ŞİMDİ BİZİMLE DİL ÖĞREN!

Online Diğer Dil Kursları

1
Online Almanca Kursu
Online Almanca Kursu
Bu programda temel zamanları kavrayarak günlük hayata dair cümleler kurabilecek seviyeye gelirsiniz. Kendini tanıtma, yaşadığı şehir ve mesleği hakkında bilgiler verme başlangıç seviyesindeki bir eğitimin başlıca hedeflerindendir.

Detaylı Bilgi
2
Online İspanyolca Kursu
Online İspanyolca Kursu
Bu programda temel zamanları kavrayarak günlük hayata dair cümleler kurabilecek seviyeye gelirsiniz. Kendinizi tanıtma, yaşadığınız şehir ve mesleğiniz hakkında bilgiler verme başlangıç seviyesindeki bir eğitimin başlıca hedeflerindendir.

Detaylı Bilgi
3
Online Rusça Kursu
Online Rusça Kursu
Normal, yoğun ve süper yoğun seçenekli programlarla dili konuşma, yazma, okuma ve dinleme olmak üzere tüm fonksiyonları ile kusursuz biçimde öğrenmeniz hedeflenir.

Detaylı Bilgi

Türkiye’nin “En Kaliteli ve En Başarılı Dil Okulu” olan Just English, artan talep doğrultusunda, İngilizce eğitimlerindeki başarısını diğer dillere de taşıyarak online Almanca, online İspanyolca, online Rusça ve online Türkçe eğitimlerine de başlamıştır. Just English’te tecrübeli ve alanında uzman eğitimcilerden alacağınız online yabancı dil eğitimleri sayesinde farklı dil ve kültürdeki insanlarla iletişim kurabilmenin avantajlarını elde etmiş olursunuz.