'Uluslararası İlişkiler' Bölümünden Devam Etmektedir.
Sosyal Medya Yöneticisi Ayşenur BİLGİLİ

Ayşenur BİLGİLİ

Sosyal Medya Yöneticisi


Ayşenur BİLGİLİ - Sosyal Medya Yöneticisi


Sosyal Medya Yöneticisi Ayşenur BİLGİLİ Ekim 1994 Doğumlu Olup 2013 Yılı Sakarya Üniversitesi - Bilgisayar Teknolojisi ve Programlama Bölümü Mezunudur.

2014 Yılının Son Dönemlerinde Reklam & Dijital Pazarlama Sektörüne Giriş Yapmıştır. Sosyal Medya Yöneticisi Olarak Devamlı Sektörün Gündemini Takip Etmiş, Sosyal Medya Kanallarının Yönetimi, Markaların Uygun Sosyal Medya Stratejisine Göre İzlenecek Yolun Belirlenmesi ve En Doğru Hedef Kitlesine Ulaşarak, Marka Tanıtımı ve Pazarlamaya Yardımcı Sosyal Medya Kampanyaları Geliştirmektedir.

Daima Özgünlüğünü Korumuş ve Deneyimlerini Bir Çok Kurumsal Şirketin Sosyal Medya Projelerinde Paylaşmaktadır.

Kariyerinde İlk Olarak ‘Just English Center’ Dil Okulları ,’ Lafontaine Design Studio’ , ‘Abbas Güçlü ve Genç Bakış (EgitimAjansi.com)’ Markalarının Sosyal Medya Yöneticisi Olarak Rol Üstlenmiştir.

2015 Yılı İtibariyle Elektronik Alanında ‘ Beverly Walking Ginger ’ , ‘ Wiky Watch ’ , ‘ Wiky Pet ’ Tekstil/Aksesuar Alanında ‘ ShopTheBards ‘ , ve Sağlık Alanında ‘Amerikan Estetik – Saç Ekimi ve Medikal Estetik Merkezi’ Markalarının Sosyal Medya Yöneticisi Olarak Görev Yapmaktadır.

Reklam Tasarım ÇalışmalarıKurumsal YüklemelerBlog Sayfamızı Ziyaret Ettiniz mi?


Online Ön Bilgi Formu

Kampanya & Fırsatlar Hakkında Sms, Telefon ve E-Mail Bilgisi Almak İstiyorum.