GELECEĞİNİ KEŞFETMEYE HAZIR MISIN?

Online Ders (Amerika) Modülü

Canlı Sınıf Dersi

JUSTHEMEN SATIN AL

Online Bire Bir (One To One) İngilizce Eğitimi veya Sınıf Dersleri ile En Kısa Sürede Kendi Hızında ve Dilediğin Konuda Hızlıca İlerle. Artık Her Yerde Just English’in Mükemmel Eğitmenleri ile Bire Bir Eğitim Alabilirsiniz.

Hayallerine Ara Verme!

Yurtdışında Dil Eğitimi Almak İsteyen Ama Gidemeyecek Öğrencilere Yönelik Programda; Öğrencilerimiz Online Eğitimlerine Zoom Platformu Üzerinden Devam Edebilmektedir. Şimdi Kendini Tüm Sınırlamalardan Kurtarmanın Tam Zamanı… Hemen Bilgi Al ve En Kısa Sürede Başla.

Dilediğin Yerden İzleme
Seviyene Özel Ders Videoları
Ünite Konu Sonu Sınavları
İster Sınıf İster Bire Bir
Online Özel Ders Seçeneği

Sen de her zaman ve her yerde Just English’in mükemmel yabancı eğitmenleri ile bire bir eğitim alabilirsin. Zaman ve yer sorunu yaşamadan online İngilizce özel ders imkânından faydalanarak İngilizce öğren.

Online Sınıf Dersi Seçeneği

İşlenen konulara yönelik dilbilgisi, dinleme, okuma, yazma ve konuşma pratikleri, her seviyeye uygun interaktif (etkileşimli) videolar ve ortak canlı derslere ücretsiz katılım imkânı ile eğlenerek öğrenme şeklinde online İngilizce eğitimi almış olursun.

Online özel ders için bir bilgisayar veya mobil uygulama üzerinden bir tablet veya telefon senin için yeterli olacaktır. Dinleme kalitesi ve ders verimliliği bakımından bir kulaklık da senin işini kolaylaştıracaktır.

Hemen Eğitiminizi Tamamlayın...

Online Ders (Amerika) Modülünde Neler Yapabilirsiniz?

Planları İncele Giriş Yap
  • CANLI DERSE KATIL
    Canlı Sınıf/Bire Bir Derslere Katılın...

    Canlı Sınıf/Bire Bir Derslere Katılın...

    Yabancı/Yerli Eğitmenler İle Birlikte Canlı Sınıf veya Bire Bir Derslerine Katılın. Zoom Platformu Üzerinden Canlı Olarak Derse Katılmanın Keyfini Yaşayın.

Bu Modülde Hangi Seviyelere Erişebiliriz?

Just English Dil Okulu Şubelerinde Fiziki Olarak Derslere Katılamayan Öğrenci Adaylarımız; Satın Aldığı Seviyedeki Canlı Sınıf Derslere Erişim İmkanı Sağlayabilirler.

GELECEĞİNİ KEŞFETMEYE HAZIR MISIN?

Online Ders Modülü İçin
En Uygun Planları Seçin!

Aktif Plan Bulunamadı.

Seçtiğiniz Modülde Aktif Plan Bulunamadı.
Lütfen Başka Bir Modül Seçiniz.

Diğer Modüller
Online Ders Modülü
BU MODÜLÜ İNCELEMEK İSTER MİSİNİZ?

Hemen Sınıf veya Bire Bir Özel Derslere Katılın!

Dil Eğitimi Almak İsteyen Ama Vakit Bulup Kurslara Gidemeyecek Öğrencilere Yönelik Programda; Öğrencilerimiz Online Eğitimlerine Zoom Platformu Üzerinden Devam Edebilmektedir.

Şimdi Kendini Tüm Sınırlamalardan Kurtarmanın Tam Zamanı… Hemen Bilgi Al ve En Kısa Sürede Başla.

Online Ders Modülü
Yurtdışında Dil Eğitimi Almak İsteyen Ama Gidemeyecek Öğrencilere Yönelik Programda; Öğrencilerimiz Online Eğitimlerine Zoom Platformu Üzerinden Devam Edebilmektedir.
Just English Dil Okulu Şubelerinde Fiziki Olarak Derslere Katılamayan Öğrenci Adaylarımız; Satın Aldığı Seviyedeki Canlı Sınıf Derslerine Katılmanın Yanında, Takviye Sınıf Derslerine Erişim İmkanı Sağlayabilirler.
Üstün Beceri, Uygun Fiyat Garantisi! Siz de Planlamanızı Yaparak Kendi Seviyenize ve İhtiyaçlarınıza Uygun Şekilde Dil Öğrenmek İstiyorsanız Just English Online Eğitim Paketleri Tam Size Göre. Fiyatlandırma İçin; Detaylı Bilgi
Diğer Modülleri İncele Bu Modül Hakkında Neler Öğrenirim? Daha Fazlası...