Düzce/Düzce Merkez İngilizce Kursu
Hemen İngilizce Seviyeni Öğren!

“Konuşma Garantili İngilizce” Kurslarımıza Hemen Başlayın... Düzce Just English İngilizce kursumuza başlayın ve dilerseniz hiç bir ek eğitim bedeli ödemeden Amerika şubelerimizde devam edin. Unutmayın Just English Amerika'da şubeleri olan tek Türk markasıdır.Öğrencilerimiz Ne Dedi?

3 Kur Eğitim Alana, +1 Kur İngilizce Eğitimi
+1 Kur Yan Dil Eğitimi ve Amerika'da Devam Etme Şansı

30 Saat Özel Ders Alan Herkese, Amerika'da 1 Hafta Eğitim Hediye 60 Saat Özel Ders Alan Herkese 1 Seviye Online Eğitim Hediye

Tüm Dillerde 31 Temmuz'a Kadar Geçerli %20 İndirim


Üniversite Öğrencilerine Özel %35 İndirim

Just English Dil Okulları Düzce Şubesinde Dil Öğrenmek Bir Keyif...

Düzce İngilizce Kursu


Hemen İngilizce Seviyeni Öğren

Düzce / Merkez'de İngilizce Kursu Mu Arıyorsunuz? Bunun İçin En Doğru Yerdesiniz.


Neden mi?

Just English Dil Kursu olarak, Düzce'de İngilizce öğrenimi için en üstün kalitede eğitimi sunuyoruz. Merkezimiz ve şubelerimizle öğrencilerimize yüksek standartlarda eğitim sağlıyoruz. Aynı zamanda Türkiye'nin farklı bölgelerinde de şubelerimiz bulunmaktadır.

Uzman öğretmen kadromuz, öğrencilerimize akademik düzeyde dil gelişimi sağlamanın yanı sıra konuşma becerilerini geliştirmeye özel bir önem vermektedir. Sınıf içi eğitimlerimize ek olarak, online eğitim seçenekleri ile öğrencilerimize evlerinden veya herhangi bir yerden İngilizce öğrenme imkanı sunmaktayız.

Just English Dil Kursu olarak, öğrencilerimizin sosyal becerilerini geliştirerek İngilizce konuşma yeteneklerini artırmak ve dil öğrenmeye olan ilgilerini yükseltmek için çaba gösteriyoruz. Sosyal etkinlikler aracılığıyla öğrencilerimiz, pratik yapma şansı elde ediyor ve İngilizce konuşma becerilerini hızla geliştiriyorlar.

Ayrıca, Türkiye'deki eğitimlerini tamamladıktan sonra, öğrencilere ABD şubelerimizde (New York, Los Angeles ve New Jersey) yabancı dil eğitimi alma fırsatı sunuyoruz. Yurt dışında dil eğitimi alarak İngilizceyi daha iyi öğrenme ve günlük hayatta pratik yapma şansı elde eden öğrencilerimiz, sosyal ve kültürel olarak da kendilerini geliştiriyorlar.

Çeşitli akademik İngilizce sınavlarına hazırlık programları sunuyoruz. Bu sınavlar arasında TOEFL, IELTS, TOEIC, PTE, GMAT, YÖKDİL ve YDS bulunmaktadır. Öğrencilere en yüksek puanları elde etmeleri konusunda destek olarak, akademik ve mesleki hedeflerine ulaşmalarına yardımcı oluyoruz.

Just English Dil Kursu olarak, İngilizce öğrenme konusunda eğlenceli bir yolculuk sunuyoruz. Öğrencilerimizin keyif alarak öğrenmelerini ve İngilizce konusunda başarılı ve özgüvenli hissetmelerini sağlıyoruz.İngilizcede Kaç Seviye Vardır ?
Birçok İngilizce kursu ve dil okulu, 5 temel seviye kullanır ve her seviye 1 kura eşit olacak şekilde bir program sunar. Bu seviyeler genellikle şu şekildedir:

