Ön Bilgi Formu
ÜCRETSİZ İNGİLİZCE!Konuşma Garantili İNGİLİZCE Eğitimi!

Bilgi Formunu Doldurarak, Yasal Uyarı/Kullanım Şartlarını Kabul Ediyorum.

Kadıköy'deki İngilizce Kur Saatleri
Hemen 'YABANCI DİL' Seviyeni Öğren!

Kadıköy'deki İngilizce kurslarının kur-saat yapılandırmaları kurs veren kuruluşlara ve programlara göre farklılık gösterebilir. Ancak genellikle, İngilizce kursları belirli bir süreye ve saat aralığına sahiptir.

Her dil okulunun kur mantığı farklıdır ve birçok dil okulu, öğrencilerine farklı kur anlayışlarıyla farklı seviyeler sunar.

Bazı dil okulları, her seviyenin bir kur olarak sunulmadığı mantığına sahiptir. İngilizcede, her seviye belirli bir dizi hedefleri içeren ve belirli bir dil yeterliliğini ifade eden CEFR tarafından tanımlanmıştır. Bu nedenle, İngilizcede bir kurun bir seviyeye eşit olduğu söylenebilir, çünkü o seviyede öğrencilerin belirli beceri hedeflerini başarmalarına yardımcı olması amaçlanmıştır.

Bazı dil okulları, bir seviye yani bir kur eğitiminin 60 saatlik bir program olduğunu iddia ederler. Ancak bu, gerçeklikten uzaktır. Bir seviye eğitimi yani bir kur eğitimi için gereken minimum saat sayısı 120 veya daha fazladır. Yani, 60 saatlik bir program yarım bir seviye eğitimi olarak kabul edilmelidir.

Bazı dil okulları, bir kur olarak satışa sundukları eğitim programları için değişken fiyatlar talep ederler. Ancak, bu fiyatın tam bir seviye yani bir kur eğitimine karşılık gelmediği ve yalnızca yarım bir seviye eğitimini kapsadığı sıklıkla görülür. Bu nedenle, öğrencilerin aldıkları eğitim programları hakkında tam bir anlayışa sahip olmaları ve fiyatlandırmanın programın içeriği ve süresiyle uyumlu olup olmadığını kontrol etmeleri önemlidir.

Just English dil okulları, İngilizce öğrenmek isteyen öğrencilere kaliteli eğitim ve öğretim hizmeti sunmaktadır. Just English dil okullarında öğrencilere 1 kur olarak sunulan eğitim programları, tam bir seviyeyi kapsamaktadır ve öğrencilerin İngilizce becerilerini geliştirmelerine yardımcı olmak için 160 saatlik bir eğitim sürecini kapsamaktadır.

Kurs saatleri, öğrencilerin çalışma saatlerine, okul saatlerine veya diğer faaliyetlerine göre düzenlenir. Bu nedenle, İngilizce kursları genellikle sabah, öğle arası veya akşam saatlerinde verilir.

Örneğin Kadıköy'deki Dil Okullarının Kur Saatleri;

Just English 1 Kur 160 saat

English Time 1 Kur 120 saat

British Time 1 Kur 100 Saat

Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu 1 Kur 96 Saat

Dilko English 1 Kur 96 Saat

Yabancı Dil Akademisi 1 Kur 72 Saat






İngilizcede Kaç Seviye Vardır ?
Birçok İngilizce kursu ve dil okulu, 5 temel seviye kullanır ve her seviye 1 kura eşit olacak şekilde bir program sunar. Bu seviyeler genellikle şu şekildedir:

