GELECEĞİNİ KEŞFETMEYE HAZIR MISIN?

Online TOEFL Sınavı Kursu

Canlı Sınıf Dersi

JUSTHEMEN SATIN AL

Just English TOEFL Eğitim Merkezimizde alanında uzman eğitmenlerimiz tarafından Online TOEFL eğitiminiz en iyi şekilde planlanmakta ve sizlere sunulmaktadır. Her biri akademik unvana sahip olan, yalnızca TOEFL eğitimi veren yabancı eğitmen kadromuz ve tamamen TOEFL sınavına yönelik hazırlanan özgün Online TOEFL eğitim programımızla öğrencilerimize akademik anlamda kaliteli bir eğitim verilmektedir.

Hayallerine Ara Verme!

Just English Language & TOEFL Center, ETS’nin onay verdiği TOEFL sınav merkezleri arasında yer alır. Just English TOEFL Eğitim Merkezimiz, Türkiye’de en çok eğitim dönemine, bununla birlikte en çok öğrenciye ve en çok tercih edilen kurum olma özelliğine sahiptir.

Dilediğin Yerden İzleme
Seviyene Özel Ders Videoları
Ünite Konu Sonu Sınavları
İster Sınıf İster Bire Bir

Online özel ders için bir bilgisayar veya mobil uygulama üzerinden bir tablet veya telefon senin için yeterli olacaktır. Dinleme kalitesi ve ders verimliliği bakımından bir kulaklık da senin işini kolaylaştıracaktır.

Hemen Eğitiminizi Tamamlayın...

Online Ders Modülünde Neler Yapabilirsiniz?

Planları İncele Giriş Yap
  • CANLI DERSE KATIL
    Canlı Sınıf/Bire Bir Derslere Katılın...

    Canlı Sınıf/Bire Bir Derslere Katılın...

    Yabancı/Yerli Eğitmenler İle Birlikte Canlı Sınıf veya Bire Bir Derslerine Katılın. Zoom Platformu Üzerinden Canlı Olarak Derse Katılmanın Keyfini Yaşayın.

Bu Modülde Hangi Seviyelere Erişebiliriz?

Just English Dil Okulu Şubelerinde Fiziki Olarak Derslere Katılamayan Öğrenci Adaylarımız; Satın Aldığı Seviyedeki Canlı Sınıf Derslere Erişim İmkanı Sağlayabilirler.

GELECEĞİNİ KEŞFETMEYE HAZIR MISIN?

Online TOEFL Ders Modülü İçin
En Uygun Planı Seçin!

Aktif Plan Bulunamadı.

Seçtiğiniz Modülde Aktif Plan Bulunamadı.
Lütfen Başka Bir Modül Seçiniz.

Diğer Modüller
Online TOEFL Sınıf Modülümüzde Öğrencilerimiz Bire Bir veya Sınıf Olarak Zoom Platformu Üerinden Yabancı Eğitmenler Eşliğinde Canlı Derslere Katılabilmektedirler.
Just English Dil Okulu Şubelerinde Fiziki Olarak Derslere Katılamayan Öğrenci Adaylarımız; Satın Aldığı TOEFL Canlı Sınıf Derslerine Katılmanın Yanında, Takviye Sınıf Derslerine Erişim İmkanı Sağlayabilirler.
Üstün Beceri, Uygun Fiyat Garantisi! Siz de Planlamanızı Yaparak Kendi Seviyenize ve İhtiyaçlarınıza Uygun Şekilde TOEFL Sınavı Kazanmak İstiyorsanız Just English Online Eğitim Paketleri Tam Size Göre. Fiyatlandırma İçin; Detaylı Bilgi
Diğer Modülleri İncele Bu Modül Hakkında Neler Öğrenirim? Daha Fazlası...
Ön Bilgi Formu Şimdi Bizimle TOEFL Sınavı Kazan!
Ön Bilgi Formunu Doldurarak
Yasal Uyarı/Kullanım Şartlarını Kabul Ediyorum.
Doğru Yerdesin!