Ön Bilgi Formu
ÜCRETSİZ İNGİLİZCE!Konuşma Garantili İNGİLİZCE Eğitimi!

Bilgi Formunu Doldurarak, Yasal Uyarı/Kullanım Şartlarını Kabul Ediyorum.

Just English Dil Okulları hakkında Sık Sorulan Sorular bölümünde (SSS’de) muhtemel sorulara verilmiş olan yanıtlar bulunmaktadır. Sorunuz şayet mevcut soruların arasında yoksa ön bilgi formunu doldurduğunuz takdirde dilediğiniz şubeden size dönüş sağlanacaktır.



İngilizce'de Kaç Kurluk Sistemle Eğitim Veriyorsunuz?
İngilizce eğitiminde tüm dünyada yaygın olarak kullanılan kur sistemini benimseyerek kafalarda oluşabilecek karışıklıklara engel olmaya çalıştık. Şöyle ki 1. seviye Beginner olmak üzere toplamda 6 kurluk bir eğitim sistemi uyguluyoruz. Bunu sıralamak gerekirse:

Beginner: Çocuk gruplarına uygulanan başlangıç seviyesinde verilen eğitimdir.
Elementary: Başlangıç seviyesi
Pre Intermediate: Ön Orta Seviyesi
Intermediate: Orta Seviye
Upper Intermediate: Orta Üzeri Seviye
Advanced: Üst Seviye
Kaç Kurdan Sonra Konuşabilirim?
Bu sorunun cevabını verebilmek için beklentiyi değerlendirmek lazım, eğer sizin beklentiniz sadece restoranda menü ısmarlamak, adres sormak, kısa, basit, günlük ihtiyaçları karşılamaktan ibaretse bunu Just English'te alacağınız 1 kurluk bir eğitimin ardından da yapabilirsiniz. Fakat amacınız daha profesyonel, sağlıklı bir iletişim kurmaksa ve duygu ve düşüncelerimize yer vermekse, bu seviye kesinlikle yeterli olmayacaktır.
Kaçıncı Kurda İş Yazışmaları Gerçekleştirebilirim ya da Bir İş Mülakatında Başarılı Olabilirim?
Profesyonel iş hayatında günlük hayatta olduğundan daha fazla kurallı bir yazışma İngilizcesine ihtiyaç vardır ki bunun yanında günlük iletişimde pek de dikkat edilmeyen tarzda konuşma İngilizcesi yerine bu alanda daha profesyonel içeriğe sahip konuşma İngilizcesine ihtiyaç duyulur.

Bu, bizim minimum orta seviyede bir İngilizceye ihtiyaç duyduğumuz anlamına gelir. Orta seviyede İngilizce için 3 kurluk bir eğitim gerekir. Just English bu eğitim sürecini 480 saat olarak belirlenmiştir. Bu saat dilimine ücretsiz iş İngilizcesi ve kelime dersleri mutlaka eklenmelidir.
Just English'te Ek Dersler Var Mı?
Just English, İngilizce eğitiminde kişilerin dikkatini çeken, onlara cazip duran ve sonuca yönelik ek dersleri bünyesinde ücretsiz olarak düzenli bir şekilde uygular.

Bu ek derslerin alınış şekilleri kişinin bulunduğu seviye göz önüne alınarak planlanır. Öğrencinin hangi ek dersleri alması gerektiği her ne kadar öğrenci tarafından belirlense de, bu konuda öğrencinin ihtiyaçlarına göre eğitmenleri tarafından veya öğrenci işleri tarafından yönlendirilir. Just English özellikle fayda edinmeyi ön planda tuttuğu için en çok tercih edilen ek dersleri tercih yoğunluğuna göre saptayıp, gerekirse tekrar sayısını arttırmaktadır. Ek derslerimiz aşağıdaki gibidir:

Kelime Bilgisi
İş İngilizcesi
Çeviri Teknikleri
Okuma-yazma
Peki Konuşma Dersleri Yok Mu?
Just English, konuşma derslerini ek ders başlığı altında eğitime sunmaz. Konuşma dersleri, aynen ana ders gibi katılımı zorunlu dersler arasındadır ve takibi yapılarak öğrenci katılımının gerçekleşmemesi halinde öğrenci ile irtibata geçilir. (%90 katılım kuralına göre)

