GELECEĞİNİ KEŞFETMEYE HAZIR MISIN?

Online YDS Sınavı Kursu

Canlı Sınıf Dersi

JUSTHEMEN SATIN AL

Online YDS Kursunda, alanında uzman eğitmenlerimiz tarafından YDS eğitiminiz en iyi şekilde planlanarak sizlere sunulmaktadır. Her biri akademik unvana sahip olan, yalnızca YDS eğitimi veren eğitmen kadromuz ve tamamen YDS sınavına yönelik hazırlanan Online YDS Eğitimi programımızla öğrencilerimize online olarak YDS eğitimi vermekteyiz.

Hayallerine Ara Verme!

Tecrübeli ve alanında uzman eğitmenler tarafından verilecek Online YDS Eğitimi süresince adayın İngilizce altyapısı gelişir, sınav formatıyla ve karşılaşacağı soru tipleriyle tanışır. Zamanı en iyi şekilde kullanabilmek için soruları en kısa sürede nasıl çözeceğiyle ilgili pratik stratejiler kursiyerlere öğretilir. Ayrıca yapılan özgün deneme sınavları sayesinde bu stratejileri pekiştirme ve kendindeki gelişimi gözlemleme şansı bulur.

Dilediğin Yerden İzleme
Seviyene Özel Ders Videoları
Ünite Konu Sonu Sınavları
İster Sınıf İster Bire Bir

Online özel ders için bir bilgisayar veya mobil uygulama üzerinden bir tablet veya telefon senin için yeterli olacaktır. Dinleme kalitesi ve ders verimliliği bakımından bir kulaklık da senin işini kolaylaştıracaktır.

Hemen Eğitiminizi Tamamlayın...

Online Ders Modülünde Neler Yapabilirsiniz?

Planları İncele Giriş Yap
  • CANLI DERSE KATIL
    Canlı Sınıf/Bire Bir Derslere Katılın...

    Canlı Sınıf/Bire Bir Derslere Katılın...

    Yabancı/Yerli Eğitmenler İle Birlikte Canlı Sınıf veya Bire Bir Derslerine Katılın. Zoom Platformu Üzerinden Canlı Olarak Derse Katılmanın Keyfini Yaşayın.

Bu Modülde Hangi Seviyelere Erişebiliriz?

Just English Dil Okulu Şubelerinde Fiziki Olarak Derslere Katılamayan Öğrenci Adaylarımız; Satın Aldığı Seviyedeki Canlı Sınıf Derslere Erişim İmkanı Sağlayabilirler.

GELECEĞİNİ KEŞFETMEYE HAZIR MISIN?

Online YDS Ders Modülü İçin
En Uygun Planı Seçin!

Aktif Plan Bulunamadı.

Seçtiğiniz Modülde Aktif Plan Bulunamadı.
Lütfen Başka Bir Modül Seçiniz.

Diğer Modüller
Online YDS Sınıf Modülümüzde Öğrencilerimiz Bire Bir veya Sınıf Olarak Zoom Platformu Üerinden Yabancı Eğitmenler Eşliğinde Canlı Derslere Katılabilmektedirler.
Just English Dil Okulu Şubelerinde Fiziki Olarak Derslere Katılamayan Öğrenci Adaylarımız; Satın Aldığı YDS Canlı Sınıf Derslerine Katılmanın Yanında, Takviye Sınıf Derslerine Erişim İmkanı Sağlayabilirler.
Üstün Beceri, Uygun Fiyat Garantisi! Siz de Planlamanızı Yaparak Kendi Seviyenize ve İhtiyaçlarınıza Uygun Şekilde YDS Sınavı Kazanmak İstiyorsanız Just English Online Eğitim Paketleri Tam Size Göre. Fiyatlandırma İçin; Detaylı Bilgi
Diğer Modülleri İncele Bu Modül Hakkında Neler Öğrenirim? Daha Fazlası...