Just English Dil Okulları - Geleceğinle Tanışmaya Hazır mısın?2
Neden? Sts Kadıköy Değiştir
ARA
YAZ
Türkiye'nin En İyi Dil Okulunda
Geleceğinle Tanışmaya Hazır mısın?

2011 En İyi Dil Okulu Ödülü

Köklü Ve Deneyimli Kurumsal Yapısıyla Eğitim Alanında Yaptığı Çalışmalarla, Eğitim Sektöründe Etkin Rol Oynayan, Yenilikçi, Sürekli Gelişen, Öncü Ve Örnek Bir Kurum Olmak Istiyoruz. Sadece Yurtiçinde Değil, Yurtdışında Da En Kısa Zamanda Şubeler Açıp, Tüm Dünyaya Bir Türk Markasının Da Çok Kaliteli Eğitim Verebileceğini Göstermek Istiyoruz.

2011 En İyi Dil Okulu ÖdülüBu Yıl 24.sü Düzenlenen "Tüketici Kalite Ödülleri" Töreninde Yüzlerce Marka Arasından Seçilen Just English "Yılın En İyi Dil Okulu" Seçildi. Bu Kıymetli Ödülü Öğretmenlerimiz, Çalışanlarımız Ve En Önemlisi Öğrencilerimiz Adına Almış Olmaktan Büyük Bir Kıvanç Duyuyoruz. İçinde "Kalite" Aranan Bu Ödüle Layık Görülen Kurumumuz Just English; Yükselen Trendini Ne Denli "Kalite" İle Doğru Orantılı Gerçekleştirdiğini İspat Etmiştir.

Bu Ödül İle Birlikte Just English'in Dil Eğitimi Alanında Sorumluluğu Artmıştır. Artan Bu Sorumluluğun Bilincinde, Her Geçen Gün Alanında Fark Oluşturmaya - Gelişmeye - Yenilenmeye Özen Gösterirken Eğitimde Yakaladığı Kaliteyi Korumak Ve Onu İleri Taşımak Just English'in Asli Görevi Olmuştur.

Her geçen gün yeni bir başarıya imza atan Justenglish, 2011 yılında ‘‘En İyi Dil Okulu Ödülü’nü’’ ödülünü almaya layık görülmüştür. 2012 yılında Los Angeles Kentinde düzenlenen Dünya Kalite Zirvesinde ‘‘ Kalitesine En Çok Güvenilen Dil Okulu’’ ödülüne layık görülmüş ve üst üste aldığı ödüllerle bu alanda lider olduğunu bir kez daha göstermiştir.

Vade Farksız 6 Taksit İmkanı İle
Kampanyalı Fiyatları Kaçırmayın!

İsim ve Soyisim* Zorunlu Alan
Gsm Numarası* Zorunlu Alan
İlgili Şube

Bilgi Formunu Doldurarak, Yasal Uyarı/Kullanım Şartlarını Kabul Ediyorum.Doğru Yerdesin!