Mecidiyeköy Şubesi Kroki Bilgisi


Mecidiyeköy Şubesi Panorama Bilgisi


Just English Dil Okulları Mecidiyeköy Şubesinde Dil Öğrenmek Bir Keyif...


İstanbul-Kadıköy merkezli yabancı dil eğitimi veren kurumumuz Just English, İngilizcede en yüksek bilgiye ve pratiğe ihtiyaç duyulan akademik İngilizce sınav eğitimlerine büyük bir başarı ile devam etmektedir.
Just English Mecidiyeköy İngilizce kursları İstanbul, İzmir-Alsancak, İzmir-Karşıyaka, Ankara-Kızılay ve İzmit-Kocaeli'nde de her seviyede İngilizce için 160 saate kadar kurs vermektedir. Just English Mecidiyeköy için her seviye İngilizce kursunu 160 saatlik eğitim dilimlerinde sunmak belki çok kârlı bir karar değildir, fakat İngilizce eğitiminizin gerçek hayatta aktif bir şekilde kullanılabilmesi ancak bu derece bol saatler sayesinde mümkündür.
Just English Mecidiyeköy İngilizce kurslarının veya bir başka deyişle Just English dil okullarının akademik ihtiyaçları çözmek için yola çıkması bugün Just English'i aranan bir marka haline getirmiştir. Bu alanda vermiş olduğu yüksek eğitim kalitesi neredeyse her yıl bir ulusal veya uluslararası kurum tarafından ödüllendirilmiştir. Asıl büyük ödül ise, binlerce öğrencinin başarılı sonuçlar elde ederek akademik veya profesyonel hayatlarına başarılı bir şekilde devam etmeleri ve Just English'e her zaman canlı referanslar olmalıdır.
Just English, sizlere sadece İngilizce konuşma, okuma ve yazmayı öğretmekle kalmıyor, yabancı ve Türk eğitmenleriyle duygu ve düşüncelerinizi İngilizce olarak, çok daha iyi ve rahat ifade etme, okuduğunuz İngilizce kaynakları anlama, İngilizce yazılar, makaleler yazma fırsatı tanıyor ve tüm bunları garanti altına alıyor!
Tüm bu fırsatlardan yararlanmak, İngilizceyi kolay, kalıcı ve eğlenceli bir biçimde öğrenmek için İstanbul’un en merkezi yerlerinden birinde bulunan Just English Mecidiyeköy şubemize gelin!
Kurumsallaşmayı tek merkezden sağlamış olan Just English, verdiği kaliteli, standartların oldukça üzerinde olan ve fark yaratan eğitimi ile başarısını, üst üste aldığı başarı ödüllerinin yanı sıra şubeleşerek ortaya koymuştur.
Kampanya ve fırsatlardan yararlanmak için sizleri Mecidiyeköy İngilizce kursumuza bekliyoruz.