Just English konuşma gibi önemli bir aktivitenin öğrenci tarafından ek bir eğitim olarak algılanmasına fırsat vermeyerek, aslında tüm İngilizce öğrenmeyi ve konuşmayı amaçlayanların büyük bir hataya düşmesini engellemiş olur. Katılımcılarımızın %90'a yakın bir kesiminin asıl amacı düzgün ve akıcı bir İngilizceye sahip olmaktır. Buna uygun olarak konuşma derslerine "ek ders-aktivite" adı vermeyiz.
Diğer Kurumlar Neden Aktivite veya Club Ön Adı Kullanıyorlar?
Bir gerçeğe işaret etmek gerekirse, başlangıçta her öğrenci büyük hayallerle kurslara iştirak ederler ve bu büyük hayallerin eğitime başladıktan sonra halen devam etmesi pek çok kişide aynı düzeyde görülmez ve artan derecede ilgisizliğe doğru kayılır.

Bu insanın doğal bir refleksi ve bunun sonucunda öğrenciler büyük bir aşkla ve birçok boyalı sözle başladıkları eğitimlerine devam ederken, adı ek veya aktivite olan programlara sürekli düşen oranda katılım göstermektedirler. Bu da birçok kurumun ciddi bir yatırım olarak ön gördüğü aktivitelerin giderek ıssızlaşmasına ve sonunda 2/3 seviyenin birlikte katılım sağladığı, oldukça verimsiz bir o kadar da öğrenci için gereksiz hale gelmesine neden olur. Hatta bu club ya da ek programlar tüm kurumun tek aktivitesi haline gelir. Sonuç olarak kurum söz verdiğini yerine getirmiş olarak gözükse de öğrenci sebebini pek de kavrayamadığı bir şekilde sistemden yavaş yavaş kopmuş olur bu arada eğitim almaya devam eden kurum daha az ek dersle yoluna daha az masraf ederek devam eder.

Bizim sistemimizde ise bir zorunluluk olan konuşma dersleri hem birden fazla seviye ile yapılamaz hem de öğrenci katılımının azalması tercihe bağlı değildir. Ne yazık ki eğitim ciddiyetle takip gerektirir, bu sorumluk ise Just English'in eğitim sistemindeki sıkı takip ve ciddiyeti ile öğrenci ile paylaşılmış olunur.
Derslere Devam Zorunluluğu Var Mı, Varsa Neden?
Derslere devam etmeden bir hakka sahip olmak çok mantıklı bir davranış şekli değil. Eğer öğrenci ara vermeyi düşünüyorsa bunu mutlaka nedenleri ile birlikte öğrenci işlerine bildirmelidir. Zira eğitimdeki devamsızlığınız başta kur hakkı olmak üzere kurum veya sistemle ilgili soru ve düşüncelerinizin cevapsız kalmasına neden olabilir.

Devamsızlık durumunuz öğrenci işleri tarafından devamlı suretle takip altına alınmaktadır. Bize sunmuş olduğunuz birincil iletişim sistemi ile size durumunuz hakkında bilgi verilir. Eğer takip oranınız %85 seviyelerinin altındaysa öğrenci olarak kur tekrar hakkınız artık tehlike sınırlarındadır.

Sizlerin de hak vereceğiniz gibi takip edilmeyen bir sistemden fayda sağlamak pek de haklı bir beklenti olamayacağından buradaki iyi niyet sınırını siz koymuş olursunuz.
Neden Bu Kadar Sıkı Davranıyorsunuz?
Biz Just English olarak sonuç odaklı çalışmayı prensip edinmiş bir yapıya sahibiz. İyi bir sonuca ulaşmayacağımız bir sisteme evet diyemeyiz.

