Ön Bilgi Formu
ÜCRETSİZ IELTS!Sınav Geçme Garantili IELTS Eğitimi!

Bilgi Formunu Doldurarak, Yasal Uyarı/Kullanım Şartlarını Kabul Ediyorum.

IELTS/E-IELTS Sınavı Hakkında
Hemen 'YABANCI DİL' Seviyeni Öğren!

IELTS sınavına girmek artık çok daha kolay ve pratik… Bilgisayar üzerinde yapılan e-IELTS Sınavı, IELTS ile eşdeğer bir sınavdır. Dolayısıyla bilgisayar ortamındaki e-IELTS’e giren adaylar, IELTS’e giren adayların kazanmış oldukları haklara aynı şekilde sahip olurlar.E-IELTS Eğitiminde Just English’in Farkı Nedir?

Tecrübeli ve uzman eğitimcilerimizce verilen e-IELTS eğitiminde adayın İngilizce altyapısını geliştirmesi, sınav formatıyla ve karşılaşacağı soru tipleriyle tanışması ve zamanı en iyi şekilde kullanabilmek için bu soruları en kısa sürede nasıl çözeceğiyle ilgili pratik stratejiler öğrenmesi sağlanır. Ayrıca kursiyerlerimiz, yapılan özgün denemeler ile bu stratejileri pekiştirme ve kendindeki gelişimi gözlemleme şansı bulur.


Yıllardır Ödüle Doymuyoruz!
Eğitim ve Hizmet Kalitesi Tescillenmiş İlk Dil OkuluIELTS ile eşdeğerde olan e-IELTS Sınavı (Elektronik IELTS) uygulamasına da başlandı. Peki, bu sınav sisteminin geçtiğimiz yıllarda uygulanan IELTS sınav sisteminden farkı nedir? Bu sınav sisteminin adaylara ne gibi faydaları olacak?

e-IELTS’in IELTS’ten tek farkı, sınavın bilgisayar ortamında yapılıyor olmasıdır. Bu sınava (e-IELTS) giren adaylar sınavı kazandıklarında, IELTS’e giren adayların kazanmış oldukları haklarla aynı haklara sahip olacaklardır. e-IELTS sınavının normal IELTS sınavına göre içerik, süre, soru türleri, puanlama, konuşma sınavı sunulma şekli, Sınav Sonuç Belgesi ve sonuç doğrulama yöntemleri açısından tamamıyla aynıdır.

Bu sınavın (e-IELTS), normal IELTS sınavına göre avantajları; daha çok sınav tarihi seçeneği, daha fazla sınav yeri seçeneği ve daha erken sonuç öğrenme (5-7 gün) fırsatı şeklinde özetlenebilir.


Öğrenciler e-IELTS Sınavına Nasıl Giriyor? e-IELTS Sınavı Nerelerde Yapılıyor?

Öğrenciler, bu sınava www.ielts.org web sayfasından başvurularını yapacaklardır. Sınav yerleri ise Adana, Ankara, Antalya, İstanbul ve İzmir’deki e-IELTS merkezleridir.


Öğrencileriniz Arasında e-IELTS’e Katılanlar Var Mı?

e-IELTS Sınavı, IELTS Sınavına göre daha çok sınav tarihi seçeneği, daha fazla sınav yeri seçeneği ve daha erken sonuç öğrenme (5-7 gün) imkânı sunduğu için öğrencilerimiz tarafından da tercih edileceğini düşünüyoruz.

Kursiyerlerimizin bilgisayar üzerinden e-IELTS sınavına katılması durumunda sınavın Dinleme, Okuma ve Yazma bölümlerine bilgisayar üzerinden girmeleri gerekmektedir. Konuşma sınavı ise konuşma becerilerinin değerlendirmesi amaçladığı için eğitimli bir sınav uzmanıyla yüz yüze görüşme şeklinde yapılmaktadır.


2024 e-IELTS Sınav Tarihleri

e-IELTS sınavına ilişkin tarihleri https://ieltsregistration.britishcouncil.org ve www.ielts.org sitelerinden bulabilirsiniz. Bu sınav hakkında daha detaylı bilgi edinmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.


2024 e-IELTS Sınav Merkezleri Nerelerdir?

e-IELTS Türkiye’de; Adana, Ankara, Antalya, İstanbul ve İzmir’de yapılmakta olan bir sınavdır. Daha detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Just English'i Seviyorum! Çünkü...
Akademik Sınav Kursları Öğrenci Referansları


ÖN BİLGİ FORMUKonuşma Garantili IELTS Eğitimi!

Bilgi Formunu Doldurarak, Yasal Uyarı/Kullanım Şartlarını Kabul Ediyorum.

YENİ FİYATLARDAN ÖNCE HEMEN KAYDOL!

SON GÜN 31 OCAK

Enflasyon ve Döviz Kurundaki Artışlardan Kaynaklı, Fiyatlarımızda Güncellemeye Gitmek Zorunlu Hale Gelmiştir. Bu Nedenle Yeni Yılda Fiyatlarımızda %25'e Varan Bir Artış Olacaktır.

Bu Yıl Sonuna Kadar Geçerli Eski Liste Fiyatlarımız İle Just English'e Kaydol, Yeni Yılda Sen de Geleceğinle Tanış.

Fiyat Artışından Etkilenmemek İçin Son Gün 31 OCAK 2022.

Detaylı Bilgi İçin Hemen Bize Ulaşın.

Whatsapp Ön Bilgi Hattı