Just English Dil Okulları - Geleceğinle Tanışmaya Hazır mısın?2
Ielts
Eğitimi
Eğitim
İçeriği
Sınıf
Kontenjanı
Seviyeni
Öğren
ARA
YAZ
Türkiye'nin En İyi Dil Okulunda
Geleceğinle Tanışmaya Hazır mısın?

IELTS Kursu
Vade Farksız 6 Taksit İmkanı İle
Kampanyalı Fiyatları Kaçırmayın!

İsim ve Soyisim* Zorunlu Alan
Gsm Numarası* Zorunlu Alan
İlgili Şube

Bilgi Formunu Doldurarak, Yasal Uyarı/Kullanım Şartlarını Kabul Ediyorum.Doğru Yerdesin!
Çağrı MerkeziÇağrı Merkezi

IELTS Kursu

Just English kaliteli, fark yaratan ve başarı odaklı bir eğitim sunmaktadır. Kurumumuzda IELTS eğitimini, yalnızca IELTS eğitimi veren ve akademik unvan sahibi yabancı eğitmenlerden alırsınız.

IELTS
Online
Eğitim
IELTS
Bitirme
Sertifikası
Sınav
Geçme
Garantisi

Neden Just English'te IELTS Eğitimi Almalıyım ?

Uluslararası Bir Dil Sınavı Olan IELTS'e Hazırlık:
Just English Dil Okulları, öğrencilere IELTS sınavına hazırlık konusunda uzmanlaşmış bir eğitim sunar. IELTS, dünyanın dört bir yanındaki üniversiteler, işverenler ve göçmenlik birimleri tarafından kabul edilen bir sınavdır. Öğrenciler, Just English Dil Okulları'nda alacakları IELTS eğitimiyle sınavın gereksinimlerini tam olarak anlayabilir ve başarılı olmak için gereken becerileri geliştirebilir.

İngilizce Dil Becerilerinin Geliştirilmesi: Just English Dil Okulları, öğrencilere genel İngilizce dil becerilerini geliştirmeleri için fırsat sunar. IELTS eğitimi, okuma, yazma, dinleme ve konuşma becerilerini güçlendirmek amacıyla çeşitli pratik aktiviteler, örnek testler ve geri bildirimlerle desteklenir. Bu şekilde, öğrencilerin İngilizce dil yetenekleri artar ve sınavda başarılı olmaları için gerekli olan dilbilgisi ve kelime dağarcığı zenginleştirilir.

Sınav Stratejilerinin Öğretilmesi: IELTS sınavı belirli bir format ve zaman kısıtlamalarına sahiptir. Just English Dil Okulları, öğrencilere sınavda başarılı olmaları için gerekli olan stratejileri öğretir. Bu stratejiler, soruları anlama, doğru cevapları bulma, zaman yönetimi ve sınav stresiyle başa çıkma becerilerini kapsar. Öğrenciler, IELTS eğitimi sayesinde sınavı daha iyi anlar ve en iyi sonuçları elde etmek için etkili stratejileri kullanmayı öğrenir.

Bireysel Rehberlik ve Geri Bildirim: Just English Dil Okulları, öğrencilere bireysel rehberlik ve geri bildirim sağlar. İngilizce öğretmenleri, öğrencilerin güçlü ve zayıf yönlerini belirler ve onları geliştirmek için kişiselleştirilmiş bir öğrenme planı oluşturur. Bu şekilde, öğrencilerin ilerlemesi takip edilir ve sınav performansları sürekli olarak değerlendirilir.Geleceğinizle Tanışmaya Hazır Mısınız?

İşte size Just English'in muhteşem renkli dünyasına karışma fırsatı. Burada sadece akademik sınavınızı yüksek skor/puanla geçmekle kalmayacak aynı zamanda sosyal bir ortam ve yeni arkadaşlıklar kuracaksınız. Dünya'nın her yerinde iş hayatına karışmış binlerce Just English'li ile birlikte olmaya hazır mısınız?

Binlerce başarılı öğrencimiz gibi siz de kısa sürede amaçlarınızı bir bir hayata geçirebileceksiniz. Just English ile geleceğiniz artık daha yakın. Just English'e gelin ve artık yarına daha gülümseyerek bakın.

476 ÖĞRENCİ
2023 Yılında IELTS Eğitiminden Mezun Oldu!
IELTS Öğrencilerimizin %75'i Yüksek Skor/Puan İle Mezun Oldular.

Sınav Geçme - Yüksek Skor/Puan Garantili IELTS Eğitimi

Bizi diğer kurumlardan ayıran bir başka özelliğimiz olan 100 saatlik programımız sonunda uygun şartlarda eğitime başlamış öğrenci gruplarında 6,5 ve üzeri puan alma oranı %65 iken, programı düzenli takip edip sorumluluklarını tamamıyla yerine getiren kişilerde 6,5 ve üzeri puan almada %85-90 başarı sağlandığı gözlemlenmiştir. 

Hemen Bilgi Al!