Sizler bu eğitimlere başlarken iyi niyetlerle Just English'e başvurmaktasınız ve bizden beklentiniz doğrultusunda sizleri bitirdiğiniz seviyelerde İngilizce konuşur, okur, yazar ve dinlediğini anlar seviyelere ulaştırmak en başta bizim sorumluluğumuzdadır. Just English bu nedenle Türkiye'de uygulanan en fazla ders saatini kur sistemine yaymıştır ve işe yarar ek derslerle bunlara takviyeler sunmuştur.
Bir Çok Kurum Daha Esnek Yöntemlerle Eğitim Verdiğini İddia Ediyor Neden Sizin Sisteminizi Tercih Etmeliyim?
Just English, tabir caizse, tutmayacak yere maya çalmaz. Amerika'nın tekrar tekrar keşfedilmesini mantıklı bulmuyoruz. Esnek veya daha hızlı tabir edilen sistemlerden ağzı yananların sayısı her gün çoğalıyor. Tabii ki bu şu an bu cevabı okuyan birçok kişinin hayalini zora sokuyordur. Fakat ne yazık ki bir düzene bağlı olmadan eğitime devam etmek ve dil öğrenimindeki olağan süreçlerin altında hedefe ulaşmaya çalışmak, şartlarında olumsuzluğu ile (Türkiye sınırları içinde olma, iş hayatlarımızda dili kullanamıyor olma, ezberci bir eğitim sisteminden geliyor olmamız ve en son olarak dili olduğu gibi kabullenme sürecinin sancılı geçişi) bizi beklediğimiz noktaya götüremeyebilir. Şu anda bir dil kursuna verilecek ücretin onlarca katını harcamış olan, ama henüz hedeften halen çok uzakta duran yığınla kişiye denk gelebilirsiniz.

Biz eğitimimizi şu anda dünyanın dört bir tarafında kabul gören klasik (sınıf içi ve eğitmen gözetiminde) eğitim sistemlerini baz alan, ama bu arada öğrenmeyi daha da kolaylaştıran teknik destek ünitelerini içinde barındıran bir sistem içerisinde yürütmekteyiz. En önemlisi de Türkiye'de eğitim vermeye çalışan ve öğrenci tarafından yaşanan zorlukları da göz önüne alarak, asıl amacından sapmadan yürüyen bir eğitim modelini, en yüksek ders saati ile benimsemiş durumdayız.
Neden Klasik Eğitim Modeli Diyorsunuz; Herkes Fark Yaratmaya Çalışırken Biraz Garip Olmuyor Mu?
Bu konuda klasik sistem olarak kastettiğimiz aslen sınıf içi eğitim modeli ve içinde ödev ve sorumlulukların bulunduğu sistemdir. Tabii ki bu sistemin uygulanmasında görsel-işitsel ve de iletişimi arttırıcı her türlü donanım kullanılmaktadır, ama ana yapı klasik eğitim modelidir.

Hali hazırda yatarak, rahat koltuklarda veya sanal âlemde eğitim sistemlerinin ne kadar işe yaradığı tartışılırken ve de bunların tamamen işe yarayabilmesi için yeni yeni kurbanlar gerekirken, dünyanın geri kalanı bu sistemleri tamamen reddetmeden klasik sistemin bilinen gücünü kullanıyor. Tekrar söylemekte yarar görüyoruz: Biz Just English olarak tüm yeniliklere açık, teknolojiyi maksimum seviyede eğitimde kullanan bir kurumuz. Bugün sadece Kadıköy şubemizde 5 adet bilgisayar laboratuvarını bir bilgisayar kursu olmadığımız halde eğitimdeki önemi açısından hizmetle sunuyoruz.

Tekrar altını çizmek gerekirse, diğer tüm yöntemler ancak bir uzantı olabilir, asıl olan sistemin şu anda tüm dünyada uygulana gelmiş, başarısı kesinleşmiş bir sistemin olduğudur.
Just English'te Ödev De Zorunlu Mu?
Just English, yetişkinlere hizmet veren bir kurumdur. Öğrencilerimizin çalıştığını veya eğitim hayatlarına devam ettiklerini ve hatta her ikisini birlikte yürüttüklerini biliyoruz. Ama maalesef bunlar sorumluluklarımızı yerine getirmemek için birer bahane olmamalı. Biz eğitim programlarımızı lime lime edip, küçük ders saatlerine sıkıştırıp sonrasında biz verdik oldu sistemi ile eğitim veren bir kurum değiliz ve aksine daha fazla ders saati ile eğitim veririz.

