Kocaeli'de İngilizce Kursu Mu Arıyorsunuz?

Bunun İçin En Doğru Yerdesiniz...Neden mi ?


Just English Kocaeli, İngilizce öğrenimi için en kaliteli eğitimi sunan bir dil kursudur. Kocaeli'deki merkezimiz ve şubelerimizle öğrencilerimize yüksek standartlarda eğitim vermekteyiz. Ayrıca Türkiye'nin farklı illerinde de şubelerimiz bulunmaktadır.

Uzman öğretmen kadromuz, öğrencilerimize akademik düzeyde dil gelişimi sağlamakla birlikte, konuşma becerilerini de geliştirmeye özen göstermektedir. Sınıf içi eğitimlerimize ek olarak, online eğitim paketleriyle de öğrencilerimize evlerinden veya herhangi bir yerden İngilizce öğrenimlerine devam etme imkânı sunmaktayız.

Just English Kocaeli, öğrencilerimizin sosyal becerilerini de geliştirerek İngilizce konuşma seviyelerini yükseltmekte ve dil öğrenimine olan ilgilerini arttırmaktadır. Sosyal aktiviteler sayesinde öğrencilerimiz, pratik yapma imkânı bulmakta ve İngilizce konuşma becerilerini hızla geliştirmektedirler.

Ayrıca, Türkiye'deki eğitimlerini tamamladıktan sonra, öğrencilerimize ABD şubelerimizde (New York, Los Angeles ve New Jersey) yabancı dil eğitimi alma fırsatı sunmaktayız. Yurt dışında dil eğitimi alarak İngilizceyi daha iyi öğrenme ve günlük hayatta pratik yapma imkânı elde eden öğrencilerimiz, sosyo-kültürel bakımdan da kendilerini geliştirmektedirler.

Just English Kocaeli, öğrencilerimizin hedeflerine uygun olarak farklı akademik İngilizce sınavlarına hazırlık programları da sunmaktadır. Bu akademik sınavların başında TOEFL, IELTS, TOEIC, PTE, GMAT, YÖKDİL ve YDS gelmektedir. Öğrencilerimize en yüksek puanları almalarına yardımcı olarak akademik ve profesyonel hedeflerine ulaşmalarına destek olmaktayız.

Just English Kocaeli, İngilizce öğrenimi konusunda heyecan verici bir yolculuk sunar. Öğrencilerimizin eğlenerek öğrenmelerini ve İngilizce konusunda kendilerini başarılı ve özgüvenli hissetmelerini sağlamaktayız.


Just English Kocaeli/İzmit şubesi, deneyimli ve yetkin bir öğretim kadrosu tarafından verilen dersler sayesinde öğrencilerin konuşma, dinleme, okuma ve yazma becerilerini geliştirmelerine yardımcı olmaktadır.


Just English Dil Kursu'nun en büyük avantajlarından biri, gerçekten etkili bir dil öğretimi sunmasıdır. Eğitim programları, dil öğrenimine özel olarak tasarlanmıştır ve öğrencilerin seviyelerine, ihtiyaçlarına ve hedeflerine göre şekillenmektedir.


Just English Dil Kursu öğrencileri, Amerika'da bulunan Los Angeles, New Jersey veya New York şubelerinden herhangi birinde 2-12 hafta arasında ücretsiz İngilizce kursu alma imkanına sahiptirler. Bu hak, herhangi bir çekiliş veya kura gerekmeden, tüm öğrencilere sunulmaktadır. Bu sayede, Just English Dil Kursu öğrencileri, Kocaeli'deki kurslarını tamamlayarak hem Türkiye'de hem de ABD'de İngilizce becerilerini geliştirebilirler.


Just English Dil Kursu, öğrencilerine eğitim sürecinde sürekli destek olmaktadır. Öğrenciler, sınıf içi ve sınıf dışı etkinlikler sayesinde İngilizce öğrenirken aynı zamanda keyifli zaman geçirmektedirler. Ayrıca, online platformlar aracılığıyla öğrenciler, eğitmenleriyle kolayca iletişim kurabilirler ve ödevlerini takip edebilirler.


