Just English Dil Okulları - Geleceğinle Tanışmaya Hazır mısın?
İngi̇li̇zce
Eğitimi
Eğitim
İçeriği
Sınıf
Kontenjanı
Seviyeni
Öğren
ARA
YAZ
Türkiye'nin En İyi Dil Okulunda
Geleceğinle Tanışmaya Hazır mısın?
FİYAT ARTIŞINDAN ETKİLENMEYİN!
Son Gün 15 Aralık! Acele Edin...
0
'gün
0
'saat
0
'dk kaldı!
Kampanya ve Fırsatlar
Çağrı MerkeziÇağrı Merkezi

Üniversite İngilizcesi Kursu

Türkiye’deki yabancı dil eğitiminde bilindiği üzere büyük bir boşluk bulunmaktadır. İlköğretim sıralarından başlayarak üniversite amfilerine kadar devam eden İngilizce eğitimleri ne yazık ki her yıl aynı konuların tekrarından öteye gidememektedir. Just English olarak kurumumuz bu konuda yapılması gerekenlerin bilinciyle dil eğitiminde etkin bir görev üstlenmiştir.

🎓 Just English ile Happy Hours! İngilizce Eğitimde Fırsatları Kaçırma! 🌟


Merhaba Değerli Üniversite Öğrencileri!
Sizlere müjde! Artık İngilizce eğitimi daha öğrenci dostu bir bütçeyle mümkün! Üniversite hayatınızda dil öğrenmek için mükemmel bir fırsatla karşınızdayız. Just English olarak öğrenci dostu bir yaklaşımla hazırladığımız "Happy Hours" kampanyamızla, aynı kaliteli İngilizce eğitimini daha uygun fiyatlarla alabilirsiniz.

💎 Happy Hours Avantajları Neler Sunuyor?
✨ Özel Saatlerde Eğitim: Ders saatleri, sizin için özel olarak belirlendi! Üniversite programınıza uygun saatlerde eğitim alarak zamanı daha verimli kullanabilirsiniz.
✨ Bütçe Dostu Fiyatlar: Sınırlı bir öğrenci bütçesine uygun fiyatlarla kaliteli İngilizce eğitimi alabilir, dil becerilerinizi geliştirebilirsiniz.
✨ Arkadaşlarınızla Birlikte Kayıt İmkanı: Kampanyamızdan yararlanan arkadaşlarınızla birlikte kayıt olun, birlikte öğrenmenin keyfini çıkarın ve birbirinize destek olun!

🚀 Neden Just English?
🔍 Just English, uzman eğitmen kadrosuyla, interaktif ders içerikleriyle, ve pratik odaklı öğrenme yöntemleriyle biliniyor. Siz de bu deneyimi uygun fiyatlarla yaşamak için acele edin!

📆 Hemen Kayıt Olun, Kontenjanlarımız Dolmadan Yerinizi Ayırtın!
Bu fırsatı kaçırmayın! Hemen Just English şubeleri ile iletişime geçin, Happy Hours kampanyamıza katılın ve İngilizceyi uygun fiyatlarla öğrenmenin keyfini çıkarın. Arkadaşlarınızı da davet edin, birlikte öğrenmenin keyfini yaşayın!

Online
Eğitim
Bitirme
Sertifikası
Başarı
Garantisi
Ayrıca Amerika Şubemizde ÜCRETSİZ Eğitim İmkanı.

Geleceğinizle Tanışmaya Hazır Mısınız?

İşte size Just English'in muhteşem renkli dünyasına karışma fırsatı. Burada sadece dilinizi geliştirmekle kalmayacak aynı zamanda sosyal bir ortam ve yeni arkadaşlıklar kuracaksınız. Dünya'nın her yerinde iş hayatına karışmış binlerce Just English'li ile birlikte olmaya hazır mısınız?

Binlerce başarılı öğrencimiz gibi siz de kısa sürede amaçlarınızı bir bir hayata geçirebileceksiniz. Just English ile geleceğiniz artık daha yakın. Just English'e gelin ve artık yarına daha gülümseyerek bakın.