Amaçlamış olduğumuz şey tam anlamı ile öğrencilerin üzerine düşecek olan sorumlulukları en aza indirgemektir. Bir düşünün aynı eğitimi 160 ders saati yerine 96 veya daha düşük bir eğitim sisteminde aldığınızı? Bu durumda sizin üzerinize düşen yük 160-96 X en az 2’dir. Çünkü siz her eğitim saatinde yapılacak tekrarı kendi başınıza yapsanız bile bunu sınıf ortamında olduğu gibi anlamak-kavramak mümkün olmayacaktır. Fakat her şeye rağmen genel anlamda herkesin ayırabileceği kadar bir zaman dilimini ödevlendiririz ve takibini de yaparız. Bu herkes için en sağlıklı olanıdır.
Eğitimlerinizde Yabancı Öğretmen Kullanıyor Musunuz?
Türkiye'de eğitim alan öğrencilerimiz için yabancı öğretmen sistemi olmazsa olmaz gibidir. Biz bu nedenle eğitimde en başlangıç dâhil olmak üzere son noktaya kadar İngiliz, Amerikalı ve Kanadalı formasyon almış eğitmenleri sistemimizde barındırıyoruz. Sağlıklı konuşma pratiği için yabancıların eğitimde olması büyük bir fayda. Paylaşımlı eğitim sistemimizde her ne kadar pratik yabancılara ait gibi dursa da dilbilgisi, kelime bilgisi, okuma, yazma ve son olarak dinleme aktivitelerinde de etkin rol alırlar.
Neden Sadece Yabancılar Değil?
Sadece yabancı eğitmenlerle eğitim sunan kurumlara karşı net bir tavrımız yok, ama biz asıl güvenli olanın sizin isteklerinizden haberdar, sıkıntılarınızı bilen, konuları kolay anlamanızı sağlayan bir eğitmen sistemi olduğuna inanıyoruz. Tabir doğruysa "damdan düşenin derdini damdan düşen anlar." mantığıdır. Fakat işin doğrusu, mutlaka o dilin sahipleri ile sağlıklı bir yapıda, aynı ortam içerisinde, faydalı bir zaman dilimi geçirmektir. O da pek tabii ki yabancı eğitmenlerle mümkündür.
Paylaşım derken Açar mısınız?
Bu konuda bir formül oluşturmuş durumdayız. Belli bir seviyeye kadar %25-%60 oranında, belli bir seviyeden sonra %100 oranında yabancı eğitmenler derse önderlik ederler. Daha detaylı bilgiye öğrenci işlerimizden ulaşabilirsiniz.
Öğrenci Kitleniz kimlerden oluşuyor?
Başta beyaz yakalılar ve yüksek öğrenim gören öğrenci adayları olmak üzere geniş bir katılımcı profilimiz mevcut. Fakat asıl önemli olan eğitimlere katılan kitlenin büyük bir çoğunluğunun (10/5 TOEFL,10/1 KPDS,10/1 IELTS) akademik düzeyde bir sınava hazırlık amacında oluşudur. Buda Just English'i İngilizce eğitim noktasında farklı bir noktaya, yani akademik hazırlıklar merkezi noktasına getirmiştir.
Akademik sınavlara Hazırlanmıyorum Bu benim için sorun mu?
Hayır, bu sizin için olsa olsa bir şans olur. Çünkü akademik sınavlardan hangi birisi olursa olsun hazırlık yapmak için bizi tercih eden bir kitle; eğitimi her yönü ile ciddiye alan bir kitledir. Yani gereksiz taşkınlıklara veya boş geçirilecek zamana pek de tahammülü olmayan bir kitle... Eğer İngilizce öğrenimini ciddiye alıyorsanız bundan daha iyi bir ortamı yakalama şansınız diğer eğitim kurumlarında kemikleşememiş bir akademik bünyeyi içlerinde barındıramamış olmasından dolayı daha azdır. Bu nedenle Just English tam size göre bir eğitim kurumu olacaktır.
Just English Sıkıcı Bir Kurum Mu?
Tüm bu yukarıdakilerden sonra sıkıcı bir kurum olduğumuzu düşünebilirsiniz. Fakat aksine gayet canlı, güler yüzlü ve iyi niyetli çalışmaların tamamında var olan bir kurumdur Just English. Sosyal faaliyetleri, piknikleri, gezileri, geceleri, eğlenceleri bol olan bir kurumuz. Eğitmen arkadaşlarımızın öğrencilerle gerçekleştirecekleri her türlü olumlu, sosyalleşmeyi bütünleşmeyi, sağlam ilişkiler kurmayı hedefleyen faaliyetlere Just English her türlü maddi ve manevi desteğini sunmaktadır.
Just English Söz verdiği Tarihte Sınıf Açar mı?
Just English, 2008'de tarihini internette belirtmiş olduğu sınıflardan %86 gibi büyük bir yüzdesini on time açılış yaparak hizmete sunmuştur. Fakat Just English sonuçta öğrenci talepleri oluşturmaya çalışan, olabildiğince doluluk tarihlerini doğru tahmin eden bir kurum olmasına karşın, beklenmedik sürprizlerle eğitim başlama tarihlerini kaçırabilir. Bunlar için tabii ki bir üst sınır bulunmaktadır.

