GELECEĞİNİ KEŞFETMEYE HAZIR MISIN?

Online İspanyolca Kursu

Canlı Sınıf Dersi

JUSTHEMEN SATIN AL

Yabancı dil eğitiminde marka olmayı başaran Just English Dil Okulları olarak öğrencilerimize İspanyolca örgün eğitimin yanında Online İspanyolca Eğitimi hizmeti de sunmaktayız. Hayatımızın her alanında olduğu gibi eğitim alanında da teknolojinin yaygın olarak kullanılmasıyla birlikte Just English olarak “Online İspanyolca Eğitimi” paketlerimizi kursiyerlerimize sunmaya başladık. Gerek Covid- 19 salgını sebebiyle ev, işyeri, ofis vb. yerlerden dil eğitimi almak isteyen gerekse şehir dışı programları gibi sebeplerle örgün eğitime katılamayan kursiyerlerimize yönelik olarak “Online İspanyolca Kursu” planladık.

Hayallerine Ara Verme!

Kursumuzda alacağınız Online Genel İspanyolca (A1, A2, B1, B2, C1 ve C2 ) eğitimleri ile İspanyolca dil eğitiminden uzak kalmamış ve dil gelişiminizi devam ettirmiş olursunuz. Online İspanyolca kursumuzda öğrencilerimiz dersleri video olarak izleyebilme, derslere özel hazırlanmış quizleri çözebilme ve derslerin PDF dokümanlarına ve (postcastlere) ulaşabilme imkânına da sahiptirler.

Dilediğin Yerden İzleme
Seviyene Özel Ders Videoları
Ünite Konu Sonu Sınavları
İster Sınıf İster Bire Bir

Kurumumuz tarafından Online İspanyolca Kursunu başarıyla tamamlayan kursiyerlerimize Dijital Kurs Bitirme Sertifikası verilmektedir. Online İspanyolca Kursu hizmeti sunarak kursiyerlerimizin dil eğitiminden uzak kalmamalarını hedefledik ve bunu başardık. Online Kurs (İspanyolca) imkânlarımızdan faydalanan pek çok kursiyerimiz gibi siz de bu eğitim hizmetinden faydalanmak için web sitemizden veya diğer iletişim kanalları üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hemen Eğitiminizi Tamamlayın...

Online Ders Modülünde Neler Yapabilirsiniz?

Planları İncele Giriş Yap
  • CANLI DERSE KATIL
    Canlı Sınıf/Bire Bir Derslere Katılın...

    Canlı Sınıf/Bire Bir Derslere Katılın...

    Yabancı/Yerli Eğitmenler İle Birlikte Canlı Sınıf veya Bire Bir Derslerine Katılın. Zoom Platformu Üzerinden Canlı Olarak Derse Katılmanın Keyfini Yaşayın.

Bu Modülde Hangi Seviyelere Erişebiliriz?

Just English Dil Okulu Şubelerinde Fiziki Olarak Derslere Katılamayan Öğrenci Adaylarımız; Satın Aldığı Seviyedeki Canlı Sınıf Derslere Erişim İmkanı Sağlayabilirler.

GELECEĞİNİ KEŞFETMEYE HAZIR MISIN?

Online İspanyolca Ders Modülü İçin
En Uygun Planı Seçin!

İSPANYOLCA

İspanyolca (Başlangıç) Seviyesi

Havale/Eft7390.00 Kredi Kartı8690.00 Hemen Satın Al
Online İspanyolca Sınıf Modülümüzde Öğrencilerimiz Bire Bir veya Sınıf Olarak Zoom Platformu Üerinden Yabancı Eğitmenler Eşliğinde Canlı Derslere Katılabilmektedirler.
Just English Dil Okulu Şubelerinde Fiziki Olarak Derslere Katılamayan Öğrenci Adaylarımız; Satın Aldığı İspanyolca Canlı Sınıf Derslerine Katılmanın Yanında, Takviye Sınıf Derslerine Erişim İmkanı Sağlayabilirler.
Üstün Beceri, Uygun Fiyat Garantisi! Siz de Planlamanızı Yaparak Kendi Seviyenize ve İhtiyaçlarınıza Uygun Şekilde İspanyolca Öğrenmek İstiyorsanız Just English Online Eğitim Paketleri Tam Size Göre. Fiyatlandırma İçin; Detaylı Bilgi
Eğitimleri İncele (1) Bu Modül Hakkında Neler Öğrenirim? Daha Fazlası...