ŞİMDİ BİZİMLE İNGİLİZCE KONUŞ!

Online Genel İngilizce Kursları

1
Elemantary (Başlangıç) Seviyesi
Elemantary (Başlangıç) Seviyesi
Elementary seviyesinde İngilizce ile gerçek anlamda tanışmanız sağlanır. İngilizceyi tanıma ve öğrenmenin heyecanını yaşayacağınız bu programda kursumuzun size sunmuş olduğu imkânlarla bir dilin zevkli ve eğlenceli olarak da öğrenilebileceğini görmüş olacaksınız.

Detaylı Bilgi
2
Pre-Intermediate (Ön Orta) Seviyesi
Pre-Intermediate (Ön Orta) Seviyesi
Just English, gerek öğretim kadrosu gerekse ders mekânları ile bir dili en güzel şekilde öğrenebileceğiniz bir dil okuludur. Genel İngilizcede ikinci seviye olan Pre-Intermediate programında dil becerinizdeki gelişmeyi her geçen gün biraz daha fark edecek ve öğrenmenin heyecanını daha yoğun bir şekilde yaşayacaksınız.

Detaylı Bilgi
3
Intermediate (Orta) Seviyesi
Intermediate (Orta) Seviyesi
Öğrendiğiniz yabancı dili günlük hayatınızda rahat bir şekilde kullanmaya başladığınızı görmek sizin dil öğrenmedeki cesaretinizi arttıracak en önemli unsurlardan biridir. Intermediate seviyesi sizlere dili etkin bir şekilde kullanabileceğiniz bir öğretim programı sunmaktadır.

Detaylı Bilgi
4
Upper-Intermediate (İleri) Seviyesi
Upper-Intermediate (İleri) Seviyesi
Upper-Intermediate seviyesini başarı ile tamamladığınız takdirde oldukça zengin bir gramer ve kelime bilgisine sahip olursunuz. Gerek günlük hayattaki gerek iş dünyanızdaki görüşmeleri rahatlıkla yapabileceğiniz için artık daha özgürsünüz.

Detaylı Bilgi
5
Advanced (Üst) Seviyesi
Advanced (Üst) Seviyesi
İngilizce eğitiminizi son seviyeye getireceğiniz bu programda dili en güzel haliyle konuşuyor olacaksınız. Advanced (Üst Seviye) eğitimi aldıktan sonra başta gramer konularında olmak üzere İngilizcedeki hâkimiyetiniz belirgin bir şekilde fark edilecektir.

Detaylı Bilgi

İngilizce örgün eğitimde marka olmayı başaran Just English Dil Okulları olarak öğrencilerimize örgün eğitimin yanında Online İngilizce Eğitimi hizmeti de sunmaktayız. Teknolojinin hayatımızın her alanında olduğu gibi eğitim alanında da yaygın bir şekilde kullanılmaya başlamasıyla birlikte Just English olarak “Online İngilizce Eğitimi” paketlerimizi kursiyerlerimize sunmaya başladık. Gerek Covid-19 salgını sebebiyle ev, işyeri, ofis vb. yerlerden ders takibi yapmak isteyen gerekse şehir dışı programları gibi sebeplerle örgün eğitime katılamayan kursiyerlerimizin taleplerini değerlendirerek olarak “Online İngilizce Eğitimi” planladık.

Kursumuzda alacağınız Online Genel İngilizce (Elementary, Pre-intermediate, İntermediate, Upper-intermediate ve Advanced) eğitimleri ile dil eğitiminden uzak kalmamış ve dil gelişiminizi devam ettirmiş olursunuz. Online İngilizce kursumuzda öğrencilerimiz sınıf derslerini video olarak izleyebilme, derslere özel hazırlanmış quizleri çözebilme ve derslerin PDF dokümanlarına ve (postcastlere) ulaşabilme imkânına sahiptirler.

Kurumumuz tarafından Online İngilizce Kursunu başarıyla tamamlayanlara Dijital Kurs Bitirme Sertifikası verilmektedir.

Online İngilizce Kursu hizmeti sunarak kursiyerlerimizin dil eğitiminden uzak kalmamalarını hedefledik ve bunu başardık. Online Kurs imkânlarımızdan faydalanan pek çok kursiyerimiz gibi siz de bu eğitim hizmetinden faydalanmak için web sitemizden veya diğer iletişim kanalları üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.