Just English, çoğu zaman bu açılışları yaparken bir ticari kurum olduğunu kenara koyarak hareket etmekten çekinmez. Ama bu bile Just English'in bir ticari unvan olduğunu ve her koşulda zarar edebilir mantığı ile hareket edemeyeceği gerçeğini değiştirmez. Just English'te en büyük beklenti, sağlıklı bir sınıf ortamı oluşturmaya çalışarak, sizlere sürekli hizmet verebilecek ve eğitimlerinizi imkânlar dâhilinde en üst noktalara kadar getirmenizi sağlayacak bir eğitim modeli sunmaktır. Bu nedenle uzun soluklu bir eğitim olan dil eğitiminde, kısa süreler için oluşmuş hata veya eksiklikleri sizlerin sağduyusuna bırakıyoruz ve şimdiden anlayışınız için teşekkür ediyoruz.
Sınıfım açılmazsa ne olur?
Just English olarak verdiğimiz tarihler nihai tarih özelliği taşımamakla birlikte, başlaması ön görülen, verilen ilk sınıf tarihini takip eden 45 gün içerisinde eğitim başlangıcı yapılamadığı takdirde eğitim sözleşmesi karşılıklı fesih edilir.
*Yandil eğitimlerimizde bu süre 60 gündür.
Kayıt Dondurabilir miyim?
Kayıt dondurma işlemi mücbir sebepler ortaya çıkmadığı sürece sadece eğitim bitişlerinde ve eğitim süreciniz bitmeden 15 gün öncesinde haber vermeniz kaydı ile yapılabilir. Buradaki asıl amaç, hem öğrencinin talebini gerçekleştirmek hem de kurumda devamlılığı sağlamak için gerekli düzenlemeleri yapacak kadar zaman kazanmaktır.
Neden İstediğim Zaman Kayıt Donduramıyorum?
Öncelikle kayıt dondurabiliyorsunuz; ama bunu herkesin anlık tasarrufuna sunmamalıyız. Eğitime devam edenlerin veya edeceklerin eğitim haklarını koruyabilmek adına belli bir düzende yapmalıyız.

Herkesin istediği gibi hareket ettiği bir sistemde bir süre sonra hiçbir şeyin hareket edemediğini görmeniz doğal olur ki, bunu kimse istemeyecektir.
Eğitim Hakkımı Devir edebilir miyim?
Just English, ticari anlamda kayıp yaşamayacağı her türlü anlaşmaya hazırdır. Size ait olan eğitim hakkınızı koşulların karşılıklı oluşturulması ile birlikte bir başkasına devredebilirsiniz.
Devir edecek kimsem yok İptal etmek istiyorum mümkün mü?
Just English altını çizerek belirtmek ister ki: Kurumumuz sadece bir eğitim kurumu değildir. Aynı zamanda gelir-gider, kâr-zarar dengesi kuran bir kurumdur. Just English'in zarara uğratılması söz konusu değildir. Ve bu konu eğitimle asla yan yana getirilemez.

