GELECEĞİNİ KEŞFETMEYE HAZIR MISIN?

Online IELTS Sınavı Kursu

Canlı Sınıf Dersi

JUSTHEMEN SATIN AL

Just English örgün eğitimdeki kaliteli, fark yaratan ve başarı odaklı eğitim anlayışını şimdi de online olarak kursiyerlerine sunmaktadır. Kurumumuzda online IELTS eğitiminizi, yalnızca IELTS eğitimi veren ve akademik unvan sahibi yabancı eğitmenlerden alabilirsiniz.

Hayallerine Ara Verme!

Online IELTS programına dâhil olan kursiyerlerimizin genel İngilizce seviyelerinin en az Advanced seviyesinde olması beklenmektedir. Sınav tekniğini öğretmeye yönelik çalışmalar yapılacağı için genel İngilizce seviyesi önemli bir basamak durumundadır. IELTS online eğitim programında dört bölümden oluşan IELTS sınavının her bölümüne yönelik olarak ayrı ayrı ders verilir. IELTS sınav tekniğine alışmanız, sınav esnasında kaygılanmamanız için sınav formatıyla bire bir uyumlu deneme sınavları yapılır.

Dilediğin Yerden İzleme
Seviyene Özel Ders Videoları
Ünite Konu Sonu Sınavları
İster Sınıf İster Bire Bir

Online özel ders için bir bilgisayar veya mobil uygulama üzerinden bir tablet veya telefon senin için yeterli olacaktır. Dinleme kalitesi ve ders verimliliği bakımından bir kulaklık da senin işini kolaylaştıracaktır.

Hemen Eğitiminizi Tamamlayın...

Online Ders Modülünde Neler Yapabilirsiniz?

Planları İncele Giriş Yap
  • CANLI DERSE KATIL
    Canlı Sınıf/Bire Bir Derslere Katılın...

    Canlı Sınıf/Bire Bir Derslere Katılın...

    Yabancı/Yerli Eğitmenler İle Birlikte Canlı Sınıf veya Bire Bir Derslerine Katılın. Zoom Platformu Üzerinden Canlı Olarak Derse Katılmanın Keyfini Yaşayın.

Bu Modülde Hangi Seviyelere Erişebiliriz?

Just English Dil Okulu Şubelerinde Fiziki Olarak Derslere Katılamayan Öğrenci Adaylarımız; Satın Aldığı Seviyedeki Canlı Sınıf Derslere Erişim İmkanı Sağlayabilirler.

GELECEĞİNİ KEŞFETMEYE HAZIR MISIN?

Online IELTS Ders Modülü İçin
En Uygun Planı Seçin!

Aktif Plan Bulunamadı.

Seçtiğiniz Modülde Aktif Plan Bulunamadı.
Lütfen Başka Bir Modül Seçiniz.

Diğer Modüller
Online IELTS Sınıf Modülümüzde Öğrencilerimiz Bire Bir veya Sınıf Olarak Zoom Platformu Üerinden Yabancı Eğitmenler Eşliğinde Canlı Derslere Katılabilmektedirler.
Just English Dil Okulu Şubelerinde Fiziki Olarak Derslere Katılamayan Öğrenci Adaylarımız; Satın Aldığı IELTS Canlı Sınıf Derslerine Katılmanın Yanında, Takviye Sınıf Derslerine Erişim İmkanı Sağlayabilirler.
Üstün Beceri, Uygun Fiyat Garantisi! Siz de Planlamanızı Yaparak Kendi Seviyenize ve İhtiyaçlarınıza Uygun Şekilde IELTS Sınavı Kazanmak İstiyorsanız Just English Online Eğitim Paketleri Tam Size Göre. Fiyatlandırma İçin; Detaylı Bilgi
Diğer Modülleri İncele Bu Modül Hakkında Neler Öğrenirim? Daha Fazlası...
Ön Bilgi Formu Şimdi Bizimle IELTS Sınavı Kazan!
Ön Bilgi Formunu Doldurarak
Yasal Uyarı/Kullanım Şartlarını Kabul Ediyorum.
Doğru Yerdesin!