Partner School
California/Los Angeles Şubesi İngilizce Kursu

“Konuşma Garantili İngilizce” Kurslarımıza Hemen Başlayın... Los Angeles Just English'te ingilizce kursuna başlayın ve dilerseniz hiç bir ek eğitim bedeli ödemeden Amerika şubelerimizde devam edin. Unutmayın Just English Amerika'da şubeleri olan tek Türk markasıdır.Öğrencilerimiz Ne Dedi?ABD/Los Angeles Şubesi Adres ve İletişim Detay Bilgisi

3550 Wilshire Blvd suite 1050, Los Angeles, CA 90010

Wells Fargo Bank ve US Metro Bank yanında Yanında Bizleri Görebilirsiniz.


+1(213)426 11 06

+1(213)460 58 80

Whatsapp Ön Bilgi Hattı: +1 (323)312 8343

Telegram Ön Bilgi Hattı: (0530)366 53 84

losangeles@justenglishus.com

info@justenglishtr.com

just.destek@justenglishtr.comUS Metro Bank Yanındayız.

Wells Fargo Bank Yanındayız.


ABD/Los Angeles Şubesi Harita/Kroki ve Panorama Bilgisi

ABD/Los Angeles Şubesi Fotoğraf ve Video Bilgisi

Just English Dil Okulları ABD-Los Angeles Şubesinde Dil Öğrenmek Bir Keyif...

İngilizce eğitimine getirmiş olduğu kalite farkıyla pek çok ulusal ve uluslararası ödül kazanan yabancı dil kursumuz Just English, şubeleşmede İstanbul dışına çıkarak Ankara, Bursa, İzmir, Kocaeli ve Sakarya’da da şubeler açmıştır. Just English, eğitimdeki kalitesiyle yurt dışına da açılmış ve ilk yurt dışı şubesini ABD-Long Branch’da açarak farkını ortaya koymuştur. ABD-Los Angeles’da yer alan Just English Los Angeles şubemiz, genel İngilizce kurslarının yanı sıra İngilizcede en yüksek bilgiye ve pratiğe ihtiyaç duyulan İngilizce akademik sınavlara yönelik eğitimlerine de büyük bir başarı ile devam etmektedir. Merkez şubesi Türkiye-İstanbul-Kadıköy’de bulunan Just English, artan talepler doğrultusunda İstanbul ili sınırları ile yetinmeyip farklı şehirlerde de şubeleşmeyi tercih etmiştir. İstanbul’da; Beşiktaş, Mecidiyeköy, Pendik, Maltepe, Bakırköy, Beylikdüzü ve Ataköy-Şirinevler şubelerini açan Just English, Sakarya, Ankara’da; Kızılay, Bursa’da; Heykel, Nilüfer ve FSM Bulvarı, Kocaeli’de; İzmit, İzmir’de; Alsancak ve Karşıyaka ve ABD’de; Los Angeles, Long Branch şubelerini açarak kaliteli ve başarı odaklı eğitim anlayışını kursiyerlerine sunmaya devam etmektedir.

Kurumsallaşmayı tek merkezden sağlamış olan Just English; verdiği kaliteli eğitim ile fark yaratan, standartların oldukça üzerinde bir eğitim sunan, üst üste aldığı başarı ödülleri ile dikkatleri üzerine çeken ve plânlı ve hızlı bir şekilde şubeleşen bir yabancı dil kursu olarak İngilizcede bir numara olmayı başarmıştır. İndirim ve Avantajlı Kampanya Fırsatlarımızdan yararlanmak için sizleri ABD - Los Angeles’de bulunan İngilizce kursumuza bekliyoruz.

Los Angeles Şubemizde Verilen Tüm Eğitim Programları...

ESL ClassesBeginner LevelElementary LevelPre-Intermediate LevelIntermediate LevelUpper-Intermediate LevelAdvanced LevelAcademic Proficiency ExamsTOEFL ClassesOther CoursesConversationPrivate ClassesBusiness EnglishVIP GroupsÖN BİLGİ FORMUKonuşma Garantili İngilizce Eğitimi!

Bilgi Formunu Doldurarak, Yasal Uyarı/Kullanım Şartlarını Kabul Ediyorum.
ERKEN KAYIT FIRSATLARININ BİTMESİNE;

00Gün00Saat00'Dk
00'sn kaldı!