En Yüksek Ders Saati ile IELTS Eğitimi

IELTS eğitiminde 10-12 kişilik sınıflarda verilen 100 saatlik eğitim ile hedeflediğiniz skora ulaşmanız çok kolay. Bunun için derslere devam konusunda hassas davranmanız ve sistemli çalışmanız yeterli.

Programa dâhil olan katılımcıların genel İngilizce seviyelerinin Advanced seviyesinde olması beklendiği için programımızda sınav tekniğini öğretme üzerine çalışmalar yapılır. Dört bölümden oluşan IELTS sınavının her bölümü için de ayrı ayrı ders verilir. Sınav tekniğine alışmanız, sınav esnasında kaygılanmamanız adına tamamen sınav formatına uygun sınavlar yapılır.

Hemen Bilgi Al!

Ücretsiz Aktivite Dersleri Eşliğinde IELTS Eğitimi

IELTS eğitiminde ücretsiz olarak faydalanabileceğiniz online eğitim, yazma sınıfı, konuşma sınıfı ve sinema kulübü aktiviteleriyle başarınızı arttıracaksınız. Bu aktivitelerle öğrenmenin ne kadar zevkli bir uğraş olduğunu da keşfedeceksiniz.

Aktivite Ders Listesi

Öğrencilerimiz Neler Söyledi?

Kadıköy şubesi/ielts eğitimi için
ortalama 4.6 puan verilmiştir.Tüm Öğrenci Yorumları

En Çok Okunanlar

Eğitim İçeriği

Programa dâhil olan katılımcıların genel İngilizce seviyelerinin Advanced seviyesinde olması beklendiği için programımızda sınav tekniğini öğretme üzerine çalışmalar yapılır. Dört bölümden oluşan IELTS sınavının her bölümü için de ayrı ayrı ders verilir. Sınav tekniğine alışmanız, sınav esnasında kaygılanmamanız adına tamamen sınav formatına uygun sınavlar yapılır.

IELTS Sınavı Eğitimi Nedir?

Uluslararası İngilizce Dil Yeterlilik Sınavı olan IELTS, British Council (BC), University of Cambridge English For Speakers of Other Languages (ESOL) ve International Development Programme of Australian Universities (IDP) tarafından ortaklaşa geliştirilen bir sınavdır. Bu sınav, eğitim dili İngilizce olan eğitim kurumlarında eğitim görmek veya bazı meslek kuruluşlarında çalışmak isteyen kişilerin İngilizce yeterliliğini belirlemek amacıyla yapılır. IELTS, tüm ülkelerde uygulanan ve en çok tercih edilen dil sınavlarından biridir. 

IELTS dünya çapında, aralarında devlet, akademi ve istihdam kurumlarının da yer aldığı 9 binden fazla kurum ve kuruluş tarafından kabul edilmektedir. IELTS sınavını kabul eden kuruluşların tam listesini www.ielts.org sitesinden bulabilirsiniz.

IELTS Sınavına Kimler Katılabilir?

IELTS sınavına eğitim hayatlarına yurt dışında devam etmek isteyen veya İngilizcenin geçerli olduğu kurumlarda kariyerlerine devam edecek olan kişiler katılabilir. Ayrıca ülkemizde üniversitelerin İngilizce hazırlık sınıfı muafiyetinden yararlanmak isteyenler IELTS sınavına girebilir.

IELTS Sınavına Hangi İngilizce Seviyesinde Hazırlanmak Gerekir?

IELTS sınavında 6,5 ve üzeri bir skor alabilmek adına Advanced seviyesini bitirmiş olmanız gerekmektedir. Aksi takdirde genel İngilizce programı tamamlanmadan, üstelik bireysel bir çalışma ile verim elde edilebilecek bir sınav değildir.

IELTS Sınavına Nasıl Başvurulur?

IELTS sınavı, İngiliz Konsolosluğunun belirlediği noktalarda ve daha önce www.ielts.org adresinde ilan edilen tarihlerde iki oturum olarak uygulanır. Sınav ücretini ilgili bankaya ödedikten sonra başvurunuzu online olarak yapabilirsiniz. Just English, sınava kayıt işlemleri sırasında öğrencilerine yardımcı olmaktadır.

IELTS Sınavı Eğitiminin İçeriği Nedir?

IELTS tamamen kâğıt üzerinde uygulanan bir sınavdır. IELTS; Listening (Dinleme), Reading (Okuma), Writing (Yazma) ve Speaking (Konuşma) olmak üzere 4 bölümden oluşmaktadır.

IELTS Sınavındaki Bölümler Sırasıyla Aşağıdaki Şekildedir:

Listening:
Listening bölümünün süresi 30 dakikadır. Listening bölümü ortak şekilde yapılmaktadır. IELTS uluslararası bir sınav olduğundan pek çok aksan çeşidi bulunabilmektedir. Dinleme sırasında talimatlar ve örnek sorular verilmektedir. 

