Ön Bilgi Formu
ÜCRETSİZ İNGİLİZCE!Konuşma Garantili İNGİLİZCE Eğitimi!

Bilgi Formunu Doldurarak, Yasal Uyarı/Kullanım Şartlarını Kabul Ediyorum.

Genel Referans Öğrenci Memnuniyet Videoları
Hemen 'YABANCI DİL' Seviyeni Öğren!

Öğrencilerimizin Just English'den aldıkları eğitimler hakkındaki deneyimlerini sizlere aktarıyorlar. Sizde Just English ailesine katılın, dil öğrenmenin keyfini keşfedin!En Yeni Öğrenci Görüşü!
Öğrenci Memnuniyet Görüşleri
En Çok İzlenenler!
Öğrenci Memnuniyet Görüşleri

Öğrenci Memnuniyet Görüşleri
Öğrenci Memnuniyet Görüşleri
Öğrenci Memnuniyet Görüşleri
KızılayŞubesi KızılayŞubesi AdapazarıŞubesi AdapazarıŞubesi AdapazarıŞubesi AdapazarıŞubesi FSM BulvarıŞubesi NilüferŞubesi NilüferŞubesi AdapazarıŞubesi MecidiyeköyŞubesi ÖzlüceŞubesi NilüferŞubesi MecidiyeköyŞubesi ÖzlüceŞubesi MaltepeŞubesi AdapazarıŞubesi ŞirinevlerŞubesi ÖzlüceŞubesi KızılayŞubesi ÖzlüceŞubesi AdapazarıŞubesi AdapazarıŞubesi MecidiyeköyŞubesi AdapazarıŞubesi KızılayŞubesi NilüferŞubesi MecidiyeköyŞubesi NilüferŞubesi NilüferŞubesi NilüferŞubesi ÖzlüceŞubesi ÖzlüceŞubesi MaltepeŞubesi ÖzlüceŞubesi ÖzlüceŞubesi HeykelŞubesi AdapazarıŞubesi AdapazarıŞubesi ÖzlüceŞubesi ÖzlüceŞubesi ÖzlüceŞubesi ÖzlüceŞubesi ÖzlüceŞubesi ÖzlüceŞubesi HeykelŞubesi HeykelŞubesi HeykelŞubesi ÖzlüceŞubesi ÖzlüceŞubesi ÖzlüceŞubesi KızılayŞubesi KızılayŞubesi ÖzlüceŞubesi AdapazarıŞubesi AdapazarıŞubesi ŞirinevlerŞubesi KızılayŞubesi AdapazarıŞubesi AdapazarıŞubesi AdapazarıŞubesi MecidiyeköyŞubesi KızılayŞubesi BakırköyŞubesi BeylikdüzüŞubesi HeykelŞubesi MecidiyeköyŞubesi AdapazarıŞubesi BakırköyŞubesi AlsancakŞubesi ŞirinevlerŞubesi AdapazarıŞubesi BeşiktaşŞubesi İzmitŞubesi KarşıyakaŞubesi BeylikdüzüŞubesi FSM BulvarıŞubesi AlsancakŞubesi BeşiktaşŞubesi MaltepeŞubesi BeylikdüzüŞubesi BakırköyŞubesi ŞirinevlerŞubesi MecidiyeköyŞubesi AdapazarıŞubesi FSM BulvarıŞubesi HeykelŞubesi BeylikdüzüŞubesi KarşıyakaŞubesi BeşiktaşŞubesi PendikŞubesi MaltepeŞubesi İzmitŞubesi BakırköyŞubesi AdapazarıŞubesi BakırköyŞubesi BakırköyŞubesi BakırköyŞubesi ŞirinevlerŞubesi ÖzlüceŞubesi BaşakşehirŞubesi NilüferŞubesi AdapazarıŞubesi KarşıyakaŞubesi KızılayŞubesi AlsancakŞubesi HeykelŞubesi KadıköyŞubesi HeykelŞubesi İzmitŞubesi HeykelŞubesi FSM BulvarıŞubesi İzmitŞubesi İzmitŞubesi BeylikdüzüŞubesi BeylikdüzüŞubesi BeylikdüzüŞubesi BeylikdüzüŞubesi BeylikdüzüŞubesi BeylikdüzüŞubesi PendikŞubesi BakırköyŞubesi BakırköyŞubesi MecidiyeköyŞubesi ŞirinevlerŞubesi BeşiktaşŞubesi BeylikdüzüŞubesi BeşiktaşŞubesi PendikŞubesi MaltepeŞubesi
Öğrenci Memnuniyet Görüşleri
Öğrenci Memnuniyet Görüşleri
Öğrenci Memnuniyet Görüşleri
Öğrenci Memnuniyet Görüşleri
Öğrenci Memnuniyet Görüşleri
Öğrenci Memnuniyet Görüşleri
Öğrenci Memnuniyet Görüşleri
Öğrenci Memnuniyet Görüşleri
Öğrenci Memnuniyet Görüşleri
Öğrenci Memnuniyet Görüşleri

Just English


İngilizce Öğrenmenin En Etkili Yolu


Neden mi?