Just English Dil Kursunun cazip fiyatları sayesinde, günde sadece bir Starbucks kahve fiyatına İngilizcenizi geliştirerek kariyerinizde yepyeni sayfalar açabilirsiniz.
İngilizcede Kaç Seviye Vardır ?
Birçok İngilizce kursu ve dil okulu, 5 temel seviye kullanır ve her seviye 1 kura eşit olacak şekilde bir program sunar. Bu seviyeler genellikle şu şekildedir:

1. Elementary (Başlangıç)

2. Pre-Intermediate (Ön-Orta)

3. Intermediate (Orta)

4. Upper-Intermediate (Orta-Üstü)

5. Advanced (İleri)

Her seviye; öğrencilerin İngilizce okuma, yazma, dinleme ve konuşma becerilerindeki yeterliliklerine göre belirlenir. Öğrenciler, her seviyeyi tamamladıktan sonra bir üst seviyeye geçebilirler. Bu seviyeler; öğrenme hedeflerini belirlemek, öğrencilerin gelişimini izlemek ve İngilizce öğreniminde kapsamlı bir yol haritası sunmak için kullanılır.
Kocaeli'deki İngilizce Kursları Kaç Saat Eğitim Sunarlar ?
Kocaeli'deki İngilizce kurslarının kur-saat yapılandırmaları kurs veren kuruluşlara ve programlara göre farklılık gösterebilir. Ancak genellikle, İngilizce kursları belirli bir süreye ve saat aralığına sahiptir.

Her dil okulunun kur mantığı farklıdır ve birçok dil okulu, öğrencilerine farklı kur anlayışlarıyla farklı seviyeler sunabilmektedir.

Bazı dil okulları, her seviyenin bir kur olarak sunulmadığı mantığına sahiptir. İngilizcede her seviye, belirli bir dizi hedefi içeren ve belirli bir dil yeterliliğini ifade eden CEFR tarafından tanımlanmıştır. Bu nedenle İngilizcede bir kurun bir seviyeye eşit olduğu söylenebilir. Çünkü o seviyede öğrencilerin belirli beceri hedeflerini başarmaları amaçlanmıştır.

Bazı dil okulları, bir seviye yani bir kur eğitiminin 60 saatlik bir program olduğunu iddia ederler. Ancak bu, gerçeklikten uzak bir durumdur. Bir seviye eğitimi (bir kurluk eğitim) için gereken minimum ders saat sayısı 120 veya daha fazladır.Yani 60 saatlik bir program yarım bir seviye eğitimi olarak kabul edilmelidir.

Just English Dil Okulları, İngilizce öğrenmek isteyen öğrencilere kaliteli eğitim ve öğretim hizmeti sunmaktadır.Just English Dil Okullarında öğrencilere 1 kur olarak sunulan eğitim programları, tam bir seviyeyi kapsamaktadırve öğrencilerin İngilizce becerilerini geliştirmelerine yardımcı olmak için160 saatlik bir eğitim sürecini kapsamaktadır.
Kocaeli'deki İngilizce Kursu Fiyatları Nedir ?
Kocaeli'deki İngilizce kursu fiyatları, öğrenim süresine, kursun türüne ve kursu veren kuruma göre değişebilmektedir. Ayrıca kursun yoğunluğu, sınıfların büyüklüğü ve öğretmenlerin tecrübesi gibi faktörler de fiyatları etkileyebilir.

Genel olarak Kocaeli'deki İngilizce kurslarının fiyatları, ortalama olarak tek kur için 15.000TL ile 45.000TL, 2+1 kur için de 28.000TL ile 90.000TL arasında olabilmektedir. Bu fiyatlar, kursun türüne ve öğrenim süresine göre değişebilir. Örneğin yoğun bir İngilizce kursu daha yüksek bir fiyata sahip olabilirken haftada birkaç saat süren bir kurs daha uygun bir fiyat sunabilmektedir. Burada asıl önemli olan husus sizin ihtiyaçlarınıza uygun olan kursu tercih etmenizdir.
Neden İngilizce Öğrenmeliyim ?
Bugün dünya genelinde en yaygın kullanılan ve iletişim dili olarak kabul edilen dil hangisi? Elbette ki İngilizce! Peki, bu size ne gibi avantajlar sağlar? Dinleyin, çünkü İngilizce öğrenmenin size birçok heyecan verici fırsatlar sunacağına emin olacaksınız!

Öncelikle iş dünyasında İngilizce bilmenin önemi yadsınamaz bir gerçek. Uluslararası şirketlerin çoğu İngilizceyi resmi bir dil olarak kabul ediyor ve İngilizce bilen kişiler, iş dünyasında daha fazla fırsata sahip oluyorlar.

Eğitim açısından, dünyanın her yerinden öğrencilerle etkileşim kurabilir, uluslararası programlara katılabilir ve dünya genelinde tanınan üniversitelerde okuma fırsatına sahip olabilirsiniz.

İngilizce bilmeniz seyahat deneyiminizi daha kolay hale getirebilir. Yolculuk boyunca yerel halkla iletişim kurabilir, yerel yemekleri ve kültürü keşfedebilir ve unutulmaz anılar biriktirebilirsiniz.

Just English İngilizce Kursu, İngilizce öğrenmek isteyen öğrencilere birçok farklı program sunar. Genel İngilizce programları, iş İngilizcesi programları, sınav hazırlık programları (IELTS, TOEFL, YDS sınavları), özel dersler ve online dersler gibi seçenekler mevcuttur.