Reading:
Reading bölümü toplam 60 dakikadan oluşmaktadır. Metinler kitap, dergi ve gazete alıntılarıdır. Sorular çoktan seçmeli, tanımlayıcı bilgi, yazarın düşüncelerini tanımlama, başlık eşleştirme, cümle tamamlama, özetleme, tablo tamamlama ve kısa cevaplar verme gibi pek çok çeşitten oluşmaktadır. 

Writing:
2 görevden oluşan bu bölümün toplam süresi 60 dakikadır. Bu essaylerin (deneme yazısı) ikisi de birbirinden bağımsız olarak uygulanmaktadır. Bu bölümde önemli olan verilen konunun iyi anlaşılmış olması, konunun açıkça anlatılması ve birden fazla destekleyici açıklama yapılmış olmasıdır. 

Speaking:
Speaking bölümü bire bir mülakat şeklinde yapılmaktadır. Speaking bölümünün toplam süresi 11-14 dakika arasında ayrı bir oturum şeklinde düzenlenir. Birinci bölümde aday kendisine sorulan günlük sorulara cevap verir. İkinci bölümde ise adaydan belirli bir konuda konuşması istenir. Daha sonra da adayın bu konu hakkında kendisine yöneltilen sorulara cevap vermesi beklenir. Speaking bölümü test merkezine bağlı olarak daha önce veya sonra yapılabilmektedir. 

IELTS Sınav Süresi Ne Kadardır?

Okuma ve yazmaya ayrılan sürenin 60’ar dakika, dinlemeye ayrılan sürenin 30 dakika ve konuşmaya ayrılan sürenin 11-14 dakika arasında olduğu IELTS sınav süresi toplamda 2 saat 45 dakikadır.

IELTS Sınav Süresi Ne Kadardır?

Okuma ve yazmaya ayrılan sürenin 60’ar dakika, dinlemeye ayrılan sürenin 30 dakika ve konuşmaya ayrılan sürenin 11-14 dakika arasında olduğu IELTS sınav süresi toplamda 2 saat 45 dakikadır.

IELTS Sınavında Geçerli Skor Nedir?

IELTS için geçerli olan skor 6,5 puan ve üzeridir. Sistemli bir çalışmayla Just English kursiyerleri bu puan ve üzerindeki puanları başarıyla sağlayabilmektedirler.

IELTS Sınav Sonucu Kaç Yıl Geçerlidir?

IELTS sınavı sonuçları 2 yıl süreyle geçerliliğini korumaktadır. Ayrıca yıl içerisinde dilediğiniz kadar IELTS sınavına girebilir ve dilediğiniz sonuç belgesini (geçerlilik süresince) kullanabilirsiniz.

Seçeceğiniz Dil Kursu Neden Just English Olmalı?

Gerek öğretim kadrosu gerekse ders mekânları ile o ülkenin dilini, kendi ülkenize getirebilecek tek dil okulu Just English’tir. Akademi temelli olan Türk ve yabancı eğitmen kadrosunun tamamı aynı zamanda pedagojik formasyon ve uluslararası dil sertifikalarına da sahiptir.

Yalnızca öğretim kadrosunda yarattığı farklarla yetinmeyen Just English, öğrencilerine sunduğu fazla ders saati, ders içi ve ders dışı aktiviteleri, online eğitimleri, ders materyalleri ile de farkını ortaya koymuştur. Elde ettiği başarısını art arda aldığı “En Başarılı Dil Okulu” “En Güvenilir Dil Okulu” ve “En Kaliteli Dil Okulu” ödülleriyle tasdiklemiştir.

Just English’in IELTS'de Başarı Oranı Nedir?

Just English, başarısını öğrenci merkezli eğitim anlayışı ile sağlamaktadır. Kursumuz, IELTS sınavı ve diğer akademik sınavlara yönelik eğitimlerindeki başarısını kısa sürede Türkiye’nin pek çok şehrinde şubeler açarak kanıtlamıştır. Üst üste aldığımız başarı ödülleri de bu başarımızı ispatlar niteliktedir.

IELTS sınavı ve diğer akademik sınavlara yönelik eğitimlerinde öğrencilerinin hep daha önde ve başarılı olmalarını sağlayan Just English’te, derslere sürekli katılım sağlayan ve eğitime yönelik sorumluluklarını yerine getiren öğrencilerimizin %70 gibi oldukça yüksek bir oranı başarılı sonuca ulaşmaktadır.

IELTS Kursu
Sınıf Kontenjanı

Just English’te Yüksek Skor/Puan Garantili IELTS Eğitimi Fırsatını Kaçırmayın! IELTS Kursu İçin Yerinizi Ayırtın !!!

Eğitim İçeriğiÖğrenci Yorumları
Derslerimiz Başlıyor!
SON KONTENJANLAR!

Vade Farksız 6 Taksit İmkanı İle
Kampanyalı Fiyatları Kaçırmayın!

İsim ve Soyisim* Zorunlu Alan
Gsm Numarası* Zorunlu Alan
İlgili Şube

Bilgi Formunu Doldurarak, Yasal Uyarı/Kullanım Şartlarını Kabul Ediyorum.Doğru Yerdesin!