Just English Dil Okulları - Geleceğinle Tanışmaya Hazır mısın?
Neden? Sts Kadıköy Değiştir
ARA
YAZ
Türkiye'nin En İyi Dil Okulunda
Geleceğinle Tanışmaya Hazır mısın?

2012 En Güvenilir Dil Okulu Ödülü

Köklü Ve Deneyimli Kurumsal Yapısıyla Eğitim Alanında Yaptığı Çalışmalarla, Eğitim Sektöründe Etkin Rol Oynayan, Yenilikçi, Sürekli Gelişen, Öncü Ve Örnek Bir Kurum Olmak Istiyoruz. Sadece Yurtiçinde Değil, Yurtdışında Da En Kısa Zamanda Şubeler Açıp, Tüm Dünyaya Bir Türk Markasının Da Çok Kaliteli Eğitim Verebileceğini Göstermek Istiyoruz.

2012 En Güvenilir Dil Okulu Ödülü2011 yılında ‘En İyi Dil Okulu Ödülü’nü alan Just English, bu yıl ise Amerika’nın Los Angeles Kentinde düzenlenen Dünya Kalite Zirvesi 2012’de ‘Kalitesine En Çok Güvenilen Dil Okulu Ödülü’ne layık görüldü. Just English, 2 yıl üst üste kalitesi tescillenen tek dil okulu ünvanına sahip.

5 yıl gibi kısa bir süre içerisinde 20.000’e yakın öğrenciye dil eğitimi veren Just English, Geçtiğimiz ay içerisinde Amerika’nın Los Angeles kentinde düzenlenen Dünya Kalite Zirvesi 2012’de World Consumer Academy tarafından ‘Kalitesine En Çok Güvenilen Dil Okulu Ödülü’ne layık görüldü. 2011 yılında ise ‘En İyi Dil Okulu Ödülü’nü alan Just English, 2 yıl üst üste kalitesi tescillenen tek eğitim kurumu olma ayrıcalığını yaşıyor. Franchise sistemine girilmeden öz sermaye doğrultusunda bugüne kadar 3 ilde toplam 9 şubesinden hem akademik hem de aralarında İngilizce, Almanya, İspanyolca ve Rusça dil eğitimi veren Just English, 2013’de yüzde 25 büyüme hedefliyor. Kurulduğu ilk yıl 800 öğrencisine dil eğitimi veren Just English, bugün 7 bini aşkın öğrencisine dil eğitimin yanın sıra TOEFL, iBT, IELTS, KPDS,SAT ve GMAT gibi akademik eğitimler de sağlıyor.

2007 yılında bir grup genç girişimcinin zorlu şartlar altında bir araya gelmesi ile kurulduklarını ifade eden Just English Dil Okulları Eğitim Koordinatörü Fatih Derbazlar, “TOEFL, iBT, IELTS, KPDS, SAT ve GMAT gibi akademik eğitimlerde lider olma hedefi ile yola çıktık. Ancak zaman içerisinde, dil eğitimi konusunda gelen youn talepleri de dikkate alarak, akademik eğitimlerimizin yanı sıra ilk önce Just English markamız ile genel İngilizce olmak üzere, sonrasında Just German markası ile Almanca, Just Spanish markası ile İspanyolca ve Just Russian markası ile de Rusça dil eğitimlerini vermeye başladık. Geldiğimiz noktada hem akademik alanda hem de dil eğitimi alanında öğrenci kapasitesi açısından sektörün lideri olduk” dedi.

Vade Farksız 6 Taksit İmkanı İle
Kampanyalı Fiyatları Kaçırmayın!

İsim ve Soyisim* Zorunlu Alan
Gsm Numarası* Zorunlu Alan
İlgili Şube

Bilgi Formunu Doldurarak, Yasal Uyarı/Kullanım Şartlarını Kabul Ediyorum.Doğru Yerdesin!