New Jersey/Union City İngilizce Kursu
Hemen İngilizce Seviyeni Öğren!

“Konuşma Garantili İngilizce” Kurslarımıza Hemen Başlayın... Union City Just English İngilizce kursuna başlayın ve dilerseniz hiç bir ek eğitim bedeli ödemeden Amerika şubelerimizde devam edin. Unutmayın Just English Amerika'da şubeleri olan tek Türk markasıdır."Just English ile Union City'deki İngilizce Eğitimi Hayatınızı Değiştirsin"


Just English ile Union City'de İngilizce eğitimi almak, becerilerinizi hızla geliştirmeye ve dilin içinde tam olarak yer almaya teşvik eder. Etkin konuşma eğitimi sunan Just English ile birlikte, gerçek hayatta İngilizce pratik etme imkanı sunan birçok sosyal aktivite de mevcuttur.

Union City Just English Şubesi sosyal aktiviteler ile ingilizce öğrenmenin keyfini çıkarmanıza olanak tanır, bu da öğrencilere İngilizce konuşma becerilerini geliştirmeleri için ek fırsatlar sunar.Neden Union City ?

Manhattan'ın yakınlığıyla bilinen New Jersey / Union City, İngilizce eğitimi almanın mükemmel bir kombinasyonunu sunar. Büyük bir şehir olan New Jersey'in hareketliliğini yaşayabilir, aynı zamanda Manhattan'dan daha ucuz yaşam maliyetleri ile bütçenize uygun bir şekilde yaşayabilirsiniz.Kendinize yatırım yapın ve Just English ile hayatınızı değiştirin! Becerilerinizi geliştirin, yeni arkadaşlar edinin ve güzel bir ortamda yaşayın. Bu benzersiz kampanyayı kaçırmayın!

Öğrencilerimiz Ne Dedi?Union City Adres ve İletişim Detay Bilgisi

4808 Bergenline Avenue Suite 406 Union City New Jersey 07087

New Jersey / Union City Bergenline Caddesi 35. Sokak'a 3 dakika, JFK Bulvarı 32. Cadde'ye 3 dakika, Port Imperial / Weehawken'e 37 dakika yürüme mesafesindeyiz.


0(850)611 02 23

Whatsapp Ön Bilgi Hattı: (0530)366 53 84

newjersey@justenglishus.com

info@justenglishtr.com

just.destek@justenglishtr.comBergenline Caddesi 35. Sokak'a 3'dk Mesafedeyiz.

JFK Bulvarı 32. Cadde'ye 3'dk Mesafedeyiz.

Port Imperial / Weehawken'e 37'dk Mesafedeyiz.


Union City Şubesi Harita/Kroki ve Panorama Bilgisi

Union City Şubesi Fotoğraf ve Video Bilgisi

Just English Dil Okulları Union City Şubesinde Dil Öğrenmek Bir Keyif...

İngilizce eğitimine getirmiş olduğu kalite farkıyla pek çok ulusal ve uluslararası ödül kazanan yabancı dil kursumuz Just English, şubeleşmede İstanbul dışına çıkarak Ankara, Bursa, İzmir, Kocaeli ve Sakarya’da da şubeler açmıştır. Just English, eğitimdeki kalitesiyle yurt dışına da açılmış ve ilk yurt dışı şubesini New Jersey’de açarak farkını ortaya koymuştur. New Jersey’de yer alan Just English Union City şubemiz, genel İngilizce kurslarının yanı sıra İngilizcede en yüksek bilgiye ve pratiğe ihtiyaç duyulan İngilizce akademik sınavlara yönelik eğitimlerine de büyük bir başarı ile devam etmektedir. Just English Union City İngilizce Kursu, New Jersey’deki ikinci şubemiz olarak eğitim faaliyetlerini sürdürmektedir. Merkez şubesi Türkiye-İstanbul-Kadıköy’de bulunan Just English, artan talepler doğrultusunda İstanbul ili sınırları ile yetinmeyip farklı şehirlerde de şubeleşmeyi tercih etmiştir. İstanbul’da; Beşiktaş, Mecidiyeköy, Pendik, Maltepe, Bakırköy, Beylikdüzü ve Ataköy-Şirinevler şubelerini açan Just English, Sakarya, Ankara’da; Kızılay, Bursa’da; Heykel, Nilüfer ve FSM Bulvarı, Kocaeli’de; İzmit, İzmir’de; Alsancak ve Karşıyaka ve ABD’de; New Jersey şubelerini açarak kaliteli ve başarı odaklı eğitim anlayışını kursiyerlerine sunmaya devam etmektedir.