1. Elementary (Başlangıç)

2. Pre-Intermediate (Ön-Orta)

3. Intermediate (Orta)

4. Upper-Intermediate (Orta-Üstü)

5. Advanced (İleri)

Her seviye; öğrencilerin İngilizce okuma, yazma, dinleme ve konuşma becerilerindeki yeterliliklerine göre belirlenir. Öğrenciler, her seviyeyi tamamladıktan sonra bir üst seviyeye geçebilirler. Bu seviyeler; öğrenme hedeflerini belirlemek, öğrencilerin gelişimini izlemek ve İngilizce öğreniminde kapsamlı bir yol haritası sunmak için kullanılır. Detaylı İçerik İçin Hemen Tıkla
Kadıköy'deki İngilizce Kursu Fiyatları Nedir ?
Kadıköy'deki İngilizce kursu fiyatları, öğrenim süresine, kursun türüne ve kursu veren kuruma göre değişebilmektedir. Ayrıca kursun yoğunluğu, sınıfların büyüklüğü ve öğretmenlerin tecrübesi gibi faktörler de fiyatları etkileyebilir.

Genel olarak Kadıköy'deki İngilizce kurslarının fiyatları, ortalama olarak 10000- 25000 TL arasında olabilmektedir. Bu fiyatlar, kursun türüne ve öğrenim süresine göre değişebilir. Örneğin yoğun bir İngilizce kursu daha yüksek bir fiyata sahip olabilirken haftada birkaç saat süren bir kurs daha uygun bir fiyat sunabilmektedir. Burada asıl önemli olan husus sizin ihtiyaçlarınıza uygun olan kursu tercih etmenizdir. Detaylı İçerik İçin Hemen Tıkla
Neden İngilizce Öğrenmeliyim ?
Bugün dünya genelinde en yaygın kullanılan ve iletişim dili olarak kabul edilen dil sizce hangisi? Elbette ki İngilizce!..

Peki, İngilizce öğrenmek size ne gibi avantajlar sağlar?

Dinleyin! Çünkü İngilizce öğrenmenin size heyecan verici birçok fırsat sunacağına emin olacaksınız.

Öncelikle iş dünyasında İngilizce bilmenin önemi yadsınamaz bir gerçek... Uluslararası şirketlerin çoğu İngilizceyi resmi bir dil olarak kabul ediyor ve İngilizce bilen kişiler, iş dünyasında daha fazla fırsata sahip oluyorlar.

Eğitim açısından; dünyanın her yerinden öğrencilerle etkileşim kurabilir, uluslararası programlara katılabilir ve dünya genelinde tanınan üniversitelerde okuma fırsatına sahip olabilirsiniz.

Bunlara ek olarak İngilizce bilmeniz seyahat deneyiminizi daha kolay hâle getirebilir. Yolculuk boyunca yerel halkla iletişim kurabilir, yerel yemekleri ve kültürü keşfedebilir ve unutulmaz anılar biriktirebilirsiniz.

Just English Kadıköy İngilizce Kursu, İngilizce öğrenmek isteyen öğrencilere birçok farklı program sunar:

Genel İngilizce Programları,
İş İngilizcesi Programları,
Sınav Hazırlık Programları (IELTS, TOEFL, YDS vb. sınavlar),
Özel Dersler,
Online Dersler,
Diğer Dillere Ait Programlar (Almanca, İspanyolca, Rusça ve Türkçe)

Just English Kadıköy İngilizce Kursu, deneyimli öğretmenleri ile öğrencilerin İngilizce dil becerilerini geliştirmelerine yardımcı olur. Kursumuzda eğitim; modern eğitim materyalleri, öğrenci merkezli öğretim yaklaşımları ve sınıflarda interaktif etkinlikler kullanılarak verilir.

Just English Kadıköy İngilizce Kursu, ABD şubelerine düzenleyeceği eğitim-seyahat programları sayesinde öğrencilerine İngilizce becerilerini geliştirmelerinin yanı sıra farklı kültürleri keşfetme fırsatı da sunar. İngilizce konuşmada belli bir seviyeye gelen bireyler dünya genelinde kolayca seyahat edebilme özgürlüğüne de kavuşmuş olurlar.
Nasıl İngilizce Öğrenirim?
Dil öğrenme hedeflerinizi belirleyin: İngilizce öğrenme amacınızı belirleyin ve hangi düzeyde İngilizce öğrenmek istediğinize karar verin. Bu hedefler, öğrenmenizi kolaylaştıracak ve sizi daha iyi motive edecektir.

