Antalya/Muratpaşa İngilizce Kursu
Hemen İngilizce Seviyeni Öğren!

“Konuşma Garantili İngilizce” Kurslarımıza Hemen Başlayın... Antalya Just English'te ingilizce kursuna başlayın ve dilerseniz hiç bir ek eğitim bedeli ödemeden Amerika şubelerimizde devam edin. Unutmayın Just English Amerika'da şubesi olan tek Türk markasıdır.Öğrencilerimiz Ne Dedi?

Just English Dil Okulları Antalya Şubesinde Dil Öğrenmek Bir Keyif...

Antalya İngilizce Kursu


Hemen İngilizce Seviyeni Öğren

Antalya'da İngilizce Kursu Mu Arıyorsunuz? Bunun İçin En Doğru Yerdesiniz.


Neden mi?

Just English Antalya İngilizce Kursu, İngilizce eğitiminde 15 yıllık bir tecrübeye sahip olan Just English Dil Okullarının bir şubesi olarak eğitim hizmeti sunmaktadır. İngilizce eğitiminize deneyimli bir kadro ile ve küçük sınıflarda ve de ekonomik fiyatlarla başlamak istemez misiniz? Siz de 15 seneyi aşan İngilizce öğretme ve İngilizce konuşturma deneyimimizden mutlaka yararlanın.


Yıllar içinde binlerce öğrenciye ev sahipliği yapmış olan Just English İngilizce Kursumuz yine binlerce öğrencimizin kariyer gelişimlerinde büyük rol oynamıştır. Birçok öğrencimiz; iş, kariyer ve öğrencilik fırsatlarını Just English ile gerçekleştirmiştir (bkz. öğrenci yorum ve memnuniyet videoları-yazıları). Just English Antalya şubesi olarak bu başarılara her geçen gün bir yenisini daha eklemenin umudunu ve heyecanını yaşamaktayız.


Just English Antalya İngilizce Kursları size hayallerinizi gerçekleştirme fırsatı sunuyor. Kursumuzda alacağınız İngilizce eğitiminin dışında ABD’deki dil okullarımızda da (ABD’de dil okullarına sahip tek Türk İngilizce Kursu Just English’tir) İngilizce eğitim alma hakkına kavuşursunuz. Böylece Türkiye’de heyecanla başladığınız dil öğrenme serüveninizi dilerseniz hiçbir ek eğitim ücreti ödemeden ABD’de geliştirme fırsatına sahip olabilirsiniz.


Just English Antalya İngilizce Kursuna hemen başlayın ve seviyenize uygun sınıflarda yerli ve yabancı profesyonel öğretmenlerle en kısa sürede İngilizce öğrenin.


Başladığınız İngilizce kur seviyesine ve haftalık alacağınız ders saatine bağlı olarak 3-18 ay arasında siz de İngilizce konuşmaya başlayabilirsiniz.


Just English Antalya İngilizce Kurslarına başlayan her öğrencimiz Amerika’da bulunan Los Angeles, New Jersey veya New York şubelerimizden herhangi birinde 2-12 hafta arasında ücretsiz İngilizce kursuna katılma hakkına sahip olur. Bu hakka sahip olmanız için herhangi bir çekilişe veya kuraya katılmanız gerekmez. Tüm öğrencilerimizin ABD’de eğitim hakları Just English Antalya’dan alacakları eğitim paketine göre tamamen ücretsizdir.


Bu muhteşem fırsatı siz de mutlaka değerlendirin. Just English Antalya İngilizce Kursuna hemen kayıt olun ve geleceğinizle tanışın.Antalya/Muratpaşa Şubesi Adres ve İletişim Detay Bilgisi

Üçgen Mahallesi Abdi İpekçi Caddesi No:13/7 Muratpaşa/Antalya

Kapalı Cadde Şarampol Durağının Karşısında Bizleri Görebilirsiniz.


(0242)248 14 16

Whatsapp Ön Bilgi Hattı: (0530)366 53 84

Telegram Ön Bilgi Hattı: (0530)366 53 84

Yurtdışı Eğitim (New Jersey) Whatsapp: +1 (908)636 3635

Yurtdışı Eğitim (Los Angeles) Whatsapp: +1 (323)312 8343


antalya@justenglishtr.com

info@justenglishtr.com

just.destek@justenglishtr.com


Kapalı Cadde Şarampol Durağının Karşısında Bizleri Görebilirsiniz.


Antalya/Muratpaşa Şubesi Harita/Kroki ve Panorama Bilgisi

Antalya/Muratpaşa Şubesi Fotoğraf ve Video Bilgisi

Antalya Şubemizde Verilen Tüm Eğitim Programları...

Genel İngilizce KurslarıElementary (Başlangıç) SeviyesiPre-Intermediate (Ön Orta) SeviyesiIntermediate (Orta) SeviyesiUpper-Intermediate (Orta Üstü) SeviyesiAdvanced (Üst) Seviyesiİlköğretim/Kolej İngilizcesi KursuLise İngilizcesi KursuÜniversite İngilizcesi Kursuİngilizce Yaz OkuluDiğer Dil KurslarıAlmanca (Başlangıç) SeviyesiAlmanca (Ön Orta) SeviyesiAlmanca (Orta) SeviyesiAlmanca (İleri) SeviyesiAlmanca Aile Birleşimiİspanyolca (Başlangıç) Seviyesiİspanyolca (Ön Orta) Seviyesiİspanyolca (Orta) Seviyesiİspanyolca (İleri) SeviyesiRusça (Başlangıç) SeviyesiRusça (Ön Orta) SeviyesiRusça (Orta) SeviyesiRusça (İleri) SeviyesiÖN BİLGİ FORMUKonuşma Garantili İngilizce Eğitimi!

Bilgi Formunu Doldurarak, Yasal Uyarı/Kullanım Şartlarını Kabul Ediyorum.

YENİ FİYATLARDAN ÖNCE HEMEN KAYDOL!

SON GÜN 31 OCAK

Enflasyon ve Döviz Kurundaki Artışlardan Kaynaklı, Fiyatlarımızda Güncellemeye Gitmek Zorunlu Hale Gelmiştir. Bu Nedenle Yeni Yılda Fiyatlarımızda %25'e Varan Bir Artış Olacaktır.

Bu Yıl Sonuna Kadar Geçerli Eski Liste Fiyatlarımız İle Just English'e Kaydol, Yeni Yılda Sen de Geleceğinle Tanış.

Fiyat Artışından Etkilenmemek İçin Son Gün 31 OCAK 2022.

Detaylı Bilgi İçin Hemen Bize Ulaşın.

Whatsapp Ön Bilgi Hattı