SEVİYENİ ÖĞRENMEYE HAZIR MISIN?

Online Akademik Seviye Tespit Sınavları

SINAV SEÇİMİ

Hemen Akademik Sınav Seviyenizi Öğrenin!

İngilizce eğitiminde belli bir seviyedeki eğitimi aldıktan sonra Akademik Sınavlara hazırlanmak isteyenlere yönelik olarak Online Akademik Sınavlar uygulamaktayız. Yoğun akademik çalışmalarından dolayı kurslara gidip gelmeye zaman ayıramayanlar için Akademik Online Sınavlarımız çok ciddi bir ihtiyaca cevap vermektedir. Öğrencimiz olup olmamasına bakmaksızın akademik çalışmalar yapmak için dil eğitimi almak isteyen bireylere eğitim danışmanlarımızın yapacağı doğru yönlendirmeler ve tavsiyelerle yardımcı olmaktayız.

Akademik sınavlara hazırlanmak için Genel İngilizce eğitiminizin belli bir seviyenin üzerinde olması gerekmektedir. Genel İngilizce eğitiminde Upper-intermediate ve Advanced seviyesindeki bireylerin Akademik Sınavlara hazırlanması eğitim danışmanlarımız tarafından tavsiye edilmektedir.

Aktif Sınav Bulunamadı.

Seçtiğiniz Bu Kategoride Aktif Sınav Bulunamadı.
Lütfen Başka Bir Kategori Seçiniz.

Diğer Kategoriler

Online Akademik Sınavlar

Online Akademik Sınavlara; YDS, YÖKDİL, TOEFL, IELTS, GMAT, TOEIC, PTE, PROFICIENCY, SAT, YKS-DİL/YDT sınavlarına hazırlanan tüm bireyler katılabilmektedirler. Sınav sonuçları katılımcıların e-mail adreslerine e-posta olarak, cep telefonlarına SMS olarak gönderilmektedir. Ayrıca eğitim danışmanlarımız Online Akademik Sınav sonrasında katılımcılarla iletişim kurarak en doğru ve en faydalı yöntemin tespiti yapılmaktadır.

Yapılan bu Online Akademik Sınavlar akademik çalışma yapanlar için ayrıca zaman yönetimi noktasında da faydalı olmaktadır. Online sınavlara katılma imkânı olmayan kişiler için şubelerimizde de bu sınavlara katılma imkânı sunulmaktadır.

GELECEĞİNİ KEŞFETMEYE HAZIR MISIN?

Diğer Online Sınav Kategorileri

POPÜLEROnline İngilizce Seviye Tespit SınavıOnline İngilizce
Seviye Tespit Sınavı
GENEL İNGİLİZCE
Sınavları İncele
Online Akademik Seviye Tespit SınavlarıOnline Akademik
Seviye Tespit Sınavları
TOEFL - YDS - IELTS
Sınavları İncele
Online Diğer Dil Seviye Tespit SınavlarıOnline Diğer Dil
Seviye Tespit Sınavları
ALMANCA - İSPANYOLCA - RUSÇA
Sınavları İncele