Gerekli şartlar kayıt anında bir kez oluşturulduktan sonra eğitim ve ödeme sistemleri birbirinden ayrılmış olur ve Just English eğitim konusunda üzerine düşen görevi yerine getirmeye talip olduğu sürece, daha öncesinde sözleşmede geçen şartların dışında keyfi iptal sistemine kapalıdır.
Eğitimden Memnun Kalmadım Ne Yapmalıyım?
Just English'te kursiyer olmadan önce size daha önce belirtilen (sözleşme ile) koşulların yerine getirilmiş olmasına rağmen eğitim ile ilgili bir sıkıntı yaşıyorsanız bunun çözümü yine eğitim sistemimiz içerisinde bulunabilir.

Söz gelimi devam etmekte olan eğitiminizde, eğitimi veren ile aranızda yaşanan bir soğukluk veya beklenti uyumsuzluğu oluşmuşsa, böyle bir durumda bulunacak en iyi çözüm (bu sorunu bir tek siz yaşıyorsanız) sizin var olan eğitimi dondurup aynı seviyeyi takip eden veya edecek olan muadil bir başka sınıftaki eğitimlere dâhil olmanızdır.

Yaşanan, genel bir sorun ise, Just English eğitim sorumluları ve öğrenci işleri gerekli araştırmalarını yaptıktan sonra eğitim-öğretime devam eden eğitmenini değiştirmek pahasına da olsa çözmek durumundadır.
Yani Öğrenci fikirlerini dikkate alıyorsunuz?
Aksi düşünülemez bile; fakat bir gerçeğe parmak basmak zorundayız. Öğrencilerden gelen her bilgi, tecrübe havuzumuzda filtrelendikten sonra çözüme ulaştırılır. Just English’te görev alan tüm eğitmenlerimizin bilgi ve tecrübe sorunu yaşamayan kişiler olması Just English'in en önemli kriterlerinden biridir.
Eğitim fiyatlarınız sabit mi?
Biz JustEnglish olarak bir şeye fazlasıyla önem gösteriyoruz. O da öğrencilerimiz arasında, aynı tarih aralığında ve aynı kampanya ile eğitime dâhil olmuşlar arasında oluşabilecek fiyat farklılıkları.

Buradaki tavrımız basit, biz JEC olarak fiyatlarımızı daha öncesinden ilan etmeyi prensip edinmiş bir kurumuz. Fiyatlarımızı karşımızdaki kişinin tipi, konumu, yaşı veya kimlik bilgisine göre değiştirmeyi etik olarak uygun bulmuyoruz. Bu Arada öğrencilerin pazarlık yapma usulü ile ortaya koymaya çalıştıkları farkın aslen içeride bir kaos yaşanmasına neden olacağını bildiğimizden, herkesin gönül rahatlığı ile eğitimlerine devam etmesi için pazarlık sistemine kapalıyız.

Bu arada eğitimlerine daha önce başlamış veya JEC'in belirtmiş olduğu tarihlerde ilan etmiş olduğu çeşitli türden kampanyalara katılanlar veya toplu şirket antlaşmalarını tamamen bu konu dışında tutuyoruz.
Ödemelerimi hangi yollarla JEC'a yapabilirm veya ödeme yapmada geciktiğim durumlarda beni ne bekliyor?
Belirtilen banka hesaplarına havale, EFT veya daha önce anlaşması yapılmış ödeme tarihlerinde elden veya kredi kartınızla bağlı bulunduğunuz şube muhasebesine yapabilirsiniz.

Ödemede yaşanacak herhangi bir gecikmeyi daha öncesinde muhasebeye bildirdiğiniz takdirde herhangi bir işleme maruz kalmaz ve sıkıntıya düşmezsiniz. Yalnız detayları muhasebenizle irtibata geçip öğrenebilirsiniz.
Hangi Seviyede akademik Sınavlara Hazırlık yapabilirim?
Just English'te en az ilk 5 kuru bitirdikten sonra (upper-intermediate) TOEFL-IELTS-TOEIC veya üniversitelerin kendi içinde uygulamış oldukları proficiency akademik sınavlarına hazırlık yapılmalıdır.
Just English Akademik Eğitimlerde Kendini nerede konumluyor?
Just English başarının bir tesadüf olmadığını ispatlamıştır. Şu anda bilinen rakamlarla öyle iddia ediyoruz ki Türkiye'nin en çok tercih ve takip edilen TOEFL eğitim merkeziyiz.

