GELECEĞİNİ KEŞFETMEYE HAZIR MISIN?

Online Rusça Kursu

Canlı Sınıf Dersi

JUSTHEMEN SATIN AL

Rusça eğitiminde hizmet veren ülkemizdeki sayılı eğitim kurumlarından biri olan Just English Dil Okulları olarak öğrencilerimize örgün Rusça eğitimin yanında Online Rusça Eğitimi hizmeti de sunmaktayız. Teknolojinin hayatımızın her alanında olduğu gibi özellikle eğitim alanında da yaygın bir şekilde kullanılmaya başlamasıyla birlikte Just English olarak “Online Rusça Eğitimi” paketlerimizi kursiyerlerimize sunmaya başladık. Gerek Covid-19 salgını sebebiyle ev, işyeri, ofis vb. yerlerden ders takibi yapmak isteyen gerekse şehir dışı programları gibi sebeplerle örgün eğitime katılamayan kursiyerlerimize yönelik olarak “Online Rusça Eğitimi” planladık.

Hayallerine Ara Verme!

Kursumuzda alacağınız Online Genel Rusça (A1, A2, B1, B2, C1 ve C2 ) eğitimleri ile dil eğitiminden uzak kalmamış ve Rusça dilinizi geliştirmeye devam ettirmiş olursunuz. Online Rusça kursumuzda öğrencilerimiz sınıf derslerini video olarak izleyebilme, derslere özel hazırlanmış quizleri çözebilme ve derslerin PDF dokümanlarına ve (postcastlere) ulaşabilme imkânına sahiptirler.

Dilediğin Yerden İzleme
Seviyene Özel Ders Videoları
Ünite Konu Sonu Sınavları
İster Sınıf İster Bire Bir

Kurumumuz tarafından Online Rusça Kursunu başarıyla tamamlayanlara Dijital Kurs Bitirme Sertifikası verilmektedir. Online Rusça Kursu hizmeti sunarak kursiyerlerimizin dil eğitiminden uzak kalmamalarını hedefledik ve bunu başardık. Online Kurs imkânlarımızdan faydalanan pek çok kursiyerimiz gibi siz de bu eğitim hizmetinden faydalanmak için web sitemizden veya diğer iletişim kanalları üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hemen Eğitiminizi Tamamlayın...

Online Ders Modülünde Neler Yapabilirsiniz?

Planları İncele Giriş Yap
  • CANLI DERSE KATIL
    Canlı Sınıf/Bire Bir Derslere Katılın...

    Canlı Sınıf/Bire Bir Derslere Katılın...

    Yabancı/Yerli Eğitmenler İle Birlikte Canlı Sınıf veya Bire Bir Derslerine Katılın. Zoom Platformu Üzerinden Canlı Olarak Derse Katılmanın Keyfini Yaşayın.

Bu Modülde Hangi Seviyelere Erişebiliriz?

Just English Dil Okulu Şubelerinde Fiziki Olarak Derslere Katılamayan Öğrenci Adaylarımız; Satın Aldığı Seviyedeki Canlı Sınıf Derslere Erişim İmkanı Sağlayabilirler.

GELECEĞİNİ KEŞFETMEYE HAZIR MISIN?

Online Rusça Ders Modülü İçin
En Uygun Planı Seçin!

RUSÇA

Rusça (Başlangıç) Seviyesi

Havale/Eft5390.00 Kredi Kartı6690.00 Hemen Satın Al
Online Rusça Sınıf Modülümüzde Öğrencilerimiz Bire Bir veya Sınıf Olarak Zoom Platformu Üerinden Yabancı Eğitmenler Eşliğinde Canlı Derslere Katılabilmektedirler.
Just English Dil Okulu Şubelerinde Fiziki Olarak Derslere Katılamayan Öğrenci Adaylarımız; Satın Aldığı Rusça Canlı Sınıf Derslerine Katılmanın Yanında, Takviye Sınıf Derslerine Erişim İmkanı Sağlayabilirler.
Üstün Beceri, Uygun Fiyat Garantisi! Siz de Planlamanızı Yaparak Kendi Seviyenize ve İhtiyaçlarınıza Uygun Şekilde Rusça Öğrenmek İstiyorsanız Just English Online Eğitim Paketleri Tam Size Göre. Fiyatlandırma İçin; Detaylı Bilgi
Eğitimleri İncele (1) Bu Modül Hakkında Neler Öğrenirim? Daha Fazlası...