Ön Bilgi Formu
ÜCRETSİZ TOEFL!Sınav Geçme Garantili TOEFL Eğitimi!

Bilgi Formunu Doldurarak, Yasal Uyarı/Kullanım Şartlarını Kabul Ediyorum.

Just English’te Aldığınız TOEFL Eğitimlerinde Gramere Yönelik Çalışma Yapılmaz Tamamen Sınava Yönelik Çalışmalar Yapılır. Alanında Uzman Yabancı Eğitmenlerle Sınav Eğitimi Alırsınız.Toefl Eğitiminde Just English’in Farkı Nedir?

Just English, TOEFL IBT eğitimlerini 5000 saatlik TOEFL IBT eğitim deneyimine sahip akademik eğitmen kadrosuyla sunar. Akademik eğitimde en çok tercih edilen TOEFL IBT eğitim merkezimiz Türkiye’de en fazla öğrenciye ve eğitim dönemine sahiptir. TOEFL IBT sistemine geçildiği günden (Eylül, 2006) bugüne yaklaşık 500 dönem TOEFL IBT eğitimini, 4000’e yakın öğrencimize sunmuş bulunmaktayız. Yılların getirdiği deneyimimiz, tümü yabancı öğretmenlerden oluşan uzman eğitmen kadromuz ve özenle hazırlanmış programımızla başarı sözü vermekteyiz.


Yıllardır Ödüle Doymuyoruz!
Eğitim ve Hizmet Kalitesi Tescillenmiş İlk Dil OkuluToefl Sınavı Reading (Okuma) Bölümü

Her biri yaklaşık 700 kelime uzunluğunda, her pasajda 10 soru içeren iki okuma pasajı içerir. Okuma bölümünü tamamlamak yaklaşık 35 dakika sürmektedir.


Toefl Sınavı Listening (Dinleme) Bölümü

Bu bölümde dersler ve konuşmalar duyacaksınız. Her ikisi de üniversite kampüsünde duyacağınız dili kullanır. 3 ders; her biri 3-5 dakika, bazıları sınıfta tartışma; her derste 6 soru, 2 görüşme; her biri 3 dakika; her görüşme için 5 soru… Soruları yanıtlamanıza yardımcı olması için test boyunca herhangi bir ses öğesi hakkında notlar alabilirsiniz. Dinleme bölümünü tamamlamak ise yaklaşık 36 dakika sürecektir.


Toefl Sınavı Speaking (Konuşma) Bölümü

TOEFL iBT Speaking bölümü akademik ortamlarda İngilizceyi etkili bir şekilde konuşma yeteneğinizi ölçer. Dört soru; hem sınıf içinde hem de dışında karşılaşabileceğiniz gerçek yaşam durumlarına benzer.
Soru 1: Bağımsız speaking görevi; yanıt verdiğinizde tamamen kendi fikirlerinizden, görüşlerinizden ve deneyimlerinizden yararlanmanızı gerektirir.
Sorular 2–4: Entegre speaking görevleri; tıpkı sınıf içinde veya dışında yaptığınız gibi İngilizce dil becerilerinizi (dinleme ve konuşma veya dinleme, okuma ve konuşma) birleştirmenizi gerektirir. Her yanıttan önce 15–30 saniye hazırlık süresi alacaksınız ve yanıtınız 45 veya 60 saniye sürecektir. Yanıt vermek için mikrofona konuşacaksınız ve yanıtlarınız kaydedilecektir. Konuşma bölümünü tamamlamak yaklaşık 16 dakika sürecektir.


Toefl Sınavı Writing (Yazma) Bölümü

İki yazma görevi vardır.
Entegre yazma görevi (20 dakika); kısa bir pasajı okuyun ve kısa bir ders dinleyin, ardından okuduklarınıza ve dinlediklerinize yanıt olarak yazın.
Akademik tartışma için yazma görevi (10 dakika); bir çevrim içi sınıf tartışmasında bir fikri belirtin ve destekleyin.
Yanıtlarınızı bir bilgisayar klavyesi ile yazacaksınız. Yazma bölümünü tamamlamak yaklaşık 29 dakika sürecektir.


Just English'i Seviyorum! Çünkü...
Akademik Sınav Kursları Öğrenci Referansları
Tüm Öğrenci Referansları İçin Tıklayınız...


ÖN BİLGİ FORMUKonuşma Garantili TOEFL Eğitimi!

Bilgi Formunu Doldurarak, Yasal Uyarı/Kullanım Şartlarını Kabul Ediyorum.

YENİ FİYATLARDAN ÖNCE HEMEN KAYDOL!

SON GÜN 31 OCAK

Enflasyon ve Döviz Kurundaki Artışlardan Kaynaklı, Fiyatlarımızda Güncellemeye Gitmek Zorunlu Hale Gelmiştir. Bu Nedenle Yeni Yılda Fiyatlarımızda %25'e Varan Bir Artış Olacaktır.

Bu Yıl Sonuna Kadar Geçerli Eski Liste Fiyatlarımız İle Just English'e Kaydol, Yeni Yılda Sen de Geleceğinle Tanış.

Fiyat Artışından Etkilenmemek İçin Son Gün 31 OCAK 2022.

Detaylı Bilgi İçin Hemen Bize Ulaşın.

Whatsapp Ön Bilgi Hattı