ŞİMDİ BİZİMLE SINAV KAZAN!

Online Akademik Sınav Kursları

1
Online TOEFL Sınavı Kursu
Online TOEFL Sınavı Kursu
Öğrencilerinin hep daha önde olmalarını sağlayan Just English’te, derslere sürekli katılım sağlayan ve eğitime dair sorumluluklarını yerine getiren öğrencilerimizin %30’u 100 ve üzeri puan alırken 79 ve üzeri puan alanlar ise %70 gibi oldukça yüksek bir orandadır.

Detaylı Bilgi
2
Online YDS Sınavı Kursu
Online YDS Sınavı Kursu
Tecrübeli ve alanında uzman eğitmenler tarafından verilen YDS eğitimi süresince adayın İngilizce altyapısı gelişir, sınav formatıyla ve karşılaşacağı soru tipleriyle tanışır ve zamanı en iyi şekilde kullanabilmek için bu soruları en kısa sürede nasıl çözeceğiyle ilgili pratik stratejiler öğrenir.

Detaylı Bilgi
3
Online IELTS Sınavı Kursu
Online IELTS Sınavı Kursu
Bizi diğer kurumlardan ayıran bir başka özelliğimiz olan 100 saatlik programımız sonunda uygun şartlarda eğitime başlamış öğrenci gruplarında 6,5 ve üzeri puan alma oranı % 65 iken, programı düzenli takip edip sorumluluklarını tamamıyla yerine getiren kişilerde 6,5 ve üzeri puan almada %85-90 başarı sağlandığı gözlemlenmiştir.

Detaylı Bilgi

Just English örgün eğitimde vermiş olduğu akademik sınavlara yönelik eğitimini artık Online Eğitim şeklinde de kursiyerlerine sunmaktadır. Kurumumuzun size sunmuş olduğu Online Akademik Sınavlar Eğitiminizi, akademik sınavlar konusunda uzman ve akademik unvan sahibi yabancı eğitmenlerden alabilirsiniz.

Online Akademik Sınav Eğitimleri gerek Kovid-19 sebebiyle gerekse zaman ve mekâna bağlı sorunlar sebebiyle fiziki olarak kursa gelemeyecek olan kursiyerler için planlanan bir eğitim modelidir. Online eğitimlerimize bulunduğunuz yerden katılarak gerek pandemi sebebiyle kendinizi koruma gerekse kursa gidiş-dönüş sürelerini zaman yönetimi olarak değerlendirme imkânına sahip olursunuz.

Online Akademik Sınavlar Eğitiminde sınav tekniğine yönelik çalışmalar ve pratikler yapılacağı için genel İngilizce seviyesi önemli bir basamak durumundadır. Bu sebeple Online Akademik Sınav Eğitimi alacak olan kursiyerlerimizin genel İngilizce yeterliliklerinin belli bir seviyenin üzerinde olması gerekmektedir. Bu seviye, hedeflenen sınava göre değişmekle birlikte genellikle Upper-Intermediate (orta üstü) ya da Advanced (ileri) seviyesi olarak ifade edilmektedir.

Just English Dil Okulları olarak, TOEFL, IELTS, YDS sınavlarına yönelik Online Akademik Sınav Eğitimleri sunmaktadır. Siz de akademik sınavlara yönelik sunduğumuz Online Akademik Sınav Kursları hakkında bilgi almak için en yakın Just English şubemize uğrayabilir veya (0216) 700 10 07 numaralı telefondan detaylı bilgi alabilirsiniz.