SEVİYENİ ÖĞRENMEYE HAZIR MISIN?

Online İngilizce Seviye Tespit Sınavı

SINAV SEÇİMİ

Hemen İngilizce Seviyenizi Öğrenin!

İngilizce öğrenmek isteyenlere öğrencimiz olup olmamasına bakmaksızın doğru yönlendirmeler ve tavsiyelerle yardımcı olmaktayız. Bir dili öğrenmeye karar verdiğinizde öncelikli olarak o dildeki seviyenizin tespitinin doğru şekilde yapılması gerekmektedir. İngilizce seviyenizin tespiti ev veya ofis ortamınızdan çıkmadan Online İngilizce Deneme Sınavı ile belirlenmektedir. Online sınavlara katılma imkânı olmayan kişiler şubelerimizde de bu sınavlara katılabilmektedir.

Katılacağınız Online İngilizce Sınavı sonucuna göre Genel İngilizce (Elementary, Pre-intermediate, Intermediate, Upper-intermediate ve Advanced) eğitimlerinden seviyenize uygun olan program eğitim danışmanlarımız tarafından sizinle paylaşılarak İngilizce eğitiminde henüz yolun başındayken doğru seçimi yaparak en doğru adımı atmanız sağlanır.

Aktif Sınav Bulunamadı.

Seçtiğiniz Bu Kategoride Aktif Sınav Bulunamadı.
Lütfen Başka Bir Kategori Seçiniz.

Diğer Kategoriler

Online İngilizce Deneme Sınavı

Online İngilizce Sınavının sonuçları katılımcıların sınav kaydı esnasında belirttikleri e-mail adreslerine e-posta olarak, cep telefonlarına SMS olarak gönderilmektedir. Ayrıca Online İngilizce Sınavının sonucuna göre eğitim danışmanlarımız tarafından katılımcılarla iletişime geçilerek en faydalı ve doğru yöntemin hangisi olacağına karar verilmektedir.

Böylelikle Online İngilizce Sınav sonucuna göre seviyenize uygun programlarla yine online olarak veya yüz yüze eğitim modeli ile kurumlarımızdan İngilizce eğitiminizi en iyi şekilde alma imkânına sahip olursunuz.

GELECEĞİNİ KEŞFETMEYE HAZIR MISIN?

Diğer Online Sınav Kategorileri

POPÜLEROnline İngilizce Seviye Tespit SınavıOnline İngilizce
Seviye Tespit Sınavı
GENEL İNGİLİZCE
Sınavları İncele
Online Akademik Seviye Tespit SınavlarıOnline Akademik
Seviye Tespit Sınavları
TOEFL - YDS - IELTS
Sınavları İncele
Online Diğer Dil Seviye Tespit SınavlarıOnline Diğer Dil
Seviye Tespit Sınavları
ALMANCA - İSPANYOLCA - RUSÇA
Sınavları İncele