Dil pratiği yapın: Dil öğrenmenin en önemli yolu pratiktir. İngilizce konuşmaya çalışın, İngilizce okuyun, İngilizce yazın ve İngilizce dinleyin. Kendinize bir dil partneri bulun veya dil öğrenme gruplarına katılın.

Dil bilgisi kurallarını öğrenin: İngilizce dil bilgisi kurallarını öğrenmek, İngilizce öğrenmenin temel bir parçasıdır.

Kelime hazinenizi geliştirin: Kelime hazinenizi geliştirmek, İngilizce öğrenmenin önemli bir bileşenidir. Kelime hazineniz ne kadar güçlü olursa kendinizi ifade etmeniz ve karşınızdakini anlayabilmeniz o kadar kolay olur.

Just English Kadıköy İngilizce Kursu, öğrencilerinin İngilizce öğrenme hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olmak için çeşitli kaynaklar sunar. Kursiyerlerimiz, Just English Kadıköy İngilizce Kursunda hangi seviyede olduklarını belirleyebilirler ve öğrenme hedeflerini buna göre ayarlayabilirler. Just English olarak bizler, öğrencilerimizin hedeflerine uygun bir eğitim programı sunarak onların öğrenme süreçlerini en verimli hâle getiririz.

İngilizce Öğrenmek Nasıl Avantajlar Sağlar ?
Yalnızca dünya genelinde değil iş dünyasında da İngilizcenin önemi büyüktür. İngilizce öğrenmenin avantajlarını genel olarak şu şekilde özetleyebiliriz:

İşletmeler arasında yapılan uluslararası anlaşmalarda ve iş görüşmelerinde İngilizce bilmek size avantaj sağlar.

İngilizceyi biliyor ve kullanıyor olmak kariyerinizde ilerlemenizi kolaylaştırabilir.

İngilizce, internet dili olması sebebiyle dünya genelindeki birçok web sitesi, makale ve blog sayfası İngilizce olarak yazılmaktadır. Bu nedenle İngilizce öğrenmek, internet dünyasında da kendinizi ifade etmenizi kolaylaştırır ve dünya genelindeki insanlarla bağlantı kurmanızı sağlar.

İngilizce bilmek aynı zamanda yurt dışındaki insanlarla iletişim kurmanızı kolaylaştırır, seyahat deneyiminizi daha keyifli ve anlamlı hâle getirir.

İngilizce öğrenmek, hayatınıza heyecan katmanın en iyi yollarından biridir!

Just English Kadıköy İngilizce Kursunda İngilizce öğrenmek size birçok fırsat sunar ve hayatınızı heyecan verici hâle getirir. Küresel dünyada kendinizi ifade etmenizi kolaylaştırır. İş hayatınızda size avantaj sağlar. İnternet dünyasında insanlarla ve şirketlerle bağlantı kurmanızı sağlar. Farklı kültürleri keşfetmenize yardımcı olur.

Siz de İngilizce öğrenmek için harekete geçin ve hayatınızda yeni bir sayfa açın!
İngilizceyi En İyi Nerede Öğrenirim ?
İngilizce öğrenmek dünyanın en heyecan verici deneyimlerinden biridir!
İngilizceyi isterseniz dil okullarına katılarak profesyonel öğretmenlerden ya da online kaynaklarla eğlenceli egzersizler yaparak öğrenebilirsiniz. Ayrıca dil değişimi programlarıyla İngilizce konuşan insanlarla tanışabilirsiniz veya konuşma kulüplerinde yeni arkadaşlar edinerek dili kullanmada tecrübeli hâle gelebilirsiniz.

Yurt dışında eğitim almak, İngilizce öğrenmenin en heyecan verici yollarından bir başkasıdır. Dil okullarında sınıf içi etkileşim ve pratik yapma fırsatlarının yanı sıra farklı kültürleri keşfetmenin heyecanını da yaşarsınız.