1. Elementary (Başlangıç)

2. Pre-Intermediate (Ön-Orta)

3. Intermediate (Orta)

4. Upper-Intermediate (Orta-Üstü)

5. Advanced (İleri)

Her seviye; öğrencilerin İngilizce okuma, yazma, dinleme ve konuşma becerilerindeki yeterliliklerine göre belirlenir. Öğrenciler, her seviyeyi tamamladıktan sonra bir üst seviyeye geçebilirler. Bu seviyeler; öğrenme hedeflerini belirlemek, öğrencilerin gelişimini izlemek ve İngilizce öğreniminde kapsamlı bir yol haritası sunmak için kullanılır.
Düzce / Merkez'deki İngilizce Kursları Kaç Saat Eğitim Sunarlar ?
Düzce / Merkez'deki İngilizce kurslarının kur-saat yapılandırmaları kurs veren kuruluşlara ve programlara göre farklılık gösterebilir. Ancak genellikle, İngilizce kursları belirli bir süreye ve saat aralığına sahiptir.

Her dil okulunun kur mantığı farklıdır ve birçok dil okulu, öğrencilerine farklı kur anlayışlarıyla farklı seviyeler sunabilmektedir.

Bazı dil okulları, her seviyenin bir kur olarak sunulmadığı mantığına sahiptir. İngilizcede her seviye, belirli bir dizi hedefi içeren ve belirli bir dil yeterliliğini ifade eden CEFR tarafından tanımlanmıştır. Bu nedenle İngilizcede bir kurun bir seviyeye eşit olduğu söylenebilir. Çünkü o seviyede öğrencilerin belirli beceri hedeflerini başarmaları amaçlanmıştır.

Bazı dil okulları, bir seviye yani bir kur eğitiminin 60 saatlik bir program olduğunu iddia ederler. Ancak bu, gerçeklikten uzak bir durumdur. Bir seviye eğitimi (bir kurluk eğitim) için gereken minimum ders saat sayısı 120 veya daha fazladır.Yani 60 saatlik bir program yarım bir seviye eğitimi olarak kabul edilmelidir.

Just English Dil Okulları, İngilizce öğrenmek isteyen öğrencilere kaliteli eğitim ve öğretim hizmeti sunmaktadır.Just English Dil Okullarında öğrencilere 1 kur olarak sunulan eğitim programları, tam bir seviyeyi kapsamaktadırve öğrencilerin İngilizce becerilerini geliştirmelerine yardımcı olmak için160 saatlik bir eğitim sürecini kapsamaktadır.
Düzce / Merkez'deki İngilizce Kursu Fiyatları Nedir ?
Düzce / Merkez'deki İngilizce kursu fiyatları, öğrenim süresine, kursun türüne ve kursu veren kuruma göre değişebilmektedir. Ayrıca kursun yoğunluğu, sınıfların büyüklüğü ve öğretmenlerin tecrübesi gibi faktörler de fiyatları etkileyebilir.

Genel olarak Düzce / Merkez'deki İngilizce kurslarının fiyatları, ortalama olarak tek kur için 15.000TL ile 45.000TL, 2+1 kur için de 28.000TL ile 90.000TL arasında olabilmektedir. Bu fiyatlar, kursun türüne ve öğrenim süresine göre değişebilir. Örneğin yoğun bir İngilizce kursu daha yüksek bir fiyata sahip olabilirken haftada birkaç saat süren bir kurs daha uygun bir fiyat sunabilmektedir. Burada asıl önemli olan husus sizin ihtiyaçlarınıza uygun olan kursu tercih etmenizdir.
Neden İngilizce Öğrenmeliyim ?
Bugün dünya genelinde en yaygın kullanılan ve iletişim dili olarak kabul edilen dil sizce hangisi? Elbette ki İngilizce!..

Peki, İngilizce öğrenmek size ne gibi avantajlar sağlar?

Dinleyin! Çünkü İngilizce öğrenmenin size heyecan verici birçok fırsat sunacağına emin olacaksınız.

