Şimdi Bizimle YABANCI DİL Öğren!

Just English Ailesi, Yalnızca Eğitim Alanında Üstlenmiş Olduğu Sorumlulukları Yerine Getirmekle Kalmayıp, Toplumu Da Ailesinden Sayıp, Gereken Sosyal Sorumlulukları Da Üstlenmiştir.

Just English, Nepal’deki Depremden, Van’daki Kitap, Kıyafet Projesine, Kadıköy’deki Sokak Hayvanlarına Kartondan Ev Yapmadan Diyarbakır’daki Eğitime Materyal Sağlamaya, Engelsiz Hayata Ve Daha Nice Sosyal Sorumluluk Projesine Gururla Katılım Sağlamıştır. Gerçekleştirdiğimiz Her Projede Bizi Inançla Destekleyen Just English Öğrencilerinin Her Birine Gönülden Teşekkürü Borç Biliriz.
Sahipsiz Sokak Hayvanları İçin Kedi/Köpek Evleri

Hayvansever Barınak Proje

Just English Dil Okulları Tarafından Yürütülen Bu Projede, Kış Mevsiminde Sahipsiz Kalan Sokak Hayvanları İçin Barınak Yapımı/Dağıtımı İşlemini Gerçekleştirdik. Öğrenci ve Yardımsever Vatandaşlarımız İle Tamamladığımız Evleri İstanbul'un Çeşitli Noktalarına Bıraktık.

Down Sendromlular Farkındalık Günü Etkinliği

Sağlık Eğitim Proje

Just English Dil Okulları Tarafından Yürütülen Bu Projede, Engelsiz Yaşam Vakfı Destekleri İle Down Sendromlular Farkındalık Günü Etkinliğini Düzenlendi. Geceye Katılan Tüm Down Sendromlu Çocuklar İçin Hazırlanan Takvimler İle de Geceye Katılan Pek Çok Sanatçıya Hediye Edildi.

Nepal Depremi İnsani Yardım

Afet Destek Proje

Just English Dil Okulları Tarafından Türk Kızılay'ına Yapılan Yardım Bağışıyla, Nepal Depreminde İhtiyaç Sahiplerine Ulaşmaya Hedeflemiştir. Tüm Şubelerin Adına Topluca Gerçekleştirilen Bu Yardım Bağışı Sonucu Bizlere İletilen Teşekkür Mektubunu Paylaşmaktan Gurur Duyarız.

Beşiktaş/Sinanpaşa Ramazan İftar Çadırı

Afet Destek Proje

Just English Dil Okulları Tarafından Türk Kalp Vakfı destekleri ile Ramazan ayı boyunca Beşiktaş meydanındaki (Sinanpaşa Cami Yanı) çadırımızda iftar yemeği hizmeti verdik. İftar çadırımıza tüm halkımız ve öğrencilerimiz davet edilerek, keyifli bir ramazan geçirilmiştir.

Umudum Ol, Sen de Destek Ol
(Van Bölgesi)

Eğitim Kardeş Okul Proje

Just English Dil Okulları Tarafından Gerçekleştirilen Bu Proje Serisinde İlk Durağımız Van Özalp Bölgemiz Oldu. Özalp Atatürk İlköğretim Okulunda Gerçekleştirdiğimiz Bu Kardeş Okul Projesi Kapsamında Tüm Öğrencilerimize Atkı-Bere-Şapka-Eldiven, Kıyafet, Ayakkabı ve Eğitim Materyali Desteği Sağlandı.

Umudum Ol, Sen de Destek Ol
(Şanlıurfa Bölgesi)

Eğitim Kardeş Okul Proje

Just English Dil Okulları Tarafından Gerçekleştirilen Bu Proje Serisinde İkinci Durağımız Şanlıurfa Üçkonak Bölgemiz Oldu. Üçkonak İlköğretim Okulunda Gerçekleştirdiğimiz Bu Kardeş Okul Projesi Kapsamında Tüm Öğrencilerimize Kıyafet, Ayakkabı ve Eğitim Materyali Desteği Sağlandı.

Umudum Ol, Sen de Destek Ol
(Mardin Bölgesi)

Eğitim Kardeş Okul Proje

Just English Dil Okulları Tarafından Gerçekleştirilen Bu Proje Serisinde Üçüncü Durağımız Mardin Merkez Bölgemiz Oldu. Hanlar İlköğretim Okulunda Gerçekleştirdiğimiz Bu Kardeş Okul Projesi Kapsamında Tüm Öğrencilerimize Kıyafet, Ayakkabı ve Eğitim Materyali Desteği Sağlandı.

Umudum Ol, Sen de Destek Ol
(Diyarbakır Bölgesi)

Eğitim Kardeş Okul Proje

Just English Dil Okulları Tarafından Gerçekleştirilen Bu Proje Serisinde Dördüncü Durağımız Diyarbakır Merkez Bölgemiz Oldu. Diyarbakır İlköğretim Okulunda Gerçekleştirdiğimiz Bu Kardeş Okul Projesi Kapsamında Tüm Öğrencilerimize Yabancı Dil Ağırlıklı Eğitim Materyali Desteği Sağlandı.
Blog Sayfamızı Ziyaret Ettiniz mi?