Just English Kadıköy İngilizce Kursunda ana dili İngilizce olan öğretmenlerimiz ile daha çok İngilizce pratik yapma imkânına sahip olun.

Online eğitim platformumuz sayesinde mekâna bağımlı olmaksızın evden, işyerinden veya okuldan İngilizcenizi geliştirmeye devam edin.

Just English Kadıköy İngilizce Kursunun ABD şubelerinde İngilizce eğitiminize devam etme fırsatları sayesinde ABD kültürüyle iç içe olarak İngilizceyi tam yerinde öğrenmenin keyfini çıkartın.

Aynı zamanda Just English Kadıköy İngilizce Kursunun konuşma kulüplerinde hem İngilizce pratiği yapın hem de yeni arkadaşlar edinin!
En Uygun Fiyatla Nasıl İngilizce Öğrenirim ?
İngilizce öğrenmek, hayatınızda büyük bir fark yaratabilir ve size birçok fırsat sunabilir.

Online Platformlar, dünyanın herhangi bir yerinden İngilizce öğrenmenize ve geliştirmenize yardımcı olan en pratik seçeneklerden biridir. Just English Dil Okulları, İngilizce öğrenmek için en popüler seçeneklerden biridir. Ana dili İngilizce olan öğretmenlerin verimli dersleri sayesinde, İngilizce öğrenmek hızlı ve etkili bir şekilde gerçekleşebilir. Ayrıca, Just English öğrencilere uygun fiyatlar sunarak öğrenmeyi daha erişilebilir hâle getiriyor.

Kitaplar, İngilizce öğrenmenin klasik yöntemlerinden biridir. Dil bilgisi kurallarını, kelime dağarcığınızı ve okuma becerilerinizi geliştirmenize yardımcı olan birçok seçenek bulunmaktadır.

Son olarak, dil partneriniz size İngilizce öğrenmek için eşsiz bir fırsat sunar. Kendi ana dilinizi konuşmak isteyen bir arkadaş edinerek karşılıklı olarak birbirinize öğretmenlik yapabilirsiniz. Her iki taraf da kendi dillerinde öğretmenlik rolü üstlenerek birbirlerine yardımcı olabilir.

Just English Kadıköy İngilizce Kursunun ister online eğitim platformu sayesinde ister şubelerinden birinde ana dili İngilizce olan öğretmenlerimizle İngilizce öğrenmeniz artık çok kolay…

Just English Kadıköy İngilizce Kursunun eğitim materyalleri ile dil bilgisi kurallarına hâkimiyetinizi geliştirebilir ve kelime dağarcığınızı zenginleştirebilirsiniz.

Yıllardır Ödüle Doymuyoruz!
Eğitim ve Hizmet Kalitesi Tescillenmiş İlk Dil Okulu







Just English'i Seviyorum! Çünkü...
İngilizce Öğrenci Referansları


ÖN BİLGİ FORMUKonuşma Garantili İNGİLİZCE Eğitimi!

Bilgi Formunu Doldurarak, Yasal Uyarı/Kullanım Şartlarını Kabul Ediyorum.

YENİ FİYATLARDAN ÖNCE HEMEN KAYDOL!

SON GÜN 31 OCAK

Enflasyon ve Döviz Kurundaki Artışlardan Kaynaklı, Fiyatlarımızda Güncellemeye Gitmek Zorunlu Hale Gelmiştir. Bu Nedenle Yeni Yılda Fiyatlarımızda %25'e Varan Bir Artış Olacaktır.

Bu Yıl Sonuna Kadar Geçerli Eski Liste Fiyatlarımız İle Just English'e Kaydol, Yeni Yılda Sen de Geleceğinle Tanış.

Fiyat Artışından Etkilenmemek İçin Son Gün 31 OCAK 2022.

Detaylı Bilgi İçin Hemen Bize Ulaşın.

Whatsapp Ön Bilgi Hattı