Öncelikle iş dünyasında İngilizce bilmenin önemi yadsınamaz bir gerçek... Uluslararası şirketlerin çoğu İngilizceyi resmi bir dil olarak kabul ediyor ve İngilizce bilen kişiler, iş dünyasında daha fazla fırsata sahip oluyorlar.

Eğitim açısından; dünyanın her yerinden öğrencilerle etkileşim kurabilir, uluslararası programlara katılabilir ve dünya genelinde tanınan üniversitelerde okuma fırsatına sahip olabilirsiniz.

Bunlara ek olarak İngilizce bilmeniz seyahat deneyiminizi daha kolay hâle getirebilir. Yolculuk boyunca yerel halkla iletişim kurabilir, yerel yemekleri ve kültürü keşfedebilir ve unutulmaz anılar biriktirebilirsiniz.

Just English Düzce / Merkez İngilizce Kursu, İngilizce öğrenmek isteyen öğrencilere birçok farklı program sunar:

Genel İngilizce Programları,
İş İngilizcesi Programları,
Sınav Hazırlık Programları (IELTS, TOEFL, YDS vb. sınavlar),
Özel Dersler,
Online Dersler,
Diğer Dillere Ait Programlar (Almanca, İspanyolca, Rusça ve Türkçe)

Just English Düzce / Merkez İngilizce Kursu, deneyimli öğretmenleri ile öğrencilerin İngilizce dil becerilerini geliştirmelerine yardımcı olur. Kursumuzda eğitim; modern eğitim materyalleri, öğrenci merkezli öğretim yaklaşımları ve sınıflarda interaktif etkinlikler kullanılarak verilir.

Just English Düzce / Merkez İngilizce Kursu, ABD şubelerine düzenleyeceği eğitim-seyahat programları sayesinde öğrencilerine İngilizce becerilerini geliştirmelerinin yanı sıra farklı kültürleri keşfetme fırsatı da sunar. İngilizce konuşmada belli bir seviyeye gelen bireyler dünya genelinde kolayca seyahat edebilme özgürlüğüne de kavuşmuş olurlar.
Nasıl İngilizce Öğrenirim?
Dil öğrenme hedeflerinizi belirleyin: İngilizce öğrenme amacınızı belirleyin ve hangi düzeyde İngilizce öğrenmek istediğinize karar verin. Bu hedefler, öğrenmenizi kolaylaştıracak ve sizi daha iyi motive edecektir.

Dil pratiği yapın: Dil öğrenmenin en önemli yolu pratiktir. İngilizce konuşmaya çalışın, İngilizce okuyun, İngilizce yazın ve İngilizce dinleyin. Kendinize bir dil partneri bulun veya dil öğrenme gruplarına katılın.

Dil bilgisi kurallarını öğrenin: İngilizce dil bilgisi kurallarını öğrenmek, İngilizce öğrenmenin temel bir parçasıdır.

Kelime hazinenizi geliştirin: Kelime hazinenizi geliştirmek, İngilizce öğrenmenin önemli bir bileşenidir. Kelime hazineniz ne kadar güçlü olursa kendinizi ifade etmeniz ve karşınızdakini anlayabilmeniz o kadar kolay olur.

Just English Düzce / Merkez İngilizce Kursu, öğrencilerinin İngilizce öğrenme hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olmak için çeşitli kaynaklar sunar. Kursiyerlerimiz, Just English Düzce / Merkez İngilizce Kursunda hangi seviyede olduklarını belirleyebilirler ve öğrenme hedeflerini buna göre ayarlayabilirler. Just English olarak bizler, öğrencilerimizin hedeflerine uygun bir eğitim programı sunarak onların öğrenme süreçlerini en verimli hâle getiririz.

İngilizce Öğrenmek Nasıl Avantajlar Sağlar ?
Yalnızca dünya genelinde değil iş dünyasında da İngilizcenin önemi büyüktür. İngilizce öğrenmenin avantajlarını genel olarak şu şekilde özetleyebiliriz:

İşletmeler arasında yapılan uluslararası anlaşmalarda ve iş görüşmelerinde İngilizce bilmek size avantaj sağlar.