4445 ÖĞRENCİ
2022 Yılında İngilizce Eğitiminden Mezun Oldu!
İngilizce Öğrencilerimizin %70'i Yüksek Skor/Puan İle Mezun Oldular.

Konuşma Garantili Üniversite İngilizcesi Eğitimi

Üniversite İngilizcesi eğitimi ile hem gündelik hayatta İngilizce adına çok ciddi bir mesafe kat etme hem de üniversitelerde gördüğünüz İngilizce derslerinde ciddi başarı elde etme imkânına sahip olacaksınız.

Hemen Bilgi Al!

En Yüksek Ders Saati ile Üniversite İngilizcesi Eğitimi

Just English olarak 12-16 kişilik sınıflarda ve 100 saatlik ideal bir eğitim programı ile sizlere Üniversite İngilizcesi Eğitimi alma imkânı sunmaktayız.

Hemen Bilgi Al!

Ücretsiz Aktivite Dersleri Eşliğinde Üniversite İngilizcesi Eğitimi

Üniversite İngilizcesi eğitimine yönelik derslerin dışında faydalanabileceğiniz online eğitim, yazma sınıfı, konuşma sınıfı ve sinema kulübü gibi ücretsiz aktivitelerle dil öğrenmenin çok kolay ve zevkli olduğunu siz de fark edeceksiniz.

Öğrencilerimiz mobil uygulamalarımız ve mobil web site üzerinden Just English kursumuzdaki aktivite derslerine online rezervasyon ve katılım işlemi yapabilmektedirler.

Aktivite Ders Listesi

Öğrencilerimiz Neler Söyledi?

Kadıköy şubesi/i̇ngi̇li̇zce eğitimi için
ortalama 5.0 puan verilmiştir.Tüm Öğrenci Yorumları

En Çok Okunanlar

Eğitim İçeriği

Yaklaşık 8-10 yıl öncesinde yabancı dil olarak İngilizce bilmek kişilere büyük avantajlar sağlarken günümüz koşullarında bir tane yabancı dil artık yeterli görülmemekte ve ikinci hatta bazen üçüncü bir yabancı dil biliyor olma koşulu aranmaya başlanmıştır. Günümüz koşullarında durum bundan ibaretken İngilizce ve haricinde başka bir yabancı dil veya diller öğrenmek, gerek iş gerekse eğitim hayatımızda başarı hedefinde olanlar için zorunluluk haline gelmiştir. Bir dili kusursuzca öğrenmenin en pratik yolu kuşkusuz ki o dili kendi vatanında öğrenmektir. Ancak böyle bir imkân söz konusu değilse, o ülkenin dilini kendi ülkenize getirebilecek bir dil kursu seçmeniz gerekir.

Üniversite İngilizcesi Eğitiminin İçeriği Nedir?

Öğrencilerimizin ilgi, yetenek ve ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan programlarla İngilizceyi ileri seviyelere kadar öğrenmeleri sağlanır. Aynı zamanda öğrenci merkezli oyunlarla, etkinlik ve sosyal aktivitelerle İngilizce eğitimi sayesinde kursiyerlerimize pratik konuşma yeteneği kazandırılır.

Öğrencilerimizin çeviri yapmaktansa hedeflenen dilde düşünmeleri sağlanır. Böylece eğitim daha etkin hale getirilir. Ezber usulü dil bilgisi öğrenimi yerine iletişim temelli öğrenim sağlanır.

Üniversite İngilizcesi Eğitimi Size Ne Kazandırır?

Just English Üniversite İngilizcesi eğitiminde kursiyerlerimiz, İngilizceyi klasik yöntemlerle değil aktivitelerle hatasız öğrenebilirler. Sadece okuma-yazma yetkinlikleri ile sınırlı kalmayıp aynı zamanda dilde konuşma akıcılığı kazanırlar.

Üniversitede alacakları İngilizce derslerinde başarıları artar. Bu eğitim programına katılan öğrencilerimizin dil kullanımındaki özgüvenleri yükselir, yabancı dilde iletişim kurmaktan çekinmezler ve kendilerini daha rahat hissederler.  Aynı zamanda farklı kültürleri merakla incelerler ve o kültürleri saygıyla karşılamayı öğrenirler.