Just English İngilizce Kursu, deneyimli öğretmenleri ile öğrencilerin İngilizce becerilerini geliştirmelerine yardımcı olur. Okulda eğitim, modern eğitim materyalleri, öğrenci merkezli öğretim yaklaşımları ve sınıflarda interaktif etkinlikler kullanılarak verilir.

Just English İngilizce Kursu, öğrencilere İngilizce öğrenmenin yanı sıra, kültürler arası iletişim kurma ve dünya genelinde seyahat etme fırsatları da sunar.

Just English İngilizce Kursu ABD şubelerine seyahat programları sayesinde , öğrencilerin İngilizce becerilerini geliştirmelerinin yanı sıra, farklı kültürleri keşfetme fırsatı da sunar.
Nasıl İngilizce Öğrenirim ?
Dil öğrenme hedeflerinizi belirleyin: İngilizce öğrenme amacınızı belirleyin ve hangi düzeyde İngilizce öğrenmek istediğinize karar verin. Bu hedefler, öğrenmenizi motive edebilir ve sizin için daha kolay ve anlamlı hale getirebilir.

Dil pratiği yapın: Dil öğrenmenin en önemli yolu pratiktir. İngilizce konuşmaya çalışın, İngilizce okuyun, İngilizce yazın ve İngilizce dinleyin. Kendinize bir dil partneri bulun veya dil öğrenme gruplarına katılın.

Dil bilgisi kurallarını öğrenin: İngilizce dilbilgisi kurallarını öğrenmek, İngilizce öğrenmenin temel bir parçasıdır.

Kelime haznenizi geliştirin: Kelime haznenizi geliştirmek, İngilizce öğrenmenin önemli bir bileşenidir.

Just English İngilizce Kursu öğrencilerinin İngilizce öğrenme hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olmak için çeşitli kaynaklar sunar. Just English İngilizce Kursu’nda hangi seviyede olduklarını belirleyebilirler ve öğrenme hedeflerini buna göre ayarlayabilirler. Öğrencilerimizin hedeflerine uygun bir eğitim programı sunarak, onların öğrenme süreçlerini en verimli hale getiririz.
İngilizce Öğrenmek Nasıl Avantajlar Sağlar ?
İngilizce öğrenmek, hayatınıza heyecan katmanın en iyi yollarından biridir! Yalnızca dünya genelinde değil, iş dünyasında da İngilizce'nin önemi büyüktür. İşletmeler arasında yapılan uluslararası anlaşmalarda ve iş görüşmelerinde İngilizce bilmek, size bir avantaj sağlayabilir ve kariyerinizde ilerlemenizi kolaylaştırabilir.

İngilizce, internet dili haline gelmiş ve dünya genelindeki birçok web sitesi, makale ve blog İngilizce olarak yazılmaktadır. Bu nedenle İngilizce öğrenmek, internet dünyasında da kendinizi ifade etmenizi kolaylaştırır ve dünya genelindeki insanlarla bağlantı kurmanızı sağlar.

İngilizce bilmek aynı zamanda yurt dışındaki insanlarla iletişim kurmanızı kolaylaştırarak, seyahat deneyiminizi daha keyifli ve anlamlı hale getirir.

Just English İngilizce Kursunda ingilizce öğrenmek size birçok fırsat sunar ve hayatınızı heyecan verici hale getirir! Küresel dünyada kendinizi ifade etmenizi kolaylaştırır, iş hayatınızda size avantaj sağlar, internet dünyasında bağlantı kurmanızı sağlar, farklı kültürleri keşfetmenize yardımcı olur. İngilizce öğrenmek için harekete geçin ve hayatınızda yeni bir sayfa açın!
Nerede En İyi İngilizce Öğrenirim ?
İngilizce öğrenmek dünyanın en heyecan verici deneyimlerinden biridir! İster dil okullarına katılarak profesyonel öğretmenlerden öğrenin, ister online kaynaklarla eğlenceli egzersizler yaparak pratik yapın, ister dil değişimi programlarıyla İngilizce konuşan insanlarla tanışın, isterse de konuşma kulüplerinde yeni arkadaşlar edinin.

Yurt dışında eğitim almak, İngilizce öğrenmenin en heyecan verici yollarından biridir. Dil okullarında sınıf içi etkileşim ve pratik yapma fırsatları yanı sıra, farklı kültürleri keşfetmenin heyecanını da yaşarsınız.

Just English İngilizce Kursunda ana dili ingilizce olan öğretmenlerimiz sayesinde daha çok ingilizce pratik yapma imkanına sahip olun.