New Jersey, Broadway, Union City, Chelsea Ave, Lippincort Ave, Central Jersey Generators, City of Union City ve New Jersey’e kolay ulaşım sağlayabileceğiniz herhangi bir yerde ikamet ediyorsanız ya da çalışıyorsanız ve Union City’de İngilizce dil eğitimi almak veya Union City’de TOEFL, YDS, IELTS ve PTE gibi akademik sınavlara yönelik bir eğitim düşünüyorsanız tam size göre bir kursumuz var. Union City’de İngilizce öğrenmek için Just English’i tercih sebebiniz yapacak yalnızca birkaç neden söyleyelim: En çok ders saati imkânı sunan kurum, alanında uzman ve formasyon sahibi akademik eğitmen kadrosu, ders içi ve ders dışı aktiviteler, kulüpler, bire bir ders imkânları…

Kurumsallaşmayı tek merkezden sağlamış olan Just English; verdiği kaliteli eğitim ile fark yaratan, standartların oldukça üzerinde bir eğitim sunan, üst üste aldığı başarı ödülleri ile dikkatleri üzerine çeken ve plânlı ve hızlı bir şekilde şubeleşen bir yabancı dil kursu olarak İngilizcede bir numara olmayı başarmıştır. İndirim ve Avantajlı Kampanya Fırsatlarımızdan yararlanmak için sizleri New Jersey - Union City’de bulunan İngilizce kursumuza bekliyoruz.
Just English New Jersey Commission on English Language Program Accreditation (CEA) tarafından Ağustos 2019 - Ağustos 2029 dönemi için akredite edilmiştir ve CEA’nın İngilizce eğitim programları ve okulları için belirlemiş olduğu kalite standartlarına tabidir. CEA, ABD Eğitim Bakanlığı tarafından İngilizce dil eğitim programlarının ve okullarının akreditasyonu alanında yetkilendirilmiş bir kurumdur. Söz konusu akreditasyon hakkında daha fazla bilgi almak için; CEA, 1001 N. Fairfax Street, Suite 630, Alexandria, VA 22314, (703) 665-3400. www.cea-accredit.org

Union City Şubemizde Verilen Tüm Eğitim Programları...ÖN BİLGİ FORMUKonuşma Garantili İngilizce Eğitimi!

Bilgi Formunu Doldurarak, Yasal Uyarı/Kullanım Şartlarını Kabul Ediyorum.

YENİ FİYATLARDAN ÖNCE HEMEN KAYDOL!

SON GÜN 31 OCAK

Enflasyon ve Döviz Kurundaki Artışlardan Kaynaklı, Fiyatlarımızda Güncellemeye Gitmek Zorunlu Hale Gelmiştir. Bu Nedenle Yeni Yılda Fiyatlarımızda %25'e Varan Bir Artış Olacaktır.

Bu Yıl Sonuna Kadar Geçerli Eski Liste Fiyatlarımız İle Just English'e Kaydol, Yeni Yılda Sen de Geleceğinle Tanış.

Fiyat Artışından Etkilenmemek İçin Son Gün 31 OCAK 2022.

Detaylı Bilgi İçin Hemen Bize Ulaşın.

Whatsapp Ön Bilgi Hattı