Ön Bilgi Formu
ÜCRETSİZ YDS!YDS İçin Hemen Ön Bilgi Alın!

YDS Başvuru ve Sınav Tarihleri
Hemen 'YABANCI DİL' Seviyeni Öğren!

Yds Alanında Yıllardır Eğitim Veren Tecrübeli Eğitmenler Eşliğinde Sınava Yönelik Teknikler Üzerine Eğitim Alırsınız. Soruları En Hızlı Şekilde Çözmeniz İçin Bir Çok Deneme Ve Soru Çözümleriyle Zamanı Verimli Kullanmanız Amaçlanır.Yds Eğitiminde Just English’in Farkı Nedir?

Tecrübeli ve alanında uzman eğitmenler tarafından verilen Yds eğitimi süresince adayın İngilizce altyapısı gelişir, sınav formatıyla ve karşılaşacağı soru tipleriyle tanışır ve zamanı en iyi şekilde kullanabilmek için bu soruları en kısa sürede nasıl çözeceğiyle ilgili pratik stratejiler öğrenir. Ayrıca kursta yapılan özgün denemeler sayesinde bu stratejileri pekiştirme ve kendindeki gelişimi gözlemleme şansı bulur.


Yıllardır Ödüle Doymuyoruz!
Eğitim ve Hizmet Kalitesi Tescillenmiş İlk Dil OkuluYds Sınav Tarihleri 2018

İlkbahar ve Sonbahar Dönemi olmak üzere yılda 2 kez yapılır. 2018-YDS İlkbahar Dönemi Sınavı 01 Nisan 2018 tarihinde gerçekleştirilecektir. Sınava başvurular ise 07-15 Şubat 2018 tarihleri arasında alınacaktır.

2018-YDS Sonbahar Dönemi Sınavı 09 Eylül 2018 tarihinde gerçekleştirilecektir. Sınava başvurular 18-26 Temmuz 2018 tarihleri arasında alınacaktır.


E-Yds Sınav Tarihleri 2018

08 Aralık 2018


Yds Sınav Tarihleri 2018

02 Aralık 2018


2018 e-Sınav Merkezleri Nerelerdir?

ÖSYM e-Sınav Merkezi olarak Ankara, İstanbul ve İzmir’de hizmet vermektedir. Sınav merkezleriyle ilgili adres, telefon vb. ayrıntılı bilgilere aşağıdaki linkten ulaşılabilir. (http://www.osym.gov.tr/TR,12674/e-sinav-merkezleri.html)

Just English'i Seviyorum! Çünkü...
Akademik Sınav Kursları Öğrenci Referansları


YDS Başvuru ve Sınav Tarihleri Hakkında En Çok Sorulan SorularÜCRETSİZ YDS!YDS İçin Hemen Ön Bilgi Alın!