İngilizceyi biliyor ve kullanıyor olmak kariyerinizde ilerlemenizi kolaylaştırabilir.

İngilizce, internet dili olması sebebiyle dünya genelindeki birçok web sitesi, makale ve blog sayfası İngilizce olarak yazılmaktadır. Bu nedenle İngilizce öğrenmek, internet dünyasında da kendinizi ifade etmenizi kolaylaştırır ve dünya genelindeki insanlarla bağlantı kurmanızı sağlar.

İngilizce bilmek aynı zamanda yurt dışındaki insanlarla iletişim kurmanızı kolaylaştırır, seyahat deneyiminizi daha keyifli ve anlamlı hâle getirir.

İngilizce öğrenmek, hayatınıza heyecan katmanın en iyi yollarından biridir!

Just English Düzce / Merkez İngilizce Kursunda İngilizce öğrenmek size birçok fırsat sunar ve hayatınızı heyecan verici hâle getirir. Küresel dünyada kendinizi ifade etmenizi kolaylaştırır. İş hayatınızda size avantaj sağlar. İnternet dünyasında insanlarla ve şirketlerle bağlantı kurmanızı sağlar. Farklı kültürleri keşfetmenize yardımcı olur.

Siz de İngilizce öğrenmek için harekete geçin ve hayatınızda yeni bir sayfa açın!
İngilizceyi En İyi Nerede Öğrenirim ?
İngilizce öğrenmek dünyanın en heyecan verici deneyimlerinden biridir!
İngilizceyi isterseniz dil okullarına katılarak profesyonel öğretmenlerden ya da online kaynaklarla eğlenceli egzersizler yaparak öğrenebilirsiniz. Ayrıca dil değişimi programlarıyla İngilizce konuşan insanlarla tanışabilirsiniz veya konuşma kulüplerinde yeni arkadaşlar edinerek dili kullanmada tecrübeli hâle gelebilirsiniz.

Yurt dışında eğitim almak, İngilizce öğrenmenin en heyecan verici yollarından bir başkasıdır. Dil okullarında sınıf içi etkileşim ve pratik yapma fırsatlarının yanı sıra farklı kültürleri keşfetmenin heyecanını da yaşarsınız.

Just English Düzce / Merkez İngilizce Kursunda ana dili İngilizce olan öğretmenlerimiz ile daha çok İngilizce pratik yapma imkânına sahip olun.

Online eğitim platformumuz sayesinde mekâna bağımlı olmaksızın evden, işyerinden veya okuldan İngilizcenizi geliştirmeye devam edin.

Just English Düzce / Merkez İngilizce Kursunun ABD şubelerinde İngilizce eğitiminize devam etme fırsatları sayesinde ABD kültürüyle iç içe olarak İngilizceyi tam yerinde öğrenmenin keyfini çıkartın.

Aynı zamanda Just English Düzce / Merkez İngilizce Kursunun konuşma kulüplerinde hem İngilizce pratiği yapın hem de yeni arkadaşlar edinin!
En Uygun Fiyatla Nasıl İngilizce Öğrenirim ?
İngilizce öğrenmek, hayatınızda büyük bir fark yaratabilir ve size birçok fırsat sunabilir.

Online Platformlar, dünyanın herhangi bir yerinden İngilizce öğrenmenize ve geliştirmenize yardımcı olan en pratik seçeneklerden biridir. Just English Dil Okulları, İngilizce öğrenmek için en popüler seçeneklerden biridir. Ana dili İngilizce olan öğretmenlerin verimli dersleri sayesinde, İngilizce öğrenmek hızlı ve etkili bir şekilde gerçekleşebilir. Ayrıca, Just English öğrencilere uygun fiyatlar sunarak öğrenmeyi daha erişilebilir hâle getiriyor.

Kitaplar, İngilizce öğrenmenin klasik yöntemlerinden biridir. Dil bilgisi kurallarını, kelime dağarcığınızı ve okuma becerilerinizi geliştirmenize yardımcı olan birçok seçenek bulunmaktadır.