Just English, dil öğrenme yolculuğunda öğrencilere rehberlik eden ve en etkili İngilizce öğrenme yöntemlerini sunar. Peki, öğrenciler neden Just English'nı tercih etmektedirler? İşte cevapları:


Deneyimli ve Kaliteli Öğretmenler

Just English, öğrencilerine en iyi eğitimi sunmak için deneyimli ve alanında uzman İngilizce öğretmenleri ile çalışır. Öğrenciler, İngilizce öğrenme sürecinde öğretmenlerinin rehberliğinde, hedeflerine daha hızlı ulaşır ve öğrenme yolculuklarında cesaretlendirilirler.


İş İngilizcesi Düzeyinde Eğitim

Just English, iş dünyasında başarılı olmak isteyen öğrenciler için özel olarak hazırlanmış iş İngilizcesi düzeyinde eğitimler sunar. İş İngilizcesi, öğrencilere profesyonel bir şekilde iletişim kurma ve iş hayatında ihtiyaç duyacakları dil becerilerini öğrenme imkanı sağlar.


Akademik Sınavlara Hazırlık

Akademik kariyer hedefleri olan öğrenciler, Just English'e kaydolarak, sınav odaklı eğitim programları sayesinde başarılı sonuçlar elde edebilirler. Kurslar, öğrencilere özel olarak hazırlanmış deneme sınavları, örnek sorular ve test teknikleri gibi araçlar sunar.


Pratik İmkanları

Just English, öğrencilere İngilizce konuşma ve yazma becerilerini geliştirme fırsatı sunar. Ana dili İngilizce olan öğretmenlerle çalışmak, öğrencilere günlük konuşma dili yanı sıra iş İngilizcesi de dahil olmak üzere akademik kariyer hedefleri için gerekli olan dil bilgisi ve kelime dağarcığını öğrenme imkanı sağlar.


Hızlı ve Etkili Öğrenme

Just English, öğrencilere kısa bir sürede İngilizce öğrenme fırsatı sunar. Bazı kurslar, öğrencilere 3-6 ay içerisinde kendi kendine kitap çevirebilecek kadar hızlı ve güzel İngilizce öğrenme fırsatı sunmaktadır.


Just English’de öğrencilerin öğrenme ilerlemesini nasıl takip edilir?
Just English Dil Kursları, öğrencilerin öğrenme ilerlemelerini düzenli olarak takip eder ve bu ilerlemeleri raporlarla öğrencilerle paylaşır. Ayrıca öğrencilere 3-6 ay içerisinde kendi kendine kitap çevirebilecek kadar hızlı ve güzel İngilizce öğrenme fırsatı sunmaktadır.
Öğrenci Memnuniyet Görüşleri
Just English’in öğrencilere sunduğu avantajlar nelerdir?
Just English Dil Kursları, deneyimli ve kaliteli öğretmenlerle çalışır ve öğrencilere iş İngilizcesi düzeyinde eğitimler, akademik sınavlara hazırlık, pratik İngilizce imkanları ve hızlı ve etkili öğrenme fırsatı sunar. Öğrenci Memnuniyet Görüşleri
Just English’in öğrencilerine sunduğu pratik imkanları nelerdir?
Just English Dil Kursları, öğrencilere konuşma ve yazma becerilerini geliştirme fırsatı sunar. Öğrenciler, ana dili İngilizce olan öğretmenlerle çalışarak, günlük konuşma dili yanı sıra iş İngilizcesi de dahil olmak üzere akademik kariyer hedefleri için gerekli olan dil bilgisi ve kelime dağarcığını öğrenme imkanı bulurlar. Öğrenci Memnuniyet Görüşleri
Just English’in online eğitim imkanları nelerdir?
Just English Dil Kursları, online eğitim imkanları da sunar. Öğrenciler, kendi seviyelerine uygun online eğitim programlarına katılabilir, ödevlerini tamamlayabilir, öğretmenleriyle çevrimiçi olarak iletişim kurabilir ve diğer öğrencilerle etkileşim halinde olabilirler.
Just English’in öğrencilerine sunduğu sosyal etkinlikler nelerdir?
Just English Dil Kursları, öğrencilerine İngilizce öğrenmenin yanı sıra sosyal becerilerini geliştirme fırsatı sunar. Bu nedenle, çeşitli sosyal etkinlikler düzenler, öğrencilerin birbirleriyle tanışmasına ve İngilizce konuşma pratiği yapmasına olanak tanır.
ÖN BİLGİ FORMUKonuşma Garantili İNGİLİZCE Eğitimi!

Bilgi Formunu Doldurarak, Yasal Uyarı/Kullanım Şartlarını Kabul Ediyorum.

YENİ FİYATLARDAN ÖNCE HEMEN KAYDOL!

SON GÜN 31 OCAK

Enflasyon ve Döviz Kurundaki Artışlardan Kaynaklı, Fiyatlarımızda Güncellemeye Gitmek Zorunlu Hale Gelmiştir. Bu Nedenle Yeni Yılda Fiyatlarımızda %25'e Varan Bir Artış Olacaktır.

Bu Yıl Sonuna Kadar Geçerli Eski Liste Fiyatlarımız İle Just English'e Kaydol, Yeni Yılda Sen de Geleceğinle Tanış.

Fiyat Artışından Etkilenmemek İçin Son Gün 31 OCAK 2022.

Detaylı Bilgi İçin Hemen Bize Ulaşın.

Whatsapp Ön Bilgi Hattı