Ön Bilgi Formu
ÜCRETSİZ İNGİLİZCE!Konuşma Garantili İNGİLİZCE Eğitimi!

Bilgi Formunu Doldurarak, Yasal Uyarı/Kullanım Şartlarını Kabul Ediyorum.

Kadıköy İngilizce Kursu Fiyatları
Hemen 'YABANCI DİL' Seviyeni Öğren!

Kadıköy de İngilizce kursu fiyatları, öğrenim süresine, kursun türüne ve kursu veren kuruma göre değişebilir. Ayrıca kursun yoğunluğu, sınıf büyüklüğü ve öğretmenlerin tecrübesi gibi faktörler de fiyatları etkileyebilir.

Genel olarak, Kadıköy de İngilizce kurslarının fiyat aralığı, ortalama olarak tek kur için 15.000TL ile 45.000TL, 2+1 kur için de 28.000TL ile 90.000TL arasında değişebilir. Bu fiyatlar, kursun türüne ve öğrenim süresine göre değişebilir. Örneğin, yoğun bir İngilizce kursu daha yüksek bir fiyata sahip olabilirken, haftada birkaç saat süren bir kurs daha uygun bir fiyata sahip olabilir. İstanbul, Ankara ve İzmir gibi büyük şehirlerde İngilizce kursu fiyatları genellikle daha yüksek olabilir. Ancak, daha küçük şehirlerde ve kasabalarda da uygun fiyatlı İngilizce kursları bulunabilir.

Kurs fiyatları genellikle öğrenim süresiyle ilişkilidir. Kısa süreli kurslar, daha uzun süreli kurslara göre daha düşük bir fiyata sahip olabilir. Ancak, kısa süreli kurslar bir seviyeyi tam olarak kapsamayabilir. Örneğin, 60 saatlik bir kurs, bir seviyenin yarısını kapsayabilir, ancak tam bir seviye İngilizce eğitimi almanıza olanak sağlamayabilir. Bu nedenle, öğrencilerin İngilizce dil seviyelerine ve hedeflerine uygun bir kurs seçmeleri önemlidir.

Ayrıca, kurs fiyatları sınıf büyüklüğü ve öğretmenlerin tecrübesi gibi faktörlere de bağlıdır. Daha küçük sınıflar ve deneyimli öğretmenlerin olduğu kurslar genellikle daha yüksek bir fiyata sahip olabilir. Ancak, bu tür kurslar öğrencilere daha fazla bireysel dikkat ve özelleştirilmiş eğitim sağlayabilir.

İngilizce kurs fiyatları, öğrenim süresine, kursun türüne, sınıf büyüklüğüne, öğretmenlerin tecrübesine ve hedeflenen İngilizce dil seviyesine göre değişebilir. Bu nedenle, öğrencilerin ihtiyaçlarına ve hedeflerine uygun bir kurs seçmeleri ve fiyatların yanı sıra eğitim kalitesi ve öğrenci memnuniyeti gibi diğer faktörleri de göz önünde bulundurmaları önemlidir.

Yıllardır Ödüle Doymuyoruz!
Eğitim ve Hizmet Kalitesi Tescillenmiş İlk Dil OkuluJust English'i Seviyorum! Çünkü...
İngilizce Öğrenci Referansları


ÖN BİLGİ FORMUKonuşma Garantili İNGİLİZCE Eğitimi!

Bilgi Formunu Doldurarak, Yasal Uyarı/Kullanım Şartlarını Kabul Ediyorum.

YENİ FİYATLARDAN ÖNCE HEMEN KAYDOL!

SON GÜN 31 OCAK

Enflasyon ve Döviz Kurundaki Artışlardan Kaynaklı, Fiyatlarımızda Güncellemeye Gitmek Zorunlu Hale Gelmiştir. Bu Nedenle Yeni Yılda Fiyatlarımızda %25'e Varan Bir Artış Olacaktır.

Bu Yıl Sonuna Kadar Geçerli Eski Liste Fiyatlarımız İle Just English'e Kaydol, Yeni Yılda Sen de Geleceğinle Tanış.

Fiyat Artışından Etkilenmemek İçin Son Gün 31 OCAK 2022.

Detaylı Bilgi İçin Hemen Bize Ulaşın.

Whatsapp Ön Bilgi Hattı