Ön Bilgi Formu
ÜCRETSİZ İNGİLİZCE!Konuşma Garantili İNGİLİZCE Eğitimi!

Bilgi Formunu Doldurarak, Yasal Uyarı/Kullanım Şartlarını Kabul Ediyorum.

İngilizce öğrenmeye başladığınızda İngilizce seviyenize göre belirli bir yol izlenir. Bu seviyeler, temel seviyeden en ileri seviyeye kadar çeşitlilik gösterir. Aşağıda, İngilizce öğrencilerin seviyelerine göre yapılabilecek işlemleri özetledik:

Başlangıç Seviyesi: Temel İngilizce becerilerinin öğrenildiği seviyedir. Bu seviyede İngilizce harfler ve sayılar, temel kelime dağarcığı, basit cümle yapıları, okuma ve dinleme becerileri öğrenilir. Bu seviyedeki öğrenciler, günlük hayatta basit şekilde İngilizce konuşabilecek duruma gelirler.

Başlangıç Seviyesinde Yapılabilecekler: İngilizcenin temel kurallarını öğrenmek, kısa hikâyeler okumak, basit cümlelerle konuşmaya çalışmak, İngilizce şarkılar dinlemek, İngilizce alt yazılı filmler izlemek gibi pek çok yöntem başlangıç seviyesinde tavsiye edilmektedir.

Orta Seviye: Orta seviyede; İngilizce konuşmak, okumak, yazmak ve dinlemek için gerekli olan dil becerileri öğrenilir. Bu seviyedeki öğrenciler, günlük hayatta İngilizceyi daha akıcı ve doğal bir şekilde kullanabilirler.

Orta Seviyede Yapılabilecekler: İngilizce kelime dağarcığını geliştirmek, İngilizce yazılar okumak, İngilizce gazete veya dergi okumak, İngilizce podcast ve radyo programları dinlemek, İngilizce konuşma pratiği yapmak gibi çalışmalar orta seviye İngilizce eğitiminde tavsiye edilmektedir.

İleri Seviye: İleri seviye; İngilizceyi akıcı ve doğru bir şekilde konuşabilen, yazabilen, okuyabilen ve dinleyebilen öğrenciler için tasarlanmıştır. Bu seviyedeki öğrenciler, İngilizceyi ana dili gibi kullanabilirler.

İleri Seviyede Yapılabilecekler: İleri seviye İngilizce eğitiminde kursiyerlere; İngilizce konuşma pratiği yapmak, İngilizce roman ve edebi eserler okumak, İngilizce konuşulan podcast ve radyo programları dinlemek, İngilizce konuşulan filmler ve diziler izlemek, İngilizce makaleler ve akademik yazılar okumak gibi çalışmalar tavsiye edilmektedir.

Yıllardır Ödüle Doymuyoruz!
Eğitim ve Hizmet Kalitesi Tescillenmiş İlk Dil OkuluJust English'i Seviyorum! Çünkü...
İngilizce Öğrenci Referansları


ÖN BİLGİ FORMUKonuşma Garantili İNGİLİZCE Eğitimi!

Bilgi Formunu Doldurarak, Yasal Uyarı/Kullanım Şartlarını Kabul Ediyorum.

YENİ FİYATLARDAN ÖNCE HEMEN KAYDOL!

SON GÜN 31 OCAK

Enflasyon ve Döviz Kurundaki Artışlardan Kaynaklı, Fiyatlarımızda Güncellemeye Gitmek Zorunlu Hale Gelmiştir. Bu Nedenle Yeni Yılda Fiyatlarımızda %25'e Varan Bir Artış Olacaktır.

Bu Yıl Sonuna Kadar Geçerli Eski Liste Fiyatlarımız İle Just English'e Kaydol, Yeni Yılda Sen de Geleceğinle Tanış.

Fiyat Artışından Etkilenmemek İçin Son Gün 31 OCAK 2022.

Detaylı Bilgi İçin Hemen Bize Ulaşın.

Whatsapp Ön Bilgi Hattı