Ön Bilgi Formu
ÜCRETSİZ İNGİLİZCE!Konuşma Garantili İNGİLİZCE Eğitimi!

Bilgi Formunu Doldurarak, Yasal Uyarı/Kullanım Şartlarını Kabul Ediyorum.

Sosyal Sorumluluk ve Kardeş Okul
Hemen 'YABANCI DİL' Seviyeni Öğren!

Just English ailesi, yalnızca eğitim alanında üstlenmiş olduğu sorumlulukları yerine getirmekle yetinmeyip toplumu da ailesinden sayarak gereken sosyal sorumlulukları da üstlenmiştir.Just English, Nepal’deki depremden, Van’daki Kitap ve Kıyafet Projesine, Kadıköy’deki “Sokak Hayvanlarına Kartondan Ev Yapma” projesinden Diyarbakır’daki “Eğitime Materyal Sağlama”, “Engelsiz Hayat”a kadar pek çok sosyal sorumluluk projesine gururla katılım sağlamıştır. Gerçekleştirdiğimiz her projede bizi inançla destekleyen Just English öğrencilerinin her birine gönülden teşekkürü borç biliriz.Sahipsiz Sokak Hayvanları İçin Kedi/Köpek Evleri

Hayvansever Barınak Proje

Just English Dil Okulları Tarafından Yürütülen Bu Projede, Kış Mevsiminde Sahipsiz Kalan Sokak Hayvanları İçin Barınak Yapımı/Dağıtımı İşlemini Gerçekleştirdik. Öğrenci ve Yardımsever Vatandaşlarımız İle Tamamladığımız Evleri İstanbul'un Çeşitli Noktalarına Bıraktık.

Down Sendromlular Farkındalık Günü Etkinliği

Sağlık Eğitim Proje

Just English Dil Okulları Tarafından Yürütülen Bu Projede, Engelsiz Yaşam Vakfı Destekleri İle Down Sendromlular Farkındalık Günü Etkinliğini Düzenlendi. Geceye Katılan Tüm Down Sendromlu Çocuklar İçin Hazırlanan Takvimler İle de Geceye Katılan Pek Çok Sanatçıya Hediye Edildi.

Nepal Depremi İnsani Yardım

Afet Destek Proje

Just English Dil Okulları Tarafından Türk Kızılay'ına Yapılan Yardım Bağışıyla, Nepal Depreminde İhtiyaç Sahiplerine Ulaşmaya Hedeflemiştir. Tüm Şubelerin Adına Topluca Gerçekleştirilen Bu Yardım Bağışı Sonucu Bizlere İletilen Teşekkür Mektubunu Paylaşmaktan Gurur Duyarız.

Beşiktaş/Sinanpaşa Ramazan İftar Çadırı

Afet Destek Proje

Just English Dil Okulları Tarafından Türk Kalp Vakfı destekleri ile Ramazan ayı boyunca Beşiktaş meydanındaki (Sinanpaşa Cami Yanı) çadırımızda iftar yemeği hizmeti verdik. İftar çadırımıza tüm halkımız ve öğrencilerimiz davet edilerek,
keyifli bir ramazan geçirilmiştir.

Umudum Ol, Sen de Destek Ol
(Van Bölgesi)

Eğitim Kardeş Okul Proje

Just English Dil Okulları Tarafından Gerçekleştirilen Bu Proje Serisinde İlk Durağımız Van Özalp Bölgemiz Oldu. Özalp Atatürk İlköğretim Okulunda Gerçekleştirdiğimiz Bu Kardeş Okul Projesi Kapsamında Tüm Öğrencilerimize Atkı-Bere-Şapka-Eldiven, Kıyafet, Ayakkabı ve Eğitim Materyali Desteği Sağlandı.

Umudum Ol, Sen de Destek Ol
(Şanlıurfa Bölgesi)

Eğitim Kardeş Okul Proje

Just English Dil Okulları Tarafından Gerçekleştirilen Bu Proje Serisinde İkinci Durağımız Şanlıurfa Üçkonak Bölgemiz Oldu. Üçkonak İlköğretim Okulunda Gerçekleştirdiğimiz Bu Kardeş Okul Projesi Kapsamında Tüm Öğrencilerimize Kıyafet, Ayakkabı ve Eğitim Materyali Desteği Sağlandı.

Umudum Ol, Sen de Destek Ol
(Mardin Bölgesi)

Eğitim Kardeş Okul Proje

Just English Dil Okulları Tarafından Gerçekleştirilen Bu Proje Serisinde Üçüncü Durağımız Mardin Merkez Bölgemiz Oldu. Hanlar İlköğretim Okulunda Gerçekleştirdiğimiz Bu Kardeş Okul Projesi Kapsamında Tüm Öğrencilerimize Kıyafet, Ayakkabı ve Eğitim Materyali Desteği Sağlandı.

Umudum Ol, Sen de Destek Ol
(Diyarbakır Bölgesi)

Eğitim Kardeş Okul Proje

Just English Dil Okulları Tarafından Gerçekleştirilen Bu Proje Serisinde Dördüncü Durağımız Diyarbakır Merkez Bölgemiz Oldu. Diyarbakır İlköğretim Okulunda Gerçekleştirdiğimiz Bu Kardeş Okul Projesi Kapsamında Tüm Öğrencilerimize Yabancı Dil Ağırlıklı Eğitim Materyali Desteği Sağlandı.


ÖN BİLGİ FORMUKonuşma Garantili İNGİLİZCE Eğitimi!

Bilgi Formunu Doldurarak, Yasal Uyarı/Kullanım Şartlarını Kabul Ediyorum.

YENİ FİYATLARDAN ÖNCE HEMEN KAYDOL!

SON GÜN 31 OCAK

Enflasyon ve Döviz Kurundaki Artışlardan Kaynaklı, Fiyatlarımızda Güncellemeye Gitmek Zorunlu Hale Gelmiştir. Bu Nedenle Yeni Yılda Fiyatlarımızda %25'e Varan Bir Artış Olacaktır.

Bu Yıl Sonuna Kadar Geçerli Eski Liste Fiyatlarımız İle Just English'e Kaydol, Yeni Yılda Sen de Geleceğinle Tanış.

Fiyat Artışından Etkilenmemek İçin Son Gün 31 OCAK 2022.

Detaylı Bilgi İçin Hemen Bize Ulaşın.

Whatsapp Ön Bilgi Hattı