Online eğitim platformumuz sayesinde ev, iş, okul farketmeksizin ingilizcenizi geliştirmeye devam edin.

Just English İngilizce Kursu’in ABD Şubelerinde ingilizce eğitiminize devam etme fırsatları sayesinde ABD Kültürüyle iç içe olarak ingilizceyi tam yerinde öğrenmenin keyfini çıkartın.

Aynı Zamanda Just English İngilizce Kursunun konuşma kulüplerinde hem ingilizce pratiği yapın hem de yeni arkadaşlar edinin!
En Uygun Fiyatla Nasıl İngilizce Öğrenirim ?
İngilizce öğrenmek, hayatınızda büyük bir fark yaratabilir ve size birçok fırsat sunabilir.

Dil eğitimi kursları, farklı saat sayıları, kurs sayıları, eğitim içerikleri ve sınıf içi öğrenci sayılarına göre çeşitli alternatif fiyatlar sunar. Özellikle İngilizce kursları, 1 seviye eğitim programları genellikle 72-180 saat arasında sunulmaktadır.

Kurs fiyatları ise, kursun niteliğine, eğitim süresine, içeriklerine ve sınıf içi öğrenci sayısına bağlı olarak 4000 TL ile 15.000 TL arasında değişebilir.

Öğrencilerin dil eğitimi alırken, öncelikle kendi seviyelerine uygun bir programa katılmaları önemlidir. Ayrıca eğitim kalitesi, öğretmen kalitesi, materyallerin kalitesi gibi faktörler de kurs fiyatlarına etki edebilir.

Just English'te İngilizce kurslarına katılmak isterseniz, şu anki kampanya, fiyat ve avantajlarımızdan yararlanmak için bize ulaşın!

Öğrencilerimiz Ne Dedi?3 Kur Eğitim Alana, +1 Kur İngilizce Eğitimi
+1 Kur Yan Dil Eğitimi ve Amerika'da Devam Etme Şansı

30 Saat Özel Ders Alan Herkese, Amerika'da 1 Hafta Eğitim Hediye 60 Saat Özel Ders Alan Herkese 1 Seviye Online Eğitim Hediye

Tüm Dillerde 31 Temmuz'a Kadar Geçerli %20 İndirim


Üniversite Öğrencilerine Özel %35 İndirim

Diğer Dil Eğitim Programlarımız


Almanca Kursu


Just English’te yıllardır Almanca eğitimi veren, tecrübeli, alanında uzman ve ana dili Almanca olan eğitmenler eşliğinde eğitim görürsünüz.

Kocaeli Almanca Kurs Detayı

İspanyolca Kursu


Dünya çapında İngilizceden sonra en çok konuşulan dil olan İspanyolcayı en iyi şekilde öğrenebilmeniz için sizi Just English’e bekliyoruz.

Kocaeli İspanyolca Kurs Detayı

Rusça Kursu


Just English olarak alanında uzman eğitmenlerimiz ile 8-12 kişilik özel sınıflarda siz öğrencilerimize etkili bir Rusça eğitimi sunuyoruz.

Kocaeli Rusça Kurs Detayı

Türkçe Kursu


Türkçeyi sadece öğrenmekle kalmayacak aynı zamanda bu güzel dili gerçek anlamda sevmiş ve özümsemiş olacaksınız.

Kocaeli Türkçe Kurs Detayı

Just English İzmit İngilizce Kursu

Kocaeli/İzmit Şubesi

Ömerağa Mahallesi Alemdar Caddesi Konak İş Merkezi Kat 3-4-5 Kocaeli/İzmit-TR Eski Gazi Lisesi Karşısında, Finans Bankasının Üzerinde Bizleri Görebilirsiniz. (0262)324 09 57 (0530)366 53 84

ÖN BİLGİ FORMUKonuşma Garantili Eğitim Eğitimi!

Bilgi Formunu Doldurarak, Yasal Uyarı/Kullanım Şartlarını Kabul Ediyorum.

YENİ FİYATLARDAN ÖNCE HEMEN KAYDOL!

SON GÜN 31 OCAK

Enflasyon ve Döviz Kurundaki Artışlardan Kaynaklı, Fiyatlarımızda Güncellemeye Gitmek Zorunlu Hale Gelmiştir. Bu Nedenle Yeni Yılda Fiyatlarımızda %25'e Varan Bir Artış Olacaktır.

Bu Yıl Sonuna Kadar Geçerli Eski Liste Fiyatlarımız İle Just English'e Kaydol, Yeni Yılda Sen de Geleceğinle Tanış.

Fiyat Artışından Etkilenmemek İçin Son Gün 31 OCAK 2022.

Detaylı Bilgi İçin Hemen Bize Ulaşın.

Whatsapp Ön Bilgi Hattı