SEVİYENİ ÖĞRENMEYE HAZIR MISIN?

Online Dil Seviye Tespit Sınavları

SINAV SEÇİMİ

Hemen Yabancı Dil Seviyenizi Öğrenin!

Yabancı dil eğitimi her geçen gün daha çok önem kazanmaktadır. İngilizce eğitimine yönelik pek çok kurum tarafından eğitimler, sınavlar ve çalışmalar yapılırken diğer yabancı dillerin eğitimi noktasında pek çok kurum hizmet sunamamaktadır. Biz kurum olarak İngilizce’ye ilave olarak Almanca, İspanyolca, Rusça ve Türkçe dillerinin hem eğitimini veriyor hem de bu dillere yönelik Online Dil Sınavı hizmeti sunuyoruz.

Almanca, İspanyolca, Rusça veya Türkçe eğitimi almak isteyen bireylerin öğrencimiz olup olmamasına bakmadan doğru yönlendirmeler ve tavsiyelerle yardımcı olmaktayız. Herhangi bir yabancı dil öğrenilmeye karar verildiğinde öncelikli olarak bireyin o dildeki seviyesinin doğru şekilde tespit edilmesi gerekmektedir. Yabancı dil (Almanca, İspanyolca, Rusça ve Türkçe) seviyenizin tespiti ev veya ofis ortamınızdan çıkmadan Online Dil Sınavı ile belirlenmektedir. Online sınavlara katılma imkânı olmayan kişiler şubelerimizde de bu sınavlara katılabilmektedir.

Aktif Sınav Bulunamadı.

Seçtiğiniz Bu Kategoride Aktif Sınav Bulunamadı.
Lütfen Başka Bir Kategori Seçiniz.

Diğer Kategoriler

Online Dil Sınavları

Almanca, İspanyolca, Rusça veya Türkçe öğrenmek isteyen ve bu konuda arayış içinde olan bireylere yönelik Online Dil Sınavları uygulanmakta ve bu sınavın sonuçları katılımcıların sınav başvurusu esnasında belirttikleri e-mail adreslerine e-posta olarak, cep telefonlarına SMS olarak gönderilmektedir. Online Dil Sınavının sonucuna göre eğitim danışmanlarımız katılımcılarla iletişime geçerek en faydalı ve doğru yöntemin hangisi olacağına birlikte karar verilmektedir.

Katılacağınız Online Dil Sınavı sonucuna göre yabancı dil eğitimlerinden (Almanca, İspanyolca, Rusça ve Türkçe) seviyenize en uygun olan programı eğitim danışmanlarımız ile birlikte belirleyerek yabancı dil eğitiminde daha yolun başındayken en doğru kararı almanız ve dil eğitimindeki ilk başarılı adımı atmanız sağlanır.

GELECEĞİNİ KEŞFETMEYE HAZIR MISIN?

Diğer Online Sınav Kategorileri

POPÜLEROnline İngilizce Seviye Tespit SınavıOnline İngilizce
Seviye Tespit Sınavı
GENEL İNGİLİZCE
Sınavları İncele
Online Akademik Seviye Tespit SınavlarıOnline Akademik
Seviye Tespit Sınavları
TOEFL - YDS - IELTS
Sınavları İncele
Online Diğer Dil Seviye Tespit SınavlarıOnline Diğer Dil
Seviye Tespit Sınavları
ALMANCA - İSPANYOLCA - RUSÇA
Sınavları İncele