Bir gerçeği de dile getirmekte fayda görüyoruz: 5-10 veya belki 100 kişinin başarısı bir kurum için başarı olarak yeterlidir, ama bunun artık 1000’li rakamlarla ifade ediliyor olması Just English'in sadece başarılı bir kurum olmadığını, aynı zamanda rakipsiz bir kurum olduğunu ortaya koyar.

Sadece TOEFL eğitiminde hizmete açmış olduğumuz dönem sayısı tüm rakiplerimizin aynı anda yürütmüş olduğu eğitim programlarından ve öğrenci sayılarından bariz biçimde öndedir. Sadece 2008 yılı içerisinde 96 dönem TOEFL kursunu Kadıköy şubesinde gerçekleştirmiş bir kurum olan JEC, Beşiktaş, Bakırköy ve Bursa şubelerindeki TOEFL eğitim dönemlerini bu sayısallara 2009 itibari ile henüz dâhil etmemiştir. Üstelik sadece TOEFL eğitimlerinde değil diğer akademik eğitimlerde de JEC önemli oranlarda öğrenci kapasitesine ve başarıya ulaşmıştır. Zaten Just English olarak bu sayısalları ve aldığımız sonuçları bolca sitemizde siz JEC öğrenci adayları ile paylaşmaktayız.
Neden Just English?
Gönül rahatlığı ile başından sonuna kadar takip edebileceğiniz Türkiye gerçeklerini unutmamış, her türlü maddi ve manevi eğitim fedakârlıklarına açık, önce öğrenci, önce öğretmen diyen ve iyi niyetle eğitim almaya çalışan herkesin yanında olmaya çalışan, her türlü başarıyı destekleyen, başarısızlıklarından ders alan, öğrencisi ile sevinen ve de üzülen bir eğitim kurumudur Just English. Cevap sanırım tüm bu başarılarımızda saklı...

Peki Neden Just English Olmasın?
Birinci seviyede yeterli eğitim verilmediğini nasıl anlarım?
120 saatin altındaki her eğitim birinci seviyenin altındadır ve pratik açıdan yetersizdir.
Birinci seviye 120 saatin altındaysa zararım ne olur?
İngilizce eğitiminde toplam 6 seviye(12 Kur) vardır ve her seviyede verilen eksik eğitim ingilizce eğitiminizin uzamasına veya verimsiz bir sürece neden olur. Bu süreçte zaman ve para kaybedersiniz.
2 kur = 1 seviye?
12 kurdan oluşan eğitim sistemlerinde her 2 kur 1 seviyeye denk gelir. 16 kur ve daha fazla kur sistemine sahip olan İngilizce eğitimlerinde 3 kur ve hatta 4 kur 1 seviyeye denk gelir.
Avrupa Standartlarına Göre Toplam A-B-C Bölümlerinde Kaç Seviye Bulunmaktadır?
Toplam A-B-C bölümlerinden 3 ana level ve 6 genel seviye bulunmaktadır. Lütfen 1 kur İngilizce eğitiminin neye denk geldiğini bilmeden kur anlaşması yapmayın.


ÖN BİLGİ FORMUKonuşma Garantili İNGİLİZCE Eğitimi!

Bilgi Formunu Doldurarak, Yasal Uyarı/Kullanım Şartlarını Kabul Ediyorum.

YENİ FİYATLARDAN ÖNCE HEMEN KAYDOL!

SON GÜN 31 OCAK

Enflasyon ve Döviz Kurundaki Artışlardan Kaynaklı, Fiyatlarımızda Güncellemeye Gitmek Zorunlu Hale Gelmiştir. Bu Nedenle Yeni Yılda Fiyatlarımızda %25'e Varan Bir Artış Olacaktır.

Bu Yıl Sonuna Kadar Geçerli Eski Liste Fiyatlarımız İle Just English'e Kaydol, Yeni Yılda Sen de Geleceğinle Tanış.

Fiyat Artışından Etkilenmemek İçin Son Gün 31 OCAK 2022.

Detaylı Bilgi İçin Hemen Bize Ulaşın.

Whatsapp Ön Bilgi Hattı