Üniversite İngilizcesi Eğitimi Sonunda ...

Just English Üniversite İngilizcesi Eğitimi ile hem üniversitelerde gördüğünüz İngilizce derslerinde ciddi başarı elde etme hem de gündelik hayatta İngilizce adına çok ciddi bir mesafe kat etme imkânına sahip olacaksınız.

Seçeceğiniz Dil Kursu Neden Just English Olmalı?

Hem öğretim kadrosu Hem de ders mekânları ile o ülkenin dilini, kendi ülkenize getirebilecek tek dil okulu Just English’tir. Akademi temelli olan Türk ve yabancı eğitmen kadrosunun tamamı aynı zamanda pedagojik formasyonlu ve uluslararası dil sertifikalı eğitimcilerden oluşmaktadır.

Just English, öğretim kadrosunda yarattığı farklarla yetinmeyerek öğrencilerine sunduğu fazla ders saati, ders içi ve ders dışı aktiviteler, online eğitimler ve ders materyalleri ile de farkını ortaya koymuştur. Elde ettiği başarısını art arda aldığı “En Başarılı Dil Okulu” “En Güvenilir Dil Okulu” ve “En Kaliteli Dil Okulu” ödülleriyle de tescillemiştir.

Just English Üniversite İngilizcesi Eğitiminde Başarı Oranı Nedir?

Just English, Üniversite İngilizcesi ve diğer dil eğitimlerindeki başarısını kısa sürede Türkiye’nin pek çok yerinde açtığı şubeleri ile kanıtlamıştır. Üst üste aldığı başarı ödülleri bu başarısını tesciller niteliktedir.

Kursiyerlerine sunduğu ders saati ile en çok ders saati veren yabancı dil kurumu unvanına sahip olan Just English’te, sınıf kontenjanları minimum seviyededir. Çünkü grup derslerinde dahi özel ders ortamı sağlamak Just English’in hedeflerinden biridir. Bu hedefini de başarı ile gerçekleştiren Just English; online dersleri, ders içi ve ders dışı aktiviteleri, etüt ve bire bir dersleri, özgün ders materyalleri, Türk ve yabancı akademik kadrosu ve en önemlisi öğrencilerimizin memnuniyet ve referansları değerlendirildiğinde Üniversite İngilizcesi eğitiminde ve diğer dillerde %100’lük bir başarıya imza atmıştır.

Üniversite İngilizcesi Kursu
Sınıf Kontenjanı

Just English’te Öğrenme Garantili Üniversite İngilizcesi Eğitimi Fırsatını Kaçırmayın! İngilizce Kursu İçin Yerinizi Ayırtın !!!

Eğitim İçeriğiÖğrenci Yorumları
Derslerimiz Başlıyor!
SON KONTENJANLAR!

Kampanyalı Fiyatları Kaçırmayın!

İsim ve Soyisim* Zorunlu Alan
Gsm Numarası* Zorunlu Alan
İlgili Şube

Bilgi Formunu Doldurarak, Yasal Uyarı/Kullanım Şartlarını Kabul Ediyorum.


YENİ FİYATLARDAN ÖNCE HEMEN KAYDOL!

SON GÜN 31 OCAK

Enflasyon ve Döviz Kurundaki Artışlardan Kaynaklı, Fiyatlarımızda Güncellemeye Gitmek Zorunlu Hale Gelmiştir. Bu Nedenle Yeni Yılda Fiyatlarımızda %25'e Varan Bir Artış Olacaktır.

Bu Yıl Sonuna Kadar Geçerli Eski Liste Fiyatlarımız İle Just English'e Kaydol, Yeni Yılda Sen de Geleceğinle Tanış.

Fiyat Artışından Etkilenmemek İçin Son Gün 31 OCAK 2022.

Detaylı Bilgi İçin Hemen Bize Ulaşın.

Whatsapp Ön Bilgi Hattı