GELECEĞİNİ KEŞFETMEYE HAZIR MISIN?

Online Eğitim Demo Ders Talebi

Canlı Sınıf Dersi

JUSTHEMEN KAYDOL

Yabancı dil eğitiminde marka olmayı başaran Just English Dil Okulları olarak öğrenci adaylarımıza “Online Demo Ders” imkânı sunarak sektördeki ilklere imza atmaya devam ediyoruz. Online dil eğitimi almak isteyen bireyler, derslerin işleniş şekli ve mantığını görebileceği ve ileride nelerle karşılaşabileceğini ücretsiz bir şekilde deneyimleyebileceği Online Deneme Derslerine katılabilmektedirler.

Hayallerine Ara Verme!

Şimdi Kendini Tüm Sınırlamalardan Kurtarmanın Tam Zamanı… Hemen Bilgi Al ve En Kısa Sürede Başla.

Online Özel Ders Seçeneği

Just English olarak, katılacağınız Online Demo Ders sonrasında yabancı dil eğitimlerinden (İngilizce, Almanca, İspanyolca, Rusça ve Türkçe) seviyenize en uygun olan programı eğitim danışmanlarımız ile birlikte belirlemenizi, yabancı dil eğitiminde daha yolun başındayken en doğru kararı almanızı ve dil eğitimindeki ilk başarılı adımı atmanızı sağlamayı hedeflemekteyiz.

Dilediğin Yerden İzleme
Seviyene Özel Ders Videoları
Ünite Konu Sonu Sınavları
İster Sınıf İster Bire Bir
Online Sınıf Dersi Seçeneği

Online Demo Dersler ile derslerimizdeki verimli ders işleme tekniklerini sen de fark edeceksin. “Online Demo Ders Talebi Formunu” doldurarak sen de hemen deneme dersine başvurabilirsin.

Hemen Eğitiminizi Tamamlayın...

Online Ders Modülünde Neler Yapabilirsiniz?

  • ÜCRETSİZ DEMO DERSE KATIL
    Canlı Sınıf/Bire Bir Derslere Katılın...

    Canlı Sınıf/Bire Bir Derslere Katılın...

    Yabancı/Yerli Eğitmenler İle Birlikte Canlı Sınıf veya Bire Bir Derslerine Katılın. Zoom Platformu Üzerinden Canlı Olarak Derse Katılmanın Keyfini Yaşayın.

Online Sınıf Modülümüzde Öğrencilerimiz Bire Bir veya Sınıf Olarak Zoom Platformu Üerinden Yabancı Eğitmenler Eşliğinde Canlı Derslere Katılabilmektedirler.
Just English Dil Okulu Şubelerinde Fiziki Olarak Derslere Katılamayan Öğrenci Adaylarımız; Satın Aldığı Seviyedeki Canlı Sınıf Derslerine Katılmanın Yanında, Takviye Sınıf Derslerine Erişim İmkanı Sağlayabilirler.
Üstün Beceri, Uygun Fiyat Garantisi! Siz de Planlamanızı Yaparak Kendi Seviyenize ve İhtiyaçlarınıza Uygun Şekilde Dil Öğrenmek İstiyorsanız Just English Online Eğitim Paketleri Tam Size Göre. Fiyatlandırma İçin; Detaylı Bilgi