Son olarak, dil partneriniz size İngilizce öğrenmek için eşsiz bir fırsat sunar. Kendi ana dilinizi konuşmak isteyen bir arkadaş edinerek karşılıklı olarak birbirinize öğretmenlik yapabilirsiniz. Her iki taraf da kendi dillerinde öğretmenlik rolü üstlenerek birbirlerine yardımcı olabilir.

Just English Düzce / Merkez İngilizce Kursunun ister online eğitim platformu sayesinde ister şubelerinden birinde ana dili İngilizce olan öğretmenlerimizle İngilizce öğrenmeniz artık çok kolay…

Just English Düzce / Merkez İngilizce Kursunun eğitim materyalleri ile dil bilgisi kurallarına hâkimiyetinizi geliştirebilir ve kelime dağarcığınızı zenginleştirebilirsiniz.


Düzce Şubesi Adres ve İletişim Detay Bilgisi

Camikebir Mahallesi İstanbul Caddesi No:73 Daire:2 Düzce Merkez/Düzce-TR

Düzce Merkez


(0380)502 16 81

Whatsapp Ön Bilgi Hattı: (0530)366 53 84


duzce@justenglishtr.com

info@justenglishtr.com

just.destek@justenglishtr.com


Düzce Merkez'de bulunan şubemize kolaylıkla ulaşım sağlanabilir.


Düzce Şubesi Harita/Kroki ve Panorama Bilgisi

Düzce/Merkez Şubesi Fotoğraf ve Video Bilgisi

Düzce Şubemizde Verilen Tüm Eğitim Programları...

Genel İngilizce KurslarıBaşlangıç (Elementary A2) SeviyesiÖn Orta (Pre-Intermediate B1) SeviyesiOrta (Intermediate B2) SeviyesiOrta Üstü (Upper-Intermediate C1) Seviyesiİleri (Advanced C2) Seviyesiİlköğretim/Çocuk İngilizcesi KursuLise İngilizcesi KursuÜniversite İngilizcesi Kursuİngilizce Yaz OkuluYKS-DİL / YDT KursuAkademik Sınav KurslarıTOEFL KursuYDS KursuYÖKDİL KursuIELTS KursuTOEIC KursuSAT KursuHazırlık Atlama (PROFICIENCY) KursuGMAT KursuPTE KursuDiğer Dil KurslarıAlmanca (Başlangıç) SeviyesiAlmanca (Ön Orta) SeviyesiAlmanca (Orta) SeviyesiAlmanca (İleri) SeviyesiAlmanca Aile Birleşimiİspanyolca (Başlangıç) Seviyesiİspanyolca (Ön Orta) Seviyesiİspanyolca (Orta) Seviyesiİspanyolca (İleri) SeviyesiRusça (Başlangıç) SeviyesiRusça (Ön Orta) SeviyesiRusça (Orta) SeviyesiRusça (İleri) SeviyesiTürkçe (Başlangıç) SeviyesiTürkçe (Ön Orta) SeviyesiTürkçe (Orta) SeviyesiTürkçe (İleri) SeviyesiYurtdışı Eğitimİngilizce Özel DersÖN BİLGİ FORMUKonuşma Garantili İngilizce Eğitimi!

Bilgi Formunu Doldurarak, Yasal Uyarı/Kullanım Şartlarını Kabul Ediyorum.

YENİ FİYATLARDAN ÖNCE HEMEN KAYDOL!

SON GÜN 31 OCAK

Enflasyon ve Döviz Kurundaki Artışlardan Kaynaklı, Fiyatlarımızda Güncellemeye Gitmek Zorunlu Hale Gelmiştir. Bu Nedenle Yeni Yılda Fiyatlarımızda %25'e Varan Bir Artış Olacaktır.

Bu Yıl Sonuna Kadar Geçerli Eski Liste Fiyatlarımız İle Just English'e Kaydol, Yeni Yılda Sen de Geleceğinle Tanış.

Fiyat Artışından Etkilenmemek İçin Son Gün 31 OCAK 2022.

Detaylı Bilgi İçin Hemen Bize Ulaşın.

Whatsapp